O czym chcesz poczytać na blogach?

Zipp

tojestten.blog

Jak sie spotykamy w licealnym składzie to zawsze to wygląda podobnie, tzn ilosci alkoholu są różne, ale generalnie zawsze to samo i to taka notka do siebie że mam ferie i że wszystko po staremu, żebym wiedział za 20 lat.
No ale dzisiejszy wpis będzie bardziej ambitny, bo ostatnio widziałem wyniki konkursu na blog roku. Po pierwsze jak zobaczyłem nagrody to sie ciesze że nie wygrałem, a jak zobaczyłem zwycieskie blogi to sie ciesze że nie brałem udziału. Oczywiście, przemawia przez mnie zawiść, że na tego bloga wchodzi 5 osób razem ze mną, ale chuj, skutera zipp bym nie chciał.
Druga sprawa w której chciałem zabrać głos, to to, że moze faktycznie kryzys o taki spisek paru ziomków co sobie jakiś interes na tym robią. No bo po pierwsze taki kryzys pozwala rozszerzyć władzę władzy, poza tym demokracja w czasach kryzysu też ma problemy, wiec moze ktoś chce rozkminić jakąś wojne domową lu światową [wojna domowa całego świata, to byłoby coś]. No i taki ziomek co sobie to wymyślil stoi se w oknie swojego apartamentu, głaszcze kota perskiego na swoich rękach i śmieje sie śmiechem Szkieletora widząc rosnącą.

Życia nie można powtórzyć - bloog.pl

Ten konkurs jest od 13.01.2009 od godz. 15.00 do 22.01.2009 do godz. 12.00
Głosujemy za pomocą SMS.  Koszt SMS -owego głosu, zarówno w II jak i w i III etapie Konkursu, to 1,22 brutto (1 zł + 22% VAT). (strasznie tanio!
Cały dochód z otrzymanych SMS-ów w całości głosowań, po potrąceniu opłat pobieranych przez operatorów telefonicznych, zostanie przeznaczony na cele charytatywne.
Zobacz tu: Dzieci niewidome
W mojej kategorii tematycznej nagrodą jest skuter Zipp o pojemności 125 ccm.


No to pokolei. Dostałem od Wirtualnej Polski nagrodę za wyróznienie w konkursie blogowym. Kurier przywióżł to do pracy. Dziękuje WP i dziękuje Wam tu wpadających. Przecież nie piszę i nie fotografuje dla siebie. Książke ofiarowałem  żonie.  Czyta na potęgę za.

Vinyll Garden/3-miasto - bloog.pl

Kategorie
  • wszystkie

Zdjęcia w galeriach.


NO I KUPILEM SKUTER "ZIPP TRIAD 2" I NAWET JUZ JEZDZILEM

środa,

krawędź

Pomijam fakt, że w galerii sztuki nowoczesnej nie można sobie kupić obrazu. Lecz fakt bezsilności jest w tej sytuacji znamienny.

Czyli co dalej? Nic. Dosłownie nic. Ten szok, że ktoś ze mnie zakpił, na nic mi się nie przyda. Dalej jestem samotny.

...
„Wystawa” 23 kwietnia – 20 czerwca 2010. Wystawa prezentowana przez KW Institute for Contemporary Art, Berlin. Kurator: Susanne Pfeffer. Artyści: Adel Abdessemed, Ulla von Brandenburg, FORT, Cyprien Gaillard, Alicja Kwade, Sarah Ortmeyer, Paola Pivi, Albrecht Schäfer, Markus Schinwald, Thomas Zipp.

01:05, arkadiusz.gruszczynski
Link Komentarze (2) »
wtorek, 04 maja 2010
Powrót - nadal dzień pierwszy

Zbieram się po tym wszystkim, co mnie spotakło przez ostatni miesiąc. "Ten, kto uświadamia sobie właśne szczęście, szczęśliwym być przestaje". A Kafka.

Blog o mistrzach motoryzacji

Cena powodują, że warto im się przyjrzeć i zastanowić się nad kupnem. Pozycja za sterami jest typowa dla cruiserów- z nogami wysuniętymi lekko do przodu.
Możemy zauważyć dużo oszczędności na szczegółach takich jak przełączniki czy zegary. Motocykle te nie ważą zbyt dużo dlatego też i nie potrzebują zbyt mocnych hamulców. Te użyte w Roadstarze wystarczają spokojnie i są dość przyzwoite. Spaliny odprowadzane są z dwóch rur wydechowych, tłumiki wyglądem nawiązują trochę do maszyn typu Harley-Davidson. Zawieszenie zestrojono w tym Zippie zdecydowanie zbyt miękko, kierownica ma tendencje do nurkowania.

Komentarzy: 0 Suzuki Intruder M800 2011-09-11 Suzuki intruder to motocykl 2 cylindrowy, chłodzony cieczą o pojemności jak sama nazwa wskazuje 800cm3. Napędzają go 53 konie mechaniczne a waży 269kg. Jest to Japończyk o unikatowej.