O czym chcesz poczytać na blogach?

Znany lekarz

usg, ultrasonograf, sprzęt medyczny, Densytometry, aparaty u - mBlog

Maszyny były tylko w niektórych gabinetach albo w szpitalach. Teraz wszędzie jest opieka medyczna na bardzo wysokim poziomie a także i sprzęt medyczny. Można o nim to samo powiedzieć. Każdy pacjent ma bowiem wysokie wymagania nie tylko wobec lekarza ale i wobec sprzętu. Płacimy za opiekę medyczną i chcemy by sprzęt medyczny był sprawny i wysokiej jakości. Na przykład wszędzie są takie właśnie Densytometry. Badać się oraz leczyć musimy. A lekarze to ludzie naprawdę.Doszkalają, jeżdżą na konferencje i spotkania aby coraz lepiej nam pomagać. Sprawnie obsługują takie urządzenia jak Densytometry. Ciągle dowiadują się o nowych technikach diagnozowania i leczenia oraz pogłębiają wiedzę o już dobrze znanych. Na przykład takie aparaty usg mogą zdiagnozować wiele chorób wewnętrznych. Można to zrobić tylko dzięki nim. Dlatego wszystkie gabinety szczególnie w małych miejscowościach powinny być wyposażone w takie właśnie aparaty usg..

Blog bacek1

0 WCZORAJ - ZMARŁ PROF.ANDRZEJ SZCZEKLIK 2012-02-04 NO PROSZĘ I ZNOWU O ŚMIERCI. ZNANY LEKARZ, UCZEŃ PROF.RELIGI, ZMARŁ W KRAKOWIE.
DZIŚ  ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z RAKIEM. "NAWIJAŁ" JAKIŚ MĄDRALA ONKOLOG O PROFILAKTYCE ONKOLOGICZNEJ. JAK WYGLĄDAJĄ REALIA  TEJ PROFILAKTYKI WIEM OD LUDZI. DOSTAĆ SIĘ.

Kocham moje życie odkąd Ciebie mam córeczko.. - Onet.pl Blog

Wystarczy przejść koło pubu, albo poprostu pójść na zakupy do hipermarketu pod koniec tyg. i zobaczyć jak ich koszyki wypełnione są alkoholem   . Ale tak naprawdę, to chcę o czymś innym napisać. Wiem, nie każdy zna zasady dobrego wychowania i tak jest na całym świecie. Są osoby, które potrafią zachować się w każdej sytuacji, a są też i takie, którym nie zależy na tym....

No i teraz wyobraźcie sobie sytuację: siedzę w pracy na.

Mi się oderwie (głupie uczucie)... położyłam się szybko, ale to i tak nic nie dało. Przychodziły takie fale bólu, że miałam ochotę krzyczeć i ruszyć już się nie mogłam. Ja to durna jestem, bo powinnam wczoraj udać się do lekarza, ale jak zwykle myślałam, że przejdzie....

Ale nie przeszło, więc brat wezwał pogotowie.

I wyobraźcie sobie, że dosłownie nie minęły 4 minuty, a już byłam badana.

Przyjechał takim osobowym "ambulansem".

Natalka - nasza księżniczka

W sierpniu 2004 r. Natalka trafiła na oddział intensywnej opieki medycznej z ciężkim stanem padaczkowym. Przez wiele tygodni walczyliśmy o jej życie. Sytuacja była zła, a lekarze przygotowali nas na wszystko....Pozostało pytanie, co się stało, że nastąpiło takie załamanie. Na co choruje Natalka? Myślę, że dla lekarzy również było to zagadką, a równocześnie wyzwaniem. Zaczęło się całe mnóstwo.

Się w lata. Postępy w rehabilitacji są bardzo małe. I nasze mocne już przeczucie, że coś idzie nie tak. Cały czas nie znamy diagnozy.Jesteśmy odsyłani do kolejnych specjalistów. Byliśmy w wielu placówkach, stowarzyszeniach, u wielu znanych lekarzy.... Cały czas wierzyliśmy, że ktoś
jednak trafi na właściwy ślad i powie nam wreszcie, co jest naszej dziewczynce. Przez cały ten czas Natalka rozwijała się powoli w swoim dległym od nas świecie. Powoli uczyła.

miar - Onet.pl Blog

Właśnie uśmiechnięta wracałam ze sklepu gdy zrobiło mi się bardzo niedobrze, słabo i ogólnie. Zaniepokoiłam się lekko bo ostatnio chyba coś jest nie tak, jakoś dziwnie się czuję więc postanowiłam odwiedzić lekarza…

Po wizycie pierwsze co zrobiłam to wybrałam numer Zakrzewskiej

-Cześć Marysiu, nareszcie sobie o mnie przypomniałaś- brzmiał jej rozbawiony głos- czas wakacji mija.

Tęsknię… kila dni a tak potrafią człowieka zmienić. Teraz już wiem że go kocham i wiem że będę musiała się wyleczyć z tych uczuć bo ta miłość nie ma najmniejszych szans. Wiadomo ja z biednej rodziny a on wykształcony i bardzo znany lekarz. To nie może się po prostu udać. Takie rzeczy możliwe są w bajkach, w filmach ale nie w życiu. Tak już bywa, za chwile szczęścia jakimi są minutę spędzone z nim będę musiała cierpieć całe życie gdyż wątpię że to.