O czym chcesz poczytać na blogach?

żona na niby

Życie jest piękniejsze od kiedy Aniołek jest na świecie :

wtorek, 27 grudnia 2011
3latka 2 miesiące ANIOŁKA
Rano była z Anią na terapii. Później siedzieliśmy z Wojtkiem razem w domu bo ma dziś urlop , wygłupialiśmy się z dzieciakami , Ania nawija jak na jęta , zawsze ma coś do powiedzenia :) A.

Dzieciaki nie chciały wracać do domu . Anie nie chciała jeść obiadu , powiedziałam jej że Gwiazdor jej nic nie przyniesie a ona mi na to : Ja nic nie potrzebuje , ja mam dużo zabawek :)

Ach te dzieciaki !!!
Jak Wojtek wrócił z pracy zaczęliśmy przystrajać choinkę
Ania zakładała a Robert ściągał :)
Trochę się.Auchana, kupiłam Wojciechowi prezent na gwiazdkę .
Zostałam na noc bo jutro idę do lekarza.

Każdy lekarz mówi co innego i komu tu wierzyć ? Dostaje wyniki i niby wydaje się że wszystko ok . A to nie prawda bo okazuje się że granicę są całkiem inne . No i trzeba brać leki :(
( prawdo podobnie do końca życia ) To brzmi jak.

Krok do zmiany, oraz krok w stronę miłośći. - Onet.pl Blog

Mnie pocałował. A co ja zrobiłam? Odwzajemniłam pocałunek.
Kiedy w końcu przerwaliśmy go nadal patrzyliśmy sobie w oczy. Poczułam jak moje policzki przybierają różowy kolor. Uśmiechnęłam się lekko.
-Nadal wyglądasz uroczo, kiedy się uśmiechasz, mimo, że twoje policzki są różowe.-szepnął Bułgar i po raz drugi mnie.Do salonu.-wskazał mi ręką kierunek.-Mam parę filmów, ale to jaki obejrzymy zależy od ciebie.
Usiadłam na kanapie i wzięłam do rąk płyty. "Ostatnia piosenka", "Żona na niby" oraz "Pożyczony narzeczony".
-Chcesz coś do picia?
-Sok, jak masz.
-Jasne, zaraz przyniosę. A ty zdecyduj co chcesz oglądać.-uśmiechnął się do mnie i poszedł zapewne do kuchni. Po zastanowieniu stwierdziłam, że mam ochotę obejrzeć trzeci film, czyli "Pożyczony narzeczony".
Jasmin wrócił z kuchni z dwoma szklankami soku i ciastkami. Uśmiechał się, więc odwzajemniłam gest.
Włączył film, więc zaczęliśmy oglądać,.

Wild Night

Azyl polityczny. Jest pani nietykalna.”
Spojrzała na niego zszokowana.
„Wszystkie sprawy związane z przyznaniem obywatelstwa zostaną załatwione w ciągu najbliższych kilku dni.”
„Jestem ogromnie wdzięczna. Jednak nie sądzę, aby to było wszystko, co ma mi pan do powiedzenia.”
„Jest pani bardzo.Nie jestem reprezentacyjną osobą. No owszem, otrzymałam odpowiednie wychowanie, w końcu jestem arystokratką. Jednak, jak sam dobrze wiesz, nie jestem super kobieca, a żona ze mnie właściwie żadna. A rozmawiać to umiem głównie o broniach, wampirach i przeprowadzaniu akcji...”
„Gadane to Ty masz, Mistrzu...”
.Wampirze.” Ona także się roześmiała.
„Co masz mi do powiedzenia, Mistrzu?”
„Nie. To ty mi zaraz wszystko opowiesz.”
„Co niby?”
„Skąd znasz tego kolesia? Kogo musiałeś zabić, żebyśmy mieszkali w tym pałacu? Dlaczego wszyscy są tu piękni i młodzi? Skąd, do cholery,.

TANIEC Z WIELBŁĄDEM

Trzeba, tak dawniej bywało. Jeżeli umarła zamężna siostra z dziećmi, mąż brał za żonę jej siostrę. Brać za żonę, to było i jest dobre określenie. Tu nie ma miejsca na wybór, o miłości nawet nie ma co marzyć; po prostu spełnia się obowiązek wyższego rzędu. I Helena spełniła. Wzięli Jędrzejem cichy ślub w grudniu 1930 roku, w drugi.I zimna. Jędrzej, człowiek łagodny i jak to się ładnie mówi, spolegliwy, bez słów zrozumiał warunki Heleny. Będzie z nim żyła w małżeństwie ale nie jak prawdziwa żona. Będzie z nim spała w jednym łóżku, ale wara od niej! Jędrzej przyjął jej warunki bez słowa, też jej pewnie nie kochał, bo jej nie wybierał. Ale po roku.

Charlosa Santany czy...jak to tam...“ Rodzicach” grupy “Budgie”. Aśka i nie zapomnij o papierosach. Tego też trzeba spróbować- Julka mówiła to wszystko niby żartem, a jednak te żarty miały drugie, niezbyt wesołe, dno.- Marianno zapal sobie, żebyś wiedziała z czego rezygnowałaś tyle lat. Joasia cię poczęstuje.