O czym chcesz poczytać na blogach?

Zmywarka do zabudowy

Niebiesko mitak się zaczęło

kuchennie
Prace nad Brodatą kuchnią postępują niewątpliwie naprzód. Zostaliśmy już dumnymi właścicielami zmywarki do zabudowy marki Electrolux, pora na polowanie na zlew kuchenny. Polowanie, bo taki zlew, jaki sobie wymyśliłam, to zwierzyna rzadka, a jeśli by do tego nie kosztował jsk stado przysłowiowych wołów najprzedniejszej rasy, byłoby dobrze. Stąd nastawiamy się na poszukiwania długotrwałe i wyczerpujące, aczkolwiek uwieńczone niewątpliwym sukcesem. Wtedy to dopiero kołomyjka.

let-it-be

Normalne?

skomentuj (1)Moje kolejne marzenie się spełnia 2007-05-05 20:44:31


Jest! Duża, nie pasująca wogóle do otoczenia, naga, stojąca na środku kuchni i co najważniejsze dzialająca - ZMYWARKA! Zawsze twierdziłam że pierwsza rzecz jaką kupie do kuchni to będzie zmywarka i tak tez zrobiłam. Zmywarka Mastercook, do zabudowy (nie mam pojęcia kiedy będzie zabudowana bo do zrobienia mebli jeszcze trochę czasu minie), dziala rewelacyjne, od 3 dni nie myje naczyń! A było to dla mnie "coś czego tygryski wogóle nie lubią" - czyli najgorsza z.

agddozabudowy39.mblog.pl - mBlog

Integralną część wyposażenia kuchennego. Poza meblami jest największa częścią jej przestrzeni. Szeroko pojmowane produkty, zaliczane do artykułów gospodarstwa domowego, czyli właśnie agd to zarówno lodówka, zmywarka, jak i mikser, mikrofalówka czy czajnik elektryczny. Obecnie urządzając nową kuchnię lub przeprowadzając generalne zmiany, większość osób decyduje się na wyposażenie agd do zabudowy, czyli wkomponowane w całą aranżację i meble kuchenne. "Ukryte" w szafkach, tak by kuchnia wyglądała estetycznie i stylowo. Pozwala to na zachowanie pewnej spójności w aranżacji pomieszczeń kuchennych..

Dekoratornia

Zakupy. Okazuje się w praktyce, że bardzo często tak właśnie jest. Docierające do wnętrza światło dzienne, w znaczący sposób kształtuje klimat kuchni i innych pokoi niemniej pamiętajmy, że jest to najgorętsza część domu. W okresie letnim nie da się wytrzymać w kuchni, która jest skierowana w stronę zachodnią lub południową, dlatego i to również musimy wziąć pod uwagę. Idealnym, lecz rzadko spotykanym rozwiązaniem jest taka lokalizacja.Rozwiązaniem jest usytuowanie w narożniku zlewozmywaka o odpowiednim kształcie lub kuchenki. Taki właśnie narożnik dzięki odpowiednim akcentom dekoracyjnym będzie stanowić punkt szczególny i ozdobę wnętrza kuchni. Obecnie do zabudowy narożników istnieje spory wybór szafek kuchennych, z zróżnicowanych systemem otwierania drzwi oraz kształtem i wielkością. Meble tego rodzaju funkcjonują często wraz z mechanizmami obrotowymi lub wysuwanymi,.Uzależnione jest to oczywiście od wzrostu, dlatego czasami szafki wraz z blatem roboczym znajdują się na podwyższeniu niemniej jednak standardowa wysokość blatu w kuchni wynosi ok. 90cm. Urządzenia takie jak: piekarnik, lodówka i zmywarka, nie powinny bezpośrednio ze sobą sąsiadować i należy je oddzielić choćby wąskimi szafkami. Czasami nie jest to możliwe biorąc pod uwagę wielkość kuchni, dlatego niektóre z wyżej wymienionych sprzętów kuchennych.

... - Onet.pl Blog

W przypadku tej pasji to dość trudne, bo rzecz polega na tym aby inni o tym nie wiedzieli. W tym miejscu miało być coś mądrego, ale autor postanowił pozwolić czytelnikom na dowolność w tej kwestii. (Pomysły proszę umieszczać w komentarzach. Gupkowate zostaną wykasowane).
Na tym post się skończy, bo podobno usta zamykają się tylko wtedy.
Niedawno (nie to bedzie jakiś dłuższy czas temu) wymyśliłam sobie zmywarke i to nie było by takie trudne w realizacji gdyby przy tym nie trzeba było zmieniać szafek (zmywarka ma byc do zabudowy), a przy tym trzeba zmienic płytek i od nowa pomalować scian. Mama już temperuje tate, wiec nawet był przychylny do przenoszenia gazu, tylko nie wiem czy on wie ile.

Jak to w Rumunii

prawem tzw. "prawdziwego żalu". Pozwala ono osobie, która wręczyła łapówkę, na uniknięcie procesu, jeśli poinformuje ona władze o ludziach, którzy zostali przekupieni lub jeśli przyzna, że została przez nie zmuszona do zapłacenia łapówki.

Choć

Kiedy pewna Polka 15 lat tmu przyjechała do Rumunii odkryła z przerażeniem, że jej kolejne panie sprzątające nie znają wynalazku lodówki, ani pralki, ani bidetu... Dziś tylko widzi, że do zmywarki rzeczy wkładaja do góry nogami.

obecnie w duzych miastach (tzn na pewno w Bukareszcie) jest cywilizacja, ale jak jest na prowincji -.

W całym Bukareszci doliczyłam się może z 10 otynkowanych bloków, wszystkie pozostałe straszą brudem, odrapanym tynkiem, straszną architekturą i dziwacznymi przybudówkami. Większość balkonów jest zabudowana szybami (to podobno pozostałość po czasach Caucescu, gdy ogrzewanie szwankowało i zabudowany balkon pomagał zimą trzymać ciepło). Ale zabudowana w sposób zindywidualizowany, u każdego jak mu się podoba.