O czym chcesz poczytać na blogach?

Zmywarki do zabudowy

Polki w Pradze

Kochani,

moja firma, czesko-francuska agencja zajmujaca sie executive search i HR consultingiem, poszukuje 1 osoby na stanowisko RESEARCHER CONSULTANT. Blizsze informacje o mojej firmie na stronie www.hrpartners.cz a o pozycji- na zyczenie:) Kontakt na mnie: M.Ostapiuk@seznam.cz

16:29, polkiwpradze
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 11 lutego.

Z 2003r. na ul. Kovaneckiej w dzielnicy Liben, pomiędzy stacjami Palmovka i
Ceskomoravska, na 4 pietrze. Ma windę, garaż podziemny. Składa się na nie
duża sypialnia z balkonem, duży pokój z aneksem kuchennym (meble i zmywarka
obecne), duży przedpokój częściowo zabudowany szafami, na scianie lustro. Oddzielna
łazienka i wc. Mebli brak, za wyjatkiem zabudowanej szafy w przedpokoju.

me-and-berlin blog

Primo: kupiłem sofę i stół wydałem prawie wszystkie pieniądze, te których nie wydałem przepiłem wieczorem w knajpie :)))

Drugie primo: nie lubie, nie lubiłem i chyba.... polubię francuzów/ zki. Jak na złość moją dobrą koleżanką w Berlinie jest Carin z Francji a wczoraj poznaliśmy w pijackim amoku dodatkowo 3 panów stamtąd pochodzących. A jeszcze wcześniej przyjechał do Berlia Stuart z swoim kolegą francuzem, który okazał się barzdo.Nie ma slonca. Ale po co mi slonce, przeciez jestem w pracy do 18.00

Po pracy jade ogladac stoly, krzesla i inne tam. MUSZE W KONCU ZROBIC Z MOJEGO MIESZKANIA COS CO PRZYPOMINA MIESZKANIE... a nie drewniana podloge z materacem, zabudowana kuchnia, zmywarka i pralka...
me-and-berlin 2006-04-21 09:21:05
skomentuj (1)


do lamusa

Jak to miło wykasować z komórki pewne numery telefonów, adresy mailowe ze skrzynki i inne takie tam. Jeszcze.

DOR GROUP Warszawa apartament Wilanów, mieszkania Bemowo, Ochota

Wg reguł Feng Shui – przeciwnicy mogą się zaśmiać i machnąć ręką, zwolennicy zastanowić, co można wykorzystać we własnym mieszkaniu :-).

O co w Feng Shui chodzi?

Skracając temat do minimum, chodzi o energię. Praktyka Feng Shui wywodzi się z nauk starożytnych Chin. I oznacza w dosłownym przekładzie wiatr i wodę. Odnosiła się do uzyskania pełnej harmonii i zgodności z naturą (wiatrem, czyli tym, co.Wtedy, kiedy przyzwyczajamy się do obecności ułatwiacza życia. Wtedy to okazuje się, że właściwie sami nie wiemy, jak mogliśmy żyć, kiedy pranie trzeba było rozwieszać a naczynia zmywać ręcznie. I dziś właśnie o tym. Zmywarki – przyjaciel każdego domu :-).

Dość powszechny jest pogląd, że posiadanie zmywarki ma sens wyłącznie w gospodarstwach, w których funkcjonuje więcej osób – a już przynajmniej dwie, bo przecież dla.O otwieranie szafki raz dziennie. Kiedy gotujemy, często jedna szafka otwierana jest i 10 razy – raz za razem, musimy zwrócić szczególną uwagę na nasze nawyki, przyzwyczajenia, potrzeby i możliwości. Świetnie wygląda wysoko zabudowana kuchnia, pytanie – jaki pożytek ma z niej osoba, która nie jest w stanie dosięgnąć nawet do połowy z zaprojektowanych szafek? Ustalając ustawienie kuchni, bierzmy pod uwagę procesy, które powtarzamy podczas.

Niebiesko mitak się zaczęło

kuchennie
Prace nad Brodatą kuchnią postępują niewątpliwie naprzód. Zostaliśmy już dumnymi właścicielami zmywarki do zabudowy marki Electrolux, pora na polowanie na zlew kuchenny. Polowanie, bo taki zlew, jaki sobie wymyśliłam, to zwierzyna rzadka, a jeśli by do tego nie kosztował jsk stado przysłowiowych wołów najprzedniejszej rasy, byłoby dobrze. Stąd nastawiamy się na poszukiwania długotrwałe i wyczerpujące, aczkolwiek uwieńczone niewątpliwym sukcesem. Wtedy to dopiero kołomyjka.