O czym chcesz poczytać na blogach?

żółw

°¤o,¸¸¸,o¤° Żółwie °¤o,¸¸¸,o¤°

Stanowej w stolicy Teksasu - Austin ma w tej dziedzinie ciekawe osiągnięcia. Jak obecnie określono poziomy RNA kilku genów związanych z rożnicowaniem płci i rozwojem gonad.

 Hodowla w terrarium

Dieta

W hodowli domowej staramy się zapewnić żółwiu warunki, jak najbardziej przybliżone do naturalnych. Dlatego w skład diety powinny wchodzić tylko takie pokarmy, jakie zwierzę mogłoby znaleźć na wolności, bądź przybliżone do takich. Podstawę diety powinny stanowić żywe ryby, ślimaki, larwy żyjątek wodnych, skorupiaki oraz wszelkie rośliny wodne. Jako urozmaicenie diety dżdżownice i niewielkie owady. Żółwiom nie powinno się podawać mięsa ssaków i ptaków, jak również owoców i warzyw. Jest to pokarm nienaturalny i po dłuższym podawaniu ma bardzo niekorzystny wpływ na gada.

Akwarium

mulatto - Onet.pl Blog

; słyszałem że dzieci się rodzą z plemników. Plemniki to takie ziarenka, które trzeba zasiać, a potem się czeka dziewięć miesięcy. Trzeba je najpierw wstrzyknąć do pupy mamy, najlepiej u lekarza.
Sonia, lat 5; a na podwórku mówili że dzieci biorą się z seksu. Pan i Pani idą na spacer, biorą się za ręce, patrzą sobie w oczy i potem dają sobie buzi. I to jest seks. A jak ten seks robi mama i tata, to potem jest dziecko.
Kasia, lat 6; coś ty, to nie żaden seks, seks jest na golasa i z seksu nie ma dzieci! Mama i tata muszą być w ubraniu, to mogą się całować i wtedy jest miłość. I z tej miłości biorą się dzieci potem.

mulatto (22:05)
Wypowiedz się.
Afryka inaczej - zając i żółw z Afryki Wschodniej

Uwielbiam Moje Żółwiaczki

, klajgert
Link Komentarze (1) »
wtorek, 18 października 2011
Chrapkać chrapkać ;)
Nie ma to jak pośniadaniona żółwięca drzemka w wykonaniu Shifusi ;)

p.s.Na całym świecie nie ma chyba słodszego Żółwia^^

iiii co dalej...? >>

10:31, klajgert
Link Dodaj komentarz »
sobota, 15 października 2011
Zima idzie...
...ale przecież nikt nam Żółwią nie może zabronić się opalać ;)

Zawsze kiedy, Jesteś obok, Wszystko zmienia się. To co dobre, Między nami, Przekonuje mnie. Kiedy tylko, Jesteś obok, Wtedy czuję, że Mogę wszystko, Jestem sobą, I nie boję się.

iiii co dalej...? >>

Tagi: żółw
10:35, klajgert
.

Głębia oceanu w promieniach złotego słońca...

Możesz im jakoś pomóc, kiedy jest im smutno. Nie przechodź obojętnie obok swojego dziecka. Poświęć mu tyle uwagi na ile cię stać i podziel się odpowiedzialnością z mamą, przecież to wspólna decyzja. Gdybym was rodzice wychowywała to najpierw trzeba by wymazać w waszych głowach to, czego nauczyli was wasi rodzice. Wiem, że w przyszłości zrobię wszystko, aby nie powtórzyć waszych błędów, kiedy ja zostanę rodzicem.  

18:59, kosmitka-beauty , Bajki
Link Dodaj komentarz »
BAJKA O ŻÓŁWIU

Bajka o żółwiu, który marzył o zrzuceniu pancerza.