O czym chcesz poczytać na blogach?

Znaki zodiaku

Victoria Cantoni

A wtedy wpada w czarną rozpacz. Sangwinik - to typ niefrasobliwy, kontaktowy, afirmujący życie, lubiący zabawę, odważny i zdecydowany, a że lekkomyślność jest jego najsilniejszą cechą, beztrosko podchodzi nawet do chorób. A oto jak w znakach zodiaku przedstawiają się poszczególne typy ludzi i w jaki sposób z daty urodzenia można "wyczytać" charakter człowieka.
Więcej »

Tagi: choleryk melancholik sangwinik znaki Zodiaku
20:53, hellabertz , Znaki zodiaku
Link Dodaj komentarz »

Blog paulinakotek

Odzwierciedleniem usposobienia człowieka, jego charakteru, a może nawet w ograniczonym zakresie jego osobowości, a więc horoskop sporządzony na podstawie takiego kosmogramu określa kierunek życia, skłonności i pragnienia człowieka. Elementy horoskopu Znaki Zodiaku dominujące w momencie urodzenia, czyli te, w których znajdowało się Słońce, Księżyc (szczególnie ważny dla kobiet), oraz znak ascendentu, czyli znak wschodzący. Położenie planet w znakach Zodiaku określa charakter i.

Na beregu neba... - Onet.pl Blog

Jan Twardowski

Germany (12:26)
Skomentuj

10 lutego 2010
Znaki zodiaku - charakteryzacja na podstawie moich obserwacji

Ekliptyki. Wyróżnia się 13 znaków (istnieje również 13 gwiazdozbiorów). Czas trwania znaku nie jest identyczny, np. Słońce w gwiazdozbiorze Skorpiona przbywa jedynie 7 dni, podczas gdy w gwiazdozbiorze Panny - 44.

Nowym znakiem jest Wężownik - od 30 listopada do 18 grudnia.

 

Ciężko wytłumaczyć zodiak astronomiczny, trochę zagmatwałam, ale do zrozumienia nie takie trudne. 13 gwiazdozbiorów - 13.

CZAROWNICA: ponad przesteń i czas

Jedynka jest zasadnicza, ale potrafi być elastyczna. Jest jak woda - w ciągłym ruchu. Lubi zmiany i ma wielką zdolność przystosowania się do nowych sytuacji. Jest bardzo cierpliwa i lubi być niezależna .
Planeta patron: Słońce
Wiodący znak zodiaku: Baran
Korzystny dzień tygodnia: Niedziela

2
Symbolika:
Dwójka to reakcja, emocje, uczucia, wrażliwość, świat wewnętrzny, psychika, przynosi wraz z sobą pewne rozdarcie i tragedię rozbicia tego,.