O czym chcesz poczytać na blogach?

Zmywarka bosch

The Cure Blog

Ghost" został napisany i nagrany co najmniej z pół roku wcześniej...). Przytłumiony krzyk tej cichej rozpaczy klasy średniej, rozczarowanej tym, że to, o co zabijamy się w korporacjach, nie przynosi żadnego ukojenia, że 84-calowy telewizor LCD i zmywarka Boscha w designerskim okuciu nie powodują, że taplamy się w szczęsciu. I że wciąż chcemy więcej. Więcej - tylko nie wiadomo czego... "Każdemu to, na czym mu mniej zależy"

Blog monischa

Dni temu pojawiła się możliwość zakupu zmywarki, którą postanowiłam skrzętnie wykorzystać. Wiąże się to jednak z przeniesieniem pralki do łazienki, co niestety nie jest prostą sprawą. Jednak rozejrzałam się po sklepach, wstępnie wybrałam zmywarkę Boscha za rozsądne pieniądze, ale przed dokonaniem ostatecznego wyboru zwróciłam się do brata R. z racji faktu, że zna się dobrze na każdym w zasadzie sprzęcie. Oczywiście podpowiedział, na co powinnam zwrócić uwagę przy wyborze zmywarki, ale jednocześnie namieszał mi w głowie różnymi koncepcjami (a może AEG Electrolux, a może Siemens, a może zamiast wolno stojącej sprzęt do zabudowy), a na dodatek zaczął zadawać głupie pytania typu: po co nam zmywarka, a jak już, to po co nam zmywarka 60cm? Potem ze szczegółami opowiedział, co trzeba zrobić celem zamontowania pralki w łazience. Rzecz jasna wszystko dla niego jest "proste", "banalne" i "do zrobienia", ale bynajmniej nie.

Wszystko o sprzęcie jaki chcesz mieć w domu...

WM12Q440PL.

Oczywiście zanim zdecydowałam się na jej zakup przeszukałam internet w zdłuż i w szerz w poszukiwaniu pralki spełniającej moje potrzeby i będącej w zasięgu mojego budżetu. Pod uwagę brałam przede wszystkim takie marki jak Bosch, Whirlpool, Siemens i oczywiście zaczęłam od przeglądania stron tych firm by dowiedzieć się co ciekawego mają w sprzedaży. Powiem krótko: z 3 stron internetowych tylko strona Siemensa była dla mnie najbardziej poukładana i czytelna. Dlatego postanowiłam.

Tagi: 5011 Amica maxis-power odkurzacz
12:04, marudka2000 , Drobny sprzęt agd
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 08 września 2011
Zmywarka Mastercook ZWE-1447x

Pierwszym urządzeniem, które wzięłam w obroty jest Zmywarka Mastercook ZWE-1447x.

:: i've found a way... i've found a way... a way to make you smile blog ::

Bo jego kuchnia, podobnie jak cale mieszkanie, jest super nowiutkie, prawie nie uzywane, i okazalam sie osoba, ktora rozdziewiczyla piekarnik! w ogole, to ja tu jako jedyna wiem jak go obslugiwac, bo nikt inny nie odwazyl sie dotknac instrukcji... nastepnym moim celem jest zmywarka ;) tyle tylko, ze podobno nie pobiera wody (podobnie jak pralka, przez co pierzemy w wannie)... a w kuchni jest doslownie wszystko. zawodowy kucharz by sie takiej nie powstydzil. jedyne co falta, to fakt, ze nuno nie potrafi gotowac... ale jest pelen checi. pyta.A sztuka w muzeum jest naprawde antiga. po pewnym czasie zaczelam juz rozpoznawac swietych na tych wszystich obrazach: ze sw. andrzej to do krzyzowego krzyza przybity, sw. michal to w zbroi, a sw. jakistam do mial stygmaty przez aniola zeslane... no ale widzialysmy boscha. jednego bo jednego, ale jak zawsze powalajacy! i te paskudne zastawy stolowe... nic nie pobije 18to-wiecznego kiczu.
pi rozmawiala z camoesem w katedrze klasztoru hieronimitow. niestety - martwy od kilku wiekow niewiele mial do powiedzenia. podobnie jak.