O czym chcesz poczytać na blogach?

Zlecenia

Zlecenia - Onet.pl Blog

Umiejętnościami i doświadczeniem. Zwracają też uwagę na ich profil osobowy oraz potencjał rozwojowy. Niezwykle istotne stały się tzw. kompetencje miękkie, czyli najogólniej rzecz ujmując umiejętności adaptacyjne i predyspozycje pracownika do pracy w danym zespole. Niektórzy pracodawcy, gdy już znajdą pracownika o wysokich kompetencjach miękkich, są w stanie zainwestować w ich dokształcenie zawodowe. Pracownik powinien w jak największym stopniu umieć dopasować się do kultury organizacyjnej oraz wartości przyjętych w danej firmie. Pracownicy zaś szukają organizacji, które oferują nie tylko pracę za określone wynagrodzenie, ale także realne możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

Jeśli chodzi o formy rekrutacji nie wystarczy już metoda typu Search & Selection (ogłoszenie w prasie i rozmowa z kandydatami). Widocznym trendem jest wykorzystywanie narzędzi służących do niedawna jedynie do rekrutacji na wysokie pozycje (np. metoda typu Direct Search) w celach pozyskiwania pracowników także o „niższych profilach”, choćby specjalistycznych, handlowych a nawet asystenckich. Kolejnym, coraz bardziej popularnym sposobem poszukiwania pracowników jest networking. Jest on realizowany w różnej formie i różnym zakresie (najczęściej przez portale społecznościowe), na przeróżne stanowiska.

Zobacz również

skuteczny, autorski, unikatowy copywriting ... na czas!

 • czwartek, 28 lipca 2011
  • Copywriting? Każdy temat!

   Kiedy się ma tak zwanego „gadanego” łatwo można wyrazić to, co chcemy powiedzieć. Tak samo jest z pisaniem. Można powiedzieć, iż mamy „pisanego” … no tak, nie ma takiego słowa :-)

   Copywriting, to tworzenie dobrych tekstów. Jest jednak pewien haczyk. Dobrych, nie znaczy wcale merytorycznych. Wszystko zależy od zlecenia. Można pisać przecież świetne, merytoryczne teksty na potrzeby oficjalnych, często odwiedzanych stron internetowych, ale można też pisać precle, czyli teksty pod zaplecza.

   Jak to się dzieje, że copywriter potrafi ogarnąć każdy temat? Pisze się jednego dnia o budownictwie, ubezpieczeniach, nieruchomościach a kolejnego dnia o butach damskich i torebkach. Teksty preclowe nie wymagają wiedzy na dany temat. Przecież to nie możliwe, aby jedna osoba była specjalistą od tysiąca tematów, jakie tylko wpadną podczas przyjmowania wielu zleceń. Dlatego nie ma co wierzyć osobie przyjmującej zlecenie na copywriting, iż jest.

 • Blog zygi1947

  Trendy:

  Ciąg kolejnych świec tworzy trend:

  1/Trend wzrostowy/hossa/-zamknięcie nastepnej świecy jest wyższe 
  niż świecy poprzedniej.Jest to przeważnie ciąg świec białych.

  2/Trend spadkowy/bessa/-zamknięcie świecy następnej jest niższe niż świecy poprzedniej.Jest to przeważnie ciąg świec czarnych.

  3/Trend boczny/konsolidacja/-kurs waha się w wąskim przedziale zmian.Świece białe mieszają się z czarnymi.

  2007-03-06 Zlecenia możesz dawać :

  1/Po każdej cenie  /PKC/.Zlecenie zostanie zrealizowane,gdy przyjdzie jego kolej,po cenie jaka będzie w danym momencie.

  2/PKC z LA/Limitem Aktywacji/.Jeśli dasz np.kupno 1 FW20H7,PKC,LA 3230,to zostanie ono uruchomiome/aktywowane /gdy kurs osiągnie 3230 ,po cenie jaka będzie gdy przyjdzie jego kolej,niekoniecznie 3230,ale np.po 3229 lub 3231.W niektórych bankach zlecenia takie nazywają się stop loss.

