O czym chcesz poczytać na blogach?

Ziko

jasiu-krk blog

Ze to nie czerwiec i koło 20 jest już ciemno. :D. Do godziny 20 zdązylismy zrobic bardzo wiele rzeczy :). Min. skręcilismy co nieco u mnei w wózkowni i póxniej skopcilismy u kumpla na balkonie. Było grobu. Ze śmiechu zrywałem boki :P . najlpeszy był ostatni szot że splułem kumpla a póxniej tarzałąem sie ze smiechu po balkonie :). Ale ta historia jest godna opowiedzenia na żywo :D jak ktoś chce to zapraszam :). Póxneij wyskcozylismy na zakupy zeby przygotować grilla ;). Kupilsmy tak jakieś kiełbaski, pieczywo, browarki i chyab to wszystko :) Gdy wchdozilismy do ziko za nami szła wileka czarna chmura która zwiastowała burze :P . Nadodatek grzmiało. Po paru grzmotach uświadomiliśmy sobie że musimy spreżyć dupe żeby zdązyć z wszystkim. Zamaist grilla rozpalislismy na szybkości ognisko i usmażyliśmy nasze jedzonko :). Wszystko wyszło na styk i gdy juz kazdy zjadł zrobiło sie ekstra ciemno i zaczeło padać :). Tyle by było z dnia wczorajszego oprócz tego że jedna osoba ciągle psiała do mnie: " Stuj bo szczelam albo dawaj hasło matole! ". No ale coż... przyzwyczaiłem się. Dzisiaj postanowiłem że rtzeba coś zarobić i.

Love and Marriage

Męża spędziłam dzień w urzędach i wyszłam z niczym. Samochód zarejestrował na teściową i na siebie, więc ja chcąc dokonać wpisu instalacji gazowej zostałam wyśmiana przez panią w okienku, bo:
a. mój mąż nie "zdąrzył" się jeszcze przemeldować do naszego mieszkania, więc jego dowodem mogę podetrzeć se dupę, jako, że mamy inne adresy,
b. teściowa jako pierwszy (!) właściciel musi sama dokonać wpisu (a ten mi gadał, że nie musi jej być)
c. jak bardzo się uprę by sama to załatwić musze zabulić za upowaznienia Tomka i tesciowej po 15 ziko plus 7 ziko za sam wniosek.

Konkluzja:
Mam to w dupie. Ja za to płacić nie bedę. Nie moja wina, że mój mąż uważa za niepotrzebne uregulowanie kwestii samochodu i meldunku. Mam to gdzieś!!!!

Zbliża mi się okres, więc jedyne czego pragnę to przytulić się do kogoś i wyryczeć ta całą frustrację. Płakać jak bóbr godzinę i nie przestawać choćby nie wiem co. Chcę się przytulić, chcę się zatopić w ramionach kogokolwiek. Nie ważna płeć, nie ważny wiek. Może to dziwne, ale będąc "starą panną" miałam w sobie więcej.

babiszka blog

Trójca nie w prawitym składzie ...Ewica wracaj!! no ale jakoś prztrwaliśmy....... kotyma zwiadowcyma oczywiście wszędzie krążyły jeden czarny co przeszedł nam droge...ahihhih:+) może dziś pan ich da im wolne kto wie?,,,,,, no a dziś....... no co może być dziś kurde to samo!! wino!!!! dobry Bp nie jest zły ...jest idealny pod każdym względem ..budzet na razie jest wiec sie nie martwimy jak Ewa przyjedzie to tesz coż nam żuci w końcu wiesz rozumiesz my to jak jedno:D jeszcze wale dziś na siory wywiadówke bo matuli sie nie chce a ja za tą przyslugę dostałam .. 2 ziko do kielni no ale zawsze to nie za darmoche:D koncze juz bo jakos weny nie mam na pisanie!
Busza wracaj !


2006-05-18 13:46:48

skomentuj (2)ale nic sie nie STOŁO!
heheh no właśnie jakaś ja troszku chorowita głowa i gardło mnie napier....ale jakoś daje rade nie wiem jak ale daje!!!!! może dla tego że mam takiego NAjfajniejszego i Najlepszego pocieszyciela? miauuuuuuu:*:* żyć nie umierać normalnie:D sesese a jutro podobno lombard i stachursky na miejskiej znaczy sie jakieś koncerciwo sie.

albert stęclik

Płynnej trasy. wszyscy śmieją się z tej górki, ale dla mnie to jedna z najlepszych tras w polsce. mega fun i chillout bez hc.

Arek-koks nie trafił w mostek i walnął głową w glebe. krew z nosa poleciała, potem prześwietlenie. okazało się, że ma skręcony kręgosłup i będzie musiał chodzić w kołnieżu przez dwa tygodnie. średnio, średnio.

wczoraj dostałem termin następnej operacji. 10 września jest mój. YEAH!

w sobote wyjazd na podbeskidzie. za 2 tyg Mistrzostwa Polski na czantorii. aktualizacje na żywo na szoku.

na MP do kupienia po 40 ziko będą koszulki szok.it. w niedziele wszyscy na biało!

szok. | Link 31.08.2009 :: 17:56 najlepiej czy najgorzej? (4)słabo?
YEAH! jak ktoś chce ti-szerta to pisać do mnie - albert(at)szok.it

Strona ma niecałe 4 miesiące a już w TV występuje. Jaram się na max. Pamiętam jak w zeszłym roku na tripie wpadł nam pomysł na zrobienie takiego portalu. Niechaj jeszcze Krzyś pobuduje i będzie myszcz.


kto?..::: KeLeSik WeB LoG :::...

Sie nie moge doczekac bo naprawde ..od tej szkoly do bania peka ..i wogle zmula ..a takto w wakacje rozluznienie i jest zawsze co robic...nie tam jak w szkole...konczysz lekcje a wszyscy w domu i JEDNA WIELKA STYPA....koncze bo nie wiem szczerze co jush pisac ale mam nadzieje ze bedziecie mi komentowac te notke bo takto znowu nie napisze 4 miesciace notki ?? okip ??acha na koniec zawsze sie pisze pozdrowki nie ?? jush zapomnialem !! eheh a wiec pozdro i RESPECT dla ; GNZ(radoslawa-glinki rulezz)..jaworka,kamilka,,kasienki =D,mexyka,kini,nikity,MArtusie,Ole,mandy,szyszki,janiaka,wojny -15 ziko ;d;d;d,kloska,oli,oli,sylwi,ani,roziczek,guzika,kwiatuszka,nancy,jedrasa,bartoszka,cysia,B3,kocika,jojego,moniiiii,gavcia,patrycji,judyty,antka,blizniakow,
inapow,Lionki,
giguchy,frania,piotrka,macka,damianka,bootli,mojego gjenia,murzyna,zimnego,pawelka,dominiki,milkii,skulimka,,dareczki,,ady ,agacki,ola kacperka,ani od kacperka, ewci,skiby,zanety,acha no tak zapomnialem o KARINCE.W i jej rodzenstwie hehe,zuczka,niki,olcii,dobra ja koncze bo wiecie jush nie pamietam kogo nie wypisalem...jak nie wypisalem to sie zgloscie...okip ja lece...papa WPISