O czym chcesz poczytać na blogach?

Znęcanie się

orsya blog


Polskie prawo
Ustawa o Ochronie Zwierząt z dn. 21 sierpnia 1997 r. mówi:
"Art. 5
Każde zwierzę wymaga humanitarnego traktowania.
Art. 6
1. Nieuzasadnione lub niehumanitarne zabijanie zwierząt oraz znęcanie się nad nimi jest zabronione.
2. Przez znęcanie się nad zwierzętami należy rozumieć zadawanie albo świadome dopuszczanie do zadawania bólu lub cierpień, a w szczególności:
(...)
4) bicie zwierząt przedmiotami twardymi i ostrymi lub.

gabi | e-blogi.pl

Egzorcyzmy Dorothy Mills 2011-02-22

Jane Morton, młoda lekarka-psychiatra, przybywa do melancholijnej wioski w Irlandii, by tam zbadać sprawę Dorothy Mills, czternastolatki oskarżonej o znęcanie się nad dzieckiem. Morton odkrywa, że pacjentka przemawia głosami zmarłych – w tym głosem jej synka.
Jane Morton lekarka-psychiatra,przybywa do melancholijnej wioski w Irlandi,by tam.

(W czasie przechodzenia ze świata w którym dajmony są, do świata w którym nie są materialne, zachowują one swoją materialną postać.)

Dajmony mogą swobodnie dotykać do siebie nawzajem, jednak za "największe naruszenie etykiety" uznaje się sytuację gdy ktoś dotyka dajmona innej osoby (nawet w walce większość żołnierzy nie odważyła by się dotknąć dajmona swego przeciwnika), choć istnieją wyjątki (np. między kochankami). Dotknięcie czyjegoś dajmona wywołuje utratę sił u osoby.

Horses-hoof - Onet.pl Blog


Droga

Konie są przewożone przeładowanymi ciężarówkami,co często powoduje, iż upadają i tratują się wzajemnie.Niebezpieczeństwo wzrasta w miarę podróży przez Polskę, ponieważ podrodze.

Ustawa o Ochronie Zwierząt z dn. 21 sierpnia 1997 r. mówi:

"Art. 5
Każde zwierzę wymaga humanitarnego traktowania.
Art. 6
1. Nieuzasadnione lub niehumanitarne zabijanie zwierząt oraz znęcanie się nad nimi jest zabronione.
2.Przez znęcanie się nad zwierzętami należy rozumieć zadawanie alboświadome dopuszczanie do zadawania bólu lub cierpień, a w szczególności:
(...)
4)bicie zwierząt przedmiotami twardymi i ostrymi lub zaopatrzonymi.

betterman

Jest, że Ty i ja wiemy jak było, że usteczka Cię nie szczypią i że sam zaczynasz o to dbać. A jak było naprawdę udowodnisz mamusi gdy będąc u Niej nadal będziesz smarował usta bez przypominania"  Przyznał mi rację i powiedział "Tatuś jedźmy do mamy bo się jeszcze tak na mnie pogniewa, że nie pozwoli mi się z Tobą widzieć..." Łzy stanęły mi w oczach. "Nikt, nigdy nie zabroni nam się ze sobą bawić, spędzać wspólnie czasu, cieszyć sobą, wspólnie zasypiać i wspólnie się budzić..."

Font-size: medium;">"Z moich informacji wynika, iż nie mieszkacie już ze sobą". "Zgadza się, miesiąc temu Sylwia wyprowadziła się" "I co zamierzacie?" "Wszystkie ruchy animuje Ona, więc pytanie powinno być skierowane do Jej osoby" "W Pana zawodzie przemoc czy znęcanie się nad inną osobą nie jest wskazane, oboje jesteście policjantami więc znacie konsekwencje takich czynów" (Pomyślałem " no piękną laurkę mi wystawia u siebie w pracy, reszta moich myśli nie nadaje się do przelania " na monitor") "Z mojej strony.

to-co-moje.blog****
Parę dni temu zaczął wyznawać mi ze mnie kocha, ze jetem jego skarbem itd.
Zgadnijcie w jakim był stanie?
nie tródni sie domyślić...
Powiedział ze mam u jego rodziców zostawione pieniądze na studia, tylko żebym się uczyła.
Tylko ze ja nic nie chcę od dziadków!
Wystarczy już że mu uwierzyli... Nie mam zamiaru się u nich pokazywać!

***
Boję się jak będą mnie pzesłuchiwać, że powiem coś czego nie powinnam, ze coś przekręcę...
a.Co za tragedia...
Nie rozumiem tego, pożądnym ludzią zawsze się coś dzieje złego, a tym co nie zasługują na życie nic im się nie przytrafia...
To nie sprawiedliwe:(

***
Dróga zła wiadomość:
Moja mama zawiesiła sprawę o znęcanie się:(
Stało się tak przez mojego dziadka.
Poszedł na policję i powiedział, że moja mama ma kochanka.
Nigdy bym nie przypuszczała, że dziadek jest taki fałszywy i zakłamany.
A ja myślam, że można na nim polegać:(
Znowu.

Smak miłości... - Onet.pl Blog

Face="Comic Sans MS">Wszystko byłoby pięknie...ale... no właśnie. Rezygnując ze stażu musiałam rozliczyć się z Urzędem Pracy - w sensie dokumentacji. Zawiozłam im umowę o pracę, a one do mnie, że umowa jest niezgodna i mam to poprawić i w ogóle. Czepiają się nie wiadomo czego byle tylko wydłużyć wszystko i utrudnić człowiekowi życie... Zrobiłam im taką awanturę, że pewnie mają mnie dosyć :P. Powiedziałam, że wszystko robią pod siebie, a zanim poprawią mi umowę to przekroczę siedem dni i będę musiała.

I na krowach, świniach, zającach, ostatnio na niedźwiedziach - w Chinach, gdzie wprowadzali tym biednym zwierzątkom do organizmu, rurki, które zabierały żółć...bo niby lecznicza... <klik>
Nagminne natomiast jest znęcanie się nad psami... I robią to ludzie, uważani przez psy za swoich najlepszych.