  3/Z limitem

  Blog sygnaly

  Wziął w banku, mam po nim w spadku do spłaty wiele rat... Samotna baba niczym ta żaba brzydka i zimna jest. Nikt jej nie kocha. W poduszkę szlocha, co już jest mokra od łez...Smutno mi, Boże, bowiem me łoże puste i zimne jest. Ulżyj mej doli! Samotność boli i już dopieka fest...Choć robię minki słodkiej dziewczynki, zła w wolnym stanie trwam. Lecz kiedyś przecież znajdzie się w świecie ten, co mu powiem: "TWAM".......Więcej wierszy mojego autorstwa jest na blogu teo47.
  komentarze (12)
  edytuj


  zaznaczone

  --------------------------------------------------------------------------------
  O nas • Regulamin • Polityka prywatności • Prasa • Reklama • Jak to działa • Kontakt z nami • Mapa serwisu • Pomoc
  Copyright 1996 - 2009 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy » Polityka dotycząca cookie do góry  31 grudzień 2008 Aktualna pozycja: L.
  Otwarcie=1805. Sytuacja OL2.
  Zlecenie odwrócenia na S: s2PKC1764.

  ekogroszek

  Bardzo różne oferty, które nie zawsze będą mogły w pełni nas zadowolić. Jednak jeżeli w odpowiedni sposób wybierzemy rodzaj transportu i firmy, jaka będzie oferować nam te usługi będziemy mieć pewność, że nasze przedmioty będą przewożone przez najlepszych specjalistów, którzy zapewnią im maksymalne bezpieczeństwo, o które przede wszystkim nam przecież chodzi. Jeżeli jednak mamy taką możliwość, że możemy skorzystać z rad znajomych, którzy już kiedyś korzystali z jakiejkolwiek firmy przewozowej, będziemy mieć jeszcze większą pewność iż nasze przedmioty będą przewożone w jeszcze lepszy sposób niż wybrane tylko i wyłącznie przez nas samych. Zlecenia transportowe są przyjmowane przez firmy w naprawdę różnych terminach w zależności od potrzeb klientów i ich czasu wolnego, oczywiście w zależności od pory dnia w których dany przewóz miałby się odbyć zapłacimy rożną cenę. Jednak jeżeli w odpowiedni sposób dobierzemy porę i firmę transportującą będziemy mieć pewność, że nie będziemy zmuszeni zapłacić dużych pieniędzy za przewóz naszych rzeczy, a jakość przewozu i jego bezpieczeństwo będzie jak najwyższa.

  Oferteo.pl - szukamy za Ciebie

  Opisz wszystkie parametry towaru lub usługi, jak czas wykonania lub dostarczenia, ilość, waga, wymiary itp. Jeśli masz obawy co do rzetelności oraz wiarygodności firmy, możesz poprosić o przedstawienie jej doświadczenia bądź referencji.

  Główną zaletą składania zapytań ofertowych przez internet jest oszczędność czasu, gdyż poświęcasz na tę czynność zaledwie kilka minut, natomiast korzyści, jakie z tego czerpiesz, są nieocenione. Oferenci będą „walczyć” o Ciebie oferując korzystne ceny towarów oraz atrakcyjne warunki wykonania zlecenia i sami prześlą Ci swoje oferty. Ty z kolei nie tracisz cennego na poszukiwanie właściwego dostawcy, a także budujesz zaufaną bazę kontrahentów, która może zaowocować długoletnią współpracą biznesową.

  Jeśli planujesz rozpoczęcie własnej działalności, możesz złożyć zapytanie ofertowe i w ten sposób zlecić pozyskanie dotacji UE na jej rozwój. Firmy doradcze

  absurdy w biurze

  ad zlecenie 1
  nie potrzebne było zlecenie na kalkulator, bo są w magazynie.
  dzwonię do magazynu, żeby potwierdzić plotkę o obecności kalkulatorów.

  są, ale nie magazynie gospodarczo - tecznicznym tylko w magazynie druków.

  no to dzwonię.

  okazuje się, że nie mamy kalkulatora w planie rocznym, więc i tak musze wypisac zlecenie.

  11:56, dzial_nauki
  Link Dodaj komentarz »
  piątek, 20 lipca 2007
  zlecenie 2

  1. Zakres usługi:

  Druk i oprawa pracy doktorskiej

   2. Uzasadnienie zlecenia usługi: