O czym chcesz poczytać na blogach?

Zion train

Korozją nazywamy stopniowe niszczenie tworzyw w skutek działania środowiska...

Stron w jajkach. I położyć na patelnię rozgrzaną/ palącą się olejem/smalcem poczekać 5 minut i gotowe!

w międzyczasie gadając o jednym panu, o nich, o chuopcach, o tym i tamtym. prawie spaliłysmy ta patelnie, ale to jest mało ważne, wazne ze smakowały i do tego zimy sok pomarańczowy, i już.

do tego wszystkie przygrywało nam the heptones, natural dread killaz, zion train, gentleman

Ty słuchaj mamy ty Grecję.
A dziś kulminacja upałów.


skomentuj (12)

umbra-spalona blog

Wydaje.

i dzisiaj rano odkryłam. mrówki w domu. tysiące. latające mrówki. obrzydliwe tego nienawidzę, brzydzi mnie to. a teraz mamy inwazję mrówczą. masakra.

skomentuj (1)

15:40:10 2005-06-04

.
i mieliśmy iść wszyscy na zion train i nie poszliśmy. proszę mi opowiedzieć jak było tak? jutro jaworzno city odwiedzę jak co roku mniej więcej o tej porze roku.
a Kamiś ma zaręczoną.
co to się porobiło.
jakoś lubię owo miastko. bardzo. całe liceum co piątek. na wino wino. albo częściej. potem sztudenckie czasy. na górze. tam też ekstra było. ale i tak nic nie pobije.

Nie powiem tego głośno - Onet.pl Blog

034
Raz jak ocean spokojny
Raz w wybuchy hojny
Rozszalały jak burza
W jednym kurara i róża
Zmienny jak nastroje
Dziwny jak myśli moje
Krótki jak sms
Czasem wielki jak kredens
Drogi jak mercedes
Lepiej mieć blisko jak sedes
Kręci jak Zion Train
potrzebny do życia jak tlen
Pulsuje jak Dub
Bliski jak Brat
Jak ska szalony
jak ćpun zmulony
Raz do myślenia daje
raz głupotę rozdaje
Co to kto to?
Karcinom (23:01)
tyle

krzew blog

tutaj mnie nikt nie znajdzie:))nikt kogo bym tu nie chciała...jakoś tak
krzew 2004-08-24 08:25:25
skomentuj (14)


odwróciłam
się własnie do okna.dziwnie,niezaprzeczalnie dziwnie.taki sam koniec lata jak kiedyś tam pare lat temu.tylko że wtedy lato było latem.przypominam sobie.przyjemnie.sen blisko ziemi.i jak E nie mogła wytrzymać na zion train.i lipa z miodem.powroty.wielka improwizacja na plaży.fajna sprawa.napisałam wczoraj dwa wierszyki.mówie wierszyki,jakoś dziwnie mi to nawet tak nazywać.napisałam bo nie mogłam spać,chyba bardzo nie mogłam spać jesli chciało mi się wstać z łozka po kartke.chcociaż raz nie przepadło to co mi się ułożyło w głowie.teraz postanawiam zapisywać wszystko.osacza.

x-laski.blog.pl

zadzwoń do mnie koniecznie buah,Km nie chce iśc na piwo buah...ej,nawet nie mam co pisać,buah,papa,aha "Życie Pi" fajna książkam,podobnie jak "Przygody Pędrka Wyrzutka" i "Maus I"...heh...

p.s.Na przeciwko siedza jakieś niewyjściowe ziomy i czatują chyba na jakimś sexie bo się podniecają,że lesby są zajebiste:-/
x-laski 2003-09-18 12:10:03
skomentuj (3)


Taka sobie zwykła notka
Ołki,poprzednia.Najzajebistsze dwa tygodnie życia :D
Ołki,bo mam juz dosyć opowiadania każdemu co i jak buahahahaha...Byłam na Regowisku w Bielawie,było boskooooo,dusza zagrała prze przewspaniale:]:] no Polemic ajjjjjjj,Zion Train troszkęmnie zawiedli ale luz pewnie dlatego,że troszkę przysnęłam,poznałam w chuj zajebistych ludzi,tydzień picia praktycznie bez przerwy,nie chcę mi się wszystkiego opisywac bo dziłao się mega dużo rzeczy:P:PMyślałam,że to bł.

Bjedrąkowo.w.paski.blog - Onet.pl Blog

Do tego politologia. Cztery książki po 500 stron ;] no i kultura i sztuka.. nie wiadomo czego się spodziewać. Chociaż w tym przypadku może poprawka będzie ludzka. No i do tego kolos z histy z ćw we wtorek następny ;/ miejmy tylko nadzieję, że utrzymam się przy 5 i zostanę zwolniona chcoiaż z części egzaminu.. pliiizzzz!

A miałam nie biadolić! :P
Zion Train is coming our way! <słucha>
J.E. (17:37)
Bez komentarza