O czym chcesz poczytać na blogach?

Znów mam 17 lat

en.de.trła

Los przekonał o możliwościach nagłej podmiany, w obliczu, której stajemy się młodsi o pierwsze zmarszczki z nadmiaru śmiechu, jak choćby teraz, kiedy znów maluję się na ciemno i to musiała być właśnie ona- jesień.

Włamywanie się do starego świata nie wchodzi w rachubę, kiedy zabrakło.Wszystko, co przeszłe w ramach czasu teraźniejszego, zaprzeszłe przeczy idei naszej przyszłości, tak naprawdę pogubiłam się w czasach, znów mam 17 lat, to, co się iści, nie doczeka się, a sprzeda i zwróci z nawiązką późniejszych wyrzutów z reszty biletów, o których wolałabym teraz nie

It's like I can't breathe...Tom - Onet.pl Blog

Jego nogę, którą przydepnął jej palce i uśmiechnął się szeroko
-Ale masz zabawę- nie mogła się nie roześmiać
Miski stały w zlewie, a Amelia znów poczuła się dziwnie, odczuwała ogromny niepokój, którego nie mogła wytłumaczyć racjonalnie. Zagryzła wargę i rozejrzała się po kuchni,.Ziemią. Odrzuciła do tyłu swoje brązowe włosy i splatając ręce przed sobą ukłoniła się lekko sędziom i powiedziała
-Nazywam się Amelia Hainz, mam 17 lat. Uczęszczam do liceum artystycznego, w którym się znajdujemy
Rozległy się krótkie i niezbyt entuzjastyczne oklaski. Przyglądał się jej.I uderzył nim o ścianę. Gospodarz spojrzał na niego mętnym wzrokiem
-Zrobisz, to co mówię. Bo inaczej wrócisz do pierdla na pozostałe dwadzieścia lat! Mam w dupie, że dopiero skończyłeś! Zaczniesz od jutra! Każda osoba, gdzie jest, co robi, o której, z kim się widzi i w jakim celu. Na piśmie, minuta po.

szuflada-uczuc blog

Kadzia piwem. Opel nie jest piwoszem. Około 21byłam w domku i grzecznie siadłam do komp na chwilę by zobaczyć co się dzieje. Na GG był pan M M z którym znów rozmawiałam dwie godziny przez tel. cholera muszę to ukrócić tzn. wyłączę tel. wkurza mnie takie długie gadanie przez tel. w ogóle ostatnio.Tego akurat nie widać.
Niedawno wróciłam od Ani byłam u niej z tym winem co jej obiecałam. Parę tygodni temu ostałam od dziadka wino które ma 15 lub 17 lat dziadka roboty. Jest ono zrobione z białych winogron bez żadnych ulepszaczy więc poszłam sobie do Ani z tym dobrym białym wynikiem i raczyłyśmy.I na ich wygląd. Oczywiście kolegom powiedziałam o tym i obserwowali gościa.
***
Siedzę sobie w pracy dwa stoiska dalej ma stoisko mamy koleżanka która zabrała ze sobą wnuczka lat 3,5 dziecko siedzi sobie ładnie na stołeczku bawi się motorem gdy nagle na horyzoncie pojawia się pan Leszek dziadek 3,5 letniego Gucia nagle Gucio.

pospolita | e-blogi.pl

Wbrew ich zapewnieniom jestem obojętna. To, że znamy się bardzo bardzo długo i dobrze nie oznacza, że zawsze tak musi być. Nic na siłę.
Dobrze, że jednak nie wszyscy tak mnie olewają. Cieszę się, że mam kumpelę, której mogę opowiedzieć WSZYSTKO. Oczywiście i od niej dostaję czasami opieprz, ale świadomość, że mam dla kogo starać się być lepszą dodaje mi sił. :)

Każdy ma prawo.Mieszkających w mojej okolicy i poza ciekawie spędzonym czasem też mi to nic nie dało. Próbowałam stworzyć normalny związek z chłopakiem w moim wieku i tylko go zraniłam. Miałam jeszcze epizody z 7 lat starszymi chłopakami, którzy byli swoimi przeciwieństwami: pierwszy to niepoważny imprezowicz ‘zaliczacz’, a drugi to stateczny, religijny i porządny chłopak, ale z żadnym z nich mi.Cały czas odcinałam się od moim zdaniem zepsutych ludzi. Nie traktowałam ich na równi ze sobą, a wręcz uważałam się za znacznie lepszą. Usprawiedliwiałam się tym, że mam prawo się bawić, mam 17 lat i muszę wszystkiego w życiu spróbować, nie mam chłopaka, więc nikt nie może mnie ograniczać, będę robiła to na co mam ochotę, a co najważniejsze to tylko chwilowy stan. To tylko zabawa,.

Żyj Różą - Onet.pl Blog

 

To już jest koniec.. koniec gimnazjum... rozstanie z klasa, z ktorą chodziłam przez 9 lat.. rozstanie z nauczycielami, rozstanie z fajnymi ludźmi.. mam nadzieję, że z wieloma osobami utrzymam kontakt..troche żal mi opuszczać ludzi, z.

2 tygodnie w Koszarawie.. super.. 26.06-12.07 :D <radocha>

 

23 na 24 czerwca mamy wycieczkę w góry.. jak będę wiedziała trochę więcej to napisze..

jutro komers.. od 17:00 do 22:00

Aquila (08:13) Taki motyw:

Że jeszcze tylko:
Wrzesień, październik, listopad, grudzień
Styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i...

Wakacje, znów będą wakacje
Na pewno mam rację wakacje będą znów.
Chodzę do szkoły tydzień za tygodniem
Często jest mi dobrze, czasem niewygodnie
Niewygodnie wtedy gdy się.