O czym chcesz poczytać na blogach?

Złota jesień

Blog katastroficzny :)

0 Jesienio, o! środa, 12 październik 2011, 18:07  Kończy się lato, zaczyna jesień. Piękna, polska, złota jesień. Polska, piękna, złota jesień. Piękna, złota, polska jesień. Piękna, piękna, piękna, piękna. Dzieciaki biegają za opadającymi z drzew liśćmi, psy robią złocisto- brązowe bukiety, kasztany zgrzytają i pękają pod buciskami ciężkich.

Co mi w duszy gra - Onet.pl Blog


dlatego, że chciał jedno 
maleńkie serce skraść.


Wołynianka
skomentuj

20 listopada 2010

Jesień, złota,jesień ponura,jesień deszczowa,różne nazwy związane z pogodą.Pora roku niezbyt.

Jesienią poznałam chłopca,był ładny jak z obrazka,wysoki przy tym bardzo romantyczny.Miał jedną wadę-był żołnierzem w służbie czynnej.Dziewczyny ,które chodziły z wojskowymi nie cieszyły się dobrą opinią.Spotykaliśmy się w parku.Była piękna złota jesień.Spacerowaliśmy alejkami pięknego ziębickiego parku.Park jest bardzo rozległy,położony na pagórkowatym terenie,alejki były oświetlone łagodnym światłem przytłumionym jesiennymi mgiełkami.Rozmawialiśmy o ulubionych pisarzach ,o poezji.Maciek często.

SEJO - FOTO -

Na tablecie. I kto podskoczy? where is PeHa boys? rysunek z 8.07.2007


Link Wypowiedz się (0)
Ciekawostki, 05.10.2009, 21:25,

ostatnimi czasy mam tylko czas na takiego typu foty. Cała ta nasza złota jesień w tym roku jest bez kolorów!!!! tylko zachody słońca jak co roku są rewelacyjne.

Link Wypowiedz się (0)
Przyroda, 12.10.2009, 17:06,
Modelka Wiktoria

Link Wypowiedz się.

welcome lazy day...

Tak bardzo boję się zaprzepaścić szanse. Nie chcę zmarnować życia...
2005-09-08
skomentuj (3)
I feel safe, I feel warm when you're here
Zbiorowy atak hormona? Fluidu nalot? Nie, to tylko jesień deszczowa i mgielna się zbliża...

Przeżywam załamanie, nadzieja ucieka przez pęknięcia w chroniącej mnie skorupce. Już nie płaczę, po prostu bardzo się boję. Widzę alternatywne rozwiązania, lecz wolałabym nie musieć ich wykorzystywać..
To jest coś.
Och, co za fatalne myśli. Natomiast religię mamy zupełnie nietypową. Rozmawiamy o kosmitach, hipnozie i (dziś) o seksie. Ciekawe, skąd ksiądz to wszystko wie. Z doświadczenia? Właściwie cały dzień mówimy dziś o rozmnażaniu i alkoholu. Złota młodzież taka, jak złota jesień (czyli żadna). Witamy Panie Doktorze, znany nam z widzenia panie z teczką. Mokry park nie jest zły...
2005-09-16
skomentuj (3)
nie na krześle nie we śnie nie w spokoju i.

czasem są upadki i wzloty

Skupiam sie na drzewach... Po dzisiejszym przymrozku pozostał jeszcze ślad na trawie... Dziś będzie dobry dzień... Musi być dobry, skoro tak dobrze się zaczął. Nie ma innego wyjścia.

Taka jesień mi sie podoba... Światło słoneczne intensyfikuje barwy... wszystko jest takie piękne... Mam nadzieję, że po południu będzie równie pięknie... Chciałabym zrobić trochę zdjęć... Trzymam kciuki za pogodę, żeby była ładna...:))

09:49, texciara
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 25 października 2005
polska jesień szaro-bura

buuu... zaczęło się...

polska złota jesień odeszła... witaj zgnilizno!!!

dziś od.

Codzienność zwykłego dnia. - bloog.pl

Arial,helvetica,sans-serif; font-size: 14px;">To cytat z wczorajszego mojego horoskopu...nie, nie nie jestem uzależniona od horoskopów czy wróżb. Tak się złożyło że kilka godzin wcześniej przeczytałam piękny wpis blogowiczki zaczynający się od słów "zwolnij dokąd tak się spieszysz..."  pomyślałam coś w tym.A tu co... w górach spadł pierwszy śnieg...trudno wyjazd zaplanowany wszystko przygotowane. Więc mimo wszystko w czwartek jadę, co ma być to będzie, albo kolorowa jesień, albo początek zimy....zdjęciami się podzielę jak wrócę. Teraz do galerii Tatry wrzuciłam kilka pięknych fotek z sierpnia tego roku. Zrobił je mój brat.

Zdjęć.

schowaj...

Kategorie

 • wszystkie
 • Kulinaria
 • Wiersze Pani Wandy
 • codzienność

Galerie

 • Monserrat
 • Listopadowy spacer
 • Złota jesień
 • Jesień w górach
 • Tatry
 • Złotniki lubańskie
 • Budva