O czym chcesz poczytać na blogach?

Zimna wojna

sheep world - nikita13wita's blog

Ze uuu...ale kasienki w domku nie bylo.. niestety ..
Pobylismy wszyscy troche na torunskiej .. a ze nie bylo kasienki to poszlismy po naszą kochaną Karinke która byla u gawrona na imprezie ..lekko siem poplakala karinka.. ja tez łzy w oczkach mialam ale no trzeba siem cieszyc a nie plakac nie?? I były takie parki.. Alanek z Kinią - kinia zastepowala mu kasienke , Szycha z Zebrą wojna z jaworkiem ;p nyska z kamilem.. no i ja z zimnym ;p POtem była juz 1:30 i kazdy musial isc do domku prawie wiec.. szycha odprowadzil kinge.. wojna sam sie odprowadził... i zostałam ja zimny jaworek skoli nyska i oczywiscie naje**** kamil :p .. Potem kolo globiego jaworek juz poszedł z kamilem do domku i zostałam tylko ja zimny skoli i nyska ale pote zimny tez zwiał do dommku ii bylam ja skoli i nyska ale skoli zaginął w akcji...

Ukryta Władza

Ukryta Władza

Walka Słowem Trwa

Zimna wojna w Polsce

To zimna wojna!

 Piotr Jaroszyński

Nie załamujmy się, próbujmy to robić, do ostatniego dnia, do ostatniej godziny, do ostatniej minuty.

Źródło

__________________

Przeczytajcie również na tym blogu inny artykuł Piotra Jaroszyńskiego na temat telewizjii

Cyklop w twoim domu!

Obejrzyjcie też, krótki, a jakże treściwy poniższy film

TEMUDA _ chora Trzecia Władza - Onet.pl Blog

 ROZBIORÓW, GROŹNIEJSZYCH JESZCZE OD DOTYCHCZASOWYCH.

3.            OTYM BĘDĘ USIŁOWAŁ PISAĆ I GŁOSIĆ W MIARĘ MOICH PRZEDSMIERTNYCH MOŻLIWOŚCI, AMAM LUŻ 79. LAT.

Ad 1.            wewnętrzna wojnapolsko-polska – zimna wojna domowa spowodowała już podział Polski na obszary a)ideologiczne i b) religijne.

moje ostatnie posty21
  • SERIAL OPOWIEŚCI p.t. "SPIEPRZAJ DZIADU" (www.mis_zygmunt2008@blog.onet.pl; 02.07.2010)
  • "TEMUDA" - PATRON ADWOKATÓW Z URZĘDU (www.mis_zygmunt2008@blog.onet.pl; 10.06.2010)
  • Z listu otwartego do PRAWNIKA i POSŁA - : (www.mis_zygmunt2008@blog.onet.pl; 10.06.2010)
  • Z listu otwartego do PRAWNIKA i POSŁA - : (www.mis_zygmunt2008@blog.onet.pl; 10.06.2010)
  • PATRZ POPRZEDNI SPOT (www.mis_zygmunt2008@blog.onet.pl; 25.04.2010)
  • ZIMNA WOJNA POLSKO-POLSKA (www.mis_zygmunt2008@blog.onet.pl; 16.01.2010)

odlot

Lubię przełomowe projekty, jednego z nich autorem jest Coanda, drugi powstał w mieście w którym mieszkam, w kolejny swoją ideę wplótł Antony Fokker.

Wojna bardzo mocno popchnęła ten przemysł do przodu. Nie ważne, czy to była pierwsza, druga, czy zimna, każda przyniosła wiele fal zmian. Gloster E 28, Gloster Meteor, P 80 i wspomniany wcześniej ME 262.

Ostatnio nie wspomniałem tylko o wojnie koreańskiej MiG 15 i F 86. Pierwsze pojedynki myśliwców odrzutowych w warunkach bojowych. W tamtych czasach podobno Stalin na samą myśli o kolejnym konflikcie międzynarodowym czuł się niezbyt dobrze, ale w jednym z kluczowych momentów tego.

Na pohybel oszołomom

Biła wszelkie rekordy. Mafie przejmowały kontrolę nad rodzącym się drobnym i średnim biznesem. Oprócz fatalnej sytuacji wewnętrznej lata dziewięćdziesiąte przyniosły szereg porażek Rosji na arenie międzynarodowej. Upadek niegdyś dumnego imperium przypieczętował bezdyskusyjną klęskę Rosjan w Zimnej Wojnie. Rzeczywisty stan struktur militarnych obnażyła przegrana pierwsza wojna w Czeczenii. Zapijaczony i schorowany prezydent Jelcyn co krok kompromitował swoje stanowisko. Rosja poległa. Poległa po wyczerpującej Zimnej Wojnie i ponad siedmiu dekadach aplikowania sobie komunistycznej trucizny. Jej ciało niczym szakale szarpali skorumpowani politycy toczący między sobą wojny, przy których przepychanki Tuska i Kaczyńskiego wydają się być kłótnią.

    StumbleUpon

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Tagged: putin, rosja, wybory
Posted in: Uncategorized

Miasteczko

Właścicielem i nosiła okazałe miano "drugiej babci" (co nie znaczy, że mniej ważnej). "Druga babcia" była przykładem klasycznej teściowej dla swojej synowej. Niemal do końca życia ich wzajemne relacje miały w sobie tyle ciepła, że określenie "zimna wojna" byłoby zdecydowanym przegięciem w kierunku tropików. Pogodziły się i pokochały niesamowitą miłością na rok przed jej śmiercią. "Kochany wnusio", czyli ja, swoje też dołożył do tej zimnej wojny i to nie raz zapewne. Pamiętam kilka takich sytuacji, gdy, niechcący rzecz jasna, wkierowywałem moją matkę na pole minowe, z któego z wielkim tylko trudem potrafiła się wykaraskać. Mojej babci nie sposób było bowiem wytłumaczyć, że to co.