O czym chcesz poczytać na blogach?

Zing

Selena796

Hej dzisiaj podobno mial byc nowy kaalog z ubrniami fajnie nie zaraz wam pokaze go okladke powiem jedno ciuchy sa bradzo gustowne!
To tyle BYE! Pzdr ;)


11:42, selena796
Link Dodaj komentarz »
Kalendarz

Na pandanda pojawil sie nowy klaendarz gdzie mozna sprawdzac co sie wydarzy tego dnia lub innego mozna uzadzac imprezy bedzie wspaniale a wiec jak wyglada ten kalendarz:

 

A jeszcze jedno widzicie ze Zing wyjezdza szkoda a wiec to co dawal nam zing pokaze po koleji ponoewaz zapomnialam o nim a.

Cały świat winx . :)-Remoncik - bloog.pl

O Pixie . Tym razem dodam zdjęcia oraz animacje wszystkich Pixie .Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2035803,trackback

Komcie (26) | Skomentuj

Ninfea .

czwartek, 21 czerwca 2007 19:00
Tym razem powiem coś o Ninfei .

Wróżka , strażniczka fragmentu Kodeksu ukrytego w miasteczku ciemnego lasu . Nigdy nie opuszcza placu w centrum miasteczka , a zwłaszcza źródła życia mieszczącego się na samym jego środku . Uwielbia grać w karty , ale stara się być zawsze ostrożna .

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2035649,trackback

Komcie (4) | Skomentuj

Zing .

medytacja tarot refleksje - Onet.pl Blog

We współczucie. Seks jest nasieniem, miłość to kwiat, a współczucie to aromat.

Budda zdefiniował współczucie jako „miłość plus medytacja". Gdy twoja miłość nie jest jedynie pożądaniem, samą potrzebą, gdy twoja miłość jest dzieleniem się, nie jest żebracza, lecz przypomina miłość władcy, nie prosi o nic w zamian, lecz jest gotowa dawać, dawać dla czystej przyjemności dawania - dodaj do niej medytację, a uwolni się czysty aromat. To jest właśnie współczucie, ono jest zjawiskiem najwyższym.

(z Osho "Zen, Zest, Zip, Zap and Zing", 3)

 

Niezależnie od rodzaju miłości, jaką w danej chwili ukzauje karta, należy zdać sobie sprawę z zobowiązań, jakie każdy związek ze sobą niesie. Miłość, którą symbolizuje karta Kochanków, jest miłością dojrzałą. Może być to miłość macierzyńska, romantyczna, erotyczna, do pracy, idei, ludzi czy Boga. Niezależnie od tego, jakie ma podłoże, zawsze jest wołaniem płynącym z głębi duszy do związania się z kim lub z czymś.

jaga1970

Pandanda - Gra Online dla dzieci

24 sierpnia 2009
Pierwsza notka! Nowy item - szalik

Hej!
Jestem Lemcio a na pandanda mam pandę Mellodia. Będę pisała tego bloga - opisywała nowości itp. i oczywiście mam nadzieję, że będzie dużo komci ;) 
Mam dwa chomiki dżungarskie i prowadzę o nich bloga. Chętnym może podam adres, jeśli napiszą w komentarzu, że chcą.
--------------------------
Na pandanda jest nowy item a jest nim szalik! Jest to oczywiście kolejny item od Zing'a Ballynhoo (nie wiem jak to się pisze xD)
Oto ten szalik xD
Dzisiaj pojawił się też hełm.
I oto ten hełm xD
On jest bardziej dla chłopaków, ale ja, dziewczyna (xD) też go noszę. Mam nadzieję, że następnym itemem będzie coś dla dziewczyn... 

Wasza...
Lemcio!

16:02, lemcioo
Link Dodaj komentarz »