O czym chcesz poczytać na blogach?

Zmaza

I Am The Game... you wanna play me?

I długich tripów, uważał za niezwykle głębokie i prawdziwe. Niegodne przedstawiania "większości". Szybko więc uzależnił się od mniejszości. Od innych wyklętych przez społeczeństwo wyżutków i uzależnionych bezrobotnych.

Najbliższą mu osobą został więc jego diler. Jedyny człowiek, który udawał chociaż, że rozumie cały ból Kamila. Mimo dystansu do każdego klienta, Kamila traktował - sam nie wiedząc czemu - na nieco innych warunkach. Towar zawsze z najwyższej półki, tej dla VIP-ów. I nawet płacić mógł za niego jak VIP, czyli po terminie. Dlatego też Zmaza nie zastanawiał się długo, nim zaoferował Kamilowi pracę wśród "swoich". Wprawdzie studenciak miał powiedziane od samego początku, że stanowi najniższy i najmniej istotny element w całym tym układzie. Niebezpieczeństwo i fakt, że inni na początku wprost nim gardzili, nie zniechęcały go jednak. Miał przecież swoją ukochaną pracę i to w dodatku blisko używek. I myśl o tym, że już za chwilę, wysiadając z tramwaju, zobaczy budynek, wokół którego kręciło się teraz jego życie, napełniła go wielkim optymizmem. A może nawet euforią.

...bo żyje muzyką.... - Onet.pl Blog


Żyje muzyką...
Her Infernal Majesty

Twelve // Wiśni mi to
Jogurt biszkoptowy, Tymbark wiśniowy "wiśni mi to" i Zmaza :) Tak właśnie robię wam apetyt xP Ale cóż jogurty i tymbarki to to co uwielbiam xP

W Drodze do Nieba Bram

…Na chwalę Świętej i Niepodzielnej Trójcy, na cześć i uwięzienie. Bożej Rodzicielki, dla wywyższenia wiary katolickiej i rozkrzewienia religii chrześcijańskiej, powagą Pana Naszego Jezusa Chrystusa, świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz Naszą ogłaszamy, orzekamy i określamy, że nauka, która utrzymuje, iż Najświętsza Maryja Panna od pierwszej chwili swego poczęcia – mocą szczególnej łaski i przywileju wszechmocnego Boga, mocą przewidzianych zasług Jezusa Chrystusa, Zbawiciela rodzaju ludzkiego – została zachowana nietknięta od wszelkiej zmazy grzechu pierworodnego, jest prawdą, przez Boga objawioną i dlatego wszyscy wierni powinni w nią wytrwale i Bez wahania wierzyć.

Od chwili, kiedy kardynał dziekan wygłosił prośbę o ogłoszenie dogmatu, do momentu odśpiewania Te Deum po Mszy Świętej, na sygnał dany przez wystrzał armatni w Zamku Sant´Angelo - przez całą godzinę, od 11 do południa - wszystkie dzwony kościołów rzymskich biły świątecznie, aby uczcić ten dzień, który, jak pisze Mons.

drzewo28.blog

Wszystkich wątpliwości. A ich niewyjaśnienie przemawia na korzyść oskarżonych. 
     Wyrok zatem zapadł. No i dobrze. Po prawie dwóch i pół roku, sprawa wydaje się być zakończona. Może niezupełnie, bo niewykluczone, że od wyroku odwoła się prokuratura, ale należy sądzić, że niewiele to w tej sprawie zmieni. Postawieni przed sądem  żołnierze odetchnęli, ich rodziny także. Trudno im się dziwić.
   Zdziwienie mogą budzić triumfalne głosy  przedstawicieli wojska - generałów, pułkowników. W  tym wojskowym chórze  brzmią nuty satysfakcji ze "zmazania plamy na honorze polskich operacji wojskowych". Satysfakcji, że " nie udało się skalać polskiego munduru". Satysfakcji, że nie udał się atak na "ludzi  niosących innym wolność". Pułkownik Piotr Łukasiewicz pełnomocnik szefa Ministerstwa Obrony Narodowej do spraw Afganistanu postawił kropkę nad "i", stwierdzając, że tu cytat: "zŁożyliśmy Afgańczykom kondolencje, przeprosiliśmy. Zachowaliśmy się modelowo".
   Może, w obliczu ludzkich tragedii,  byłoby lepiej nie pleść takich bzdur.

DUC IN ALTUM-WYPŁYŃ NA GŁĘBIE!

Potępił? A ona odrzekła: Nikt Panie. Rzekł do niej Jezus: I Ja ciebie nie potępiam- Idź, a od tej chwili już nie grzesz!" (J 8,10-11)
Znajdziemy zawsze ludzi, którzy będą czynić wszystko, aby skłonić do nas do uwierzenia, że Bóg jest jedynie polcjantem, pilnującym nas przez dzień i noc. Ale dlaczego Bóg miałby być względem nas surowym lub występować przeciw nam? Bóg nie jest maszyną! Chcecie dowód?????
Jedyną księgą, na której Bóg czynił zapisy był piach....
Piach zapomni o wszystkim, piach wszystki wymaże.....Na piasku nic nie pozostanie, wszystko zostanie zmazane. Jezus zapisuje na piasku. Stoi przed nim grzeszna kobieta. Jezus pisze na piachu, ponieważ jej grzech został przebaczony- również TWÓJ!


filoz-pitrek 2005-01-06 21:42:50
skomentuj (6)
Wiara sprawą prywatną?????

Jakże często spotykamy teorię, którą próbuje się nam wbić do głowy, że wiara jest sprawą prywatną. Czy to możliwe?? To współczesna odmiana poganina lub wcielenie mutanta, którego główną cechą jest nijakość. To błędny model wiary lansowany przez współczesny świat..

wiersze na czesc Maryi - Na czesc Maryi ! :

Ratuj ja Swieta Niepokalana

Tys w Czestochowie tron Swoj obrala

Ciebie jak Pania czci Polska cala

Przez sluby krola Kazimierza Jana

Matko Najswietsza, Niepokalana

02:55, marynia24 , wiersze na czesc Maryi
Link Komentarze (1) »
Niepokalana

Niepokalana

 

Wyplynela swiatlem z rannej teczy

Mgla, jak lekka szata, owinieta

Corka ziemi - bez zmazy poczeta

Przed Nia ziemia.

A moje światło na końcu tunelu okazało się być jedynie, rozjarzonym niedopałkiem papierosa...

W dzień że to, co się działo przez ostatnie trzy lata nigdy nie miało miejsca. Chcę, lecz nie mogę Bill! Słońce to nie jest mój żywioł. Słońce nie jest dla mnie. Zrzekłam się go i ono nie zaświeci dla mnie nigdy więcej! Ty... Ty nie zrozumiesz. Ja wiem, co teraz myślisz. Biedna, bogata dziewczynka. Ma wszystko, ale zachciało jej się jeszcze normalności! – krzyknęła, pochylając głowę. Z jej płuc wydobył się krótki, stłumiony szloch. – Oto Kate Mazanowska. Wielka Metztli – rzuciła pogardliwie, odwracając się i idąc w dół ulicy. – Wspaniała skandalistka, zmaza cudownej sceny. Nie może sobie poradzić sama ze sobą!

Bill stał bez ruchu, patrząc na oddalającą się dziewczynę. I nie wiedział, czy to, co mówi jest prawdą, czy tylko odczuciem narkotyzującej się kreacji człowieka. Zacisnął oczy, zbierając się na odwagę podbiegł do niej i objął ją mocno. Nie miała siły się opierać. Nareszcie było jej dobrze. Jego uścisk zelżał. Dotknął jej podbródka i spojrzał jej w oczy. Pokręcił głową. Jego dokładny, mocny makijaż powoli zaczynał spływać, dotykając ziemi kolejnymi, czarnymi kroplami.

- Jeśli tylko mi.