O czym chcesz poczytać na blogach?

Zinedine zidane

Shit happens.

Otóż słowa U., będące odpowiedzią na moje przemyślenia, stały się balsamem na me serce, ponieważ U., podobnie jak moja mama, NIE MYLI SIĘ NIGDY. W tym momencie pozwolę sobie zacytować w/w.:

Wiesz, ja myśę, że ty jednak dobrze skończysz. Bo podobno Zidane to dobry i porządny człowiek (tu oddałam w milczeniu hołd umiejętności U. pisania prostym językiem o rzeczach skomplikowanych ;). Nie licząc Obcego (przezwisko zmieniono dla dobra ogółu – przyp. Red.) to Tobie się właśnie tacy dobrze ułożeni podobają (nie mam pojęcia, jak układa się Zinedine Zidane, ale ufam, że właśnie tak, jak to przedstawiła U. ;). Więc wróżę ci dobrą przyszłość z fantastycznym mężem (nie wiem również, czy mąż jest osobą, z którą chcę spędzić przyszłość, ale chwilowo z braku ciekawszych rozwiązań, jak.

Sport - bloog.pl

 

   Bez dwóch zdań Zinedine Zidane, to jeden z największych piłkarzy (i sportowców w ogóle) w historii. Jego bajeczna technika i ogromna boiskowa inteligencja powodowały, że nie tylko ogrywał, ale wręcz ośmieszał swoich rywali. Odejście z futbolu genialnego Francuza było.

Gwiazdy pilki noznej

Komentarzy: 0 Zidane 2006-07-07 Zinedine zidane wielki pilkarz fenomen (szkoda ze odchodzi po tym mundialu 2006)ale bedzie zapamietany przez wszystkich.Jego triki i umiejetnosci zadziwialy wszystkich! Chociaz ja nie lubie francji to za to bardzo lubie "ZIZU"

Blog dawid1993elory

Z tym. Zacznijcie komentować mojego bloga. Pa. ''Dawid''.

Komentarzy: 2 ZiNeDiNe ZiDaNe ;) 2006-02-24 Zinedine Zidane urodził się w 1972r. Jest synem algierskich emigrantów. Zawodową karierę piłkarską rozpoczynał w AS Cannes. W 1992 r. trafił do.

kskarkonosze blog

 
  
ZINEDINE ZIDANE W NASZEJ EKIPIE!!!

no jak widac ten kolo co tam obok jest to jest oczywiscie słynny,znany wszystkim zawodnik lig swiatowych ZINEDINE ZIDANE,który wspomoze nas w kolejnym sezonie 2004/2005!!!
kskarkonosze 2004-09-01 21:45:21
skomentuj (6)
gorzej juz byc chyba nie moze....:(

dzis doznalismy 3 porazki z rzedu na swoim terenie...tym razem lepsza okazala sie druzyna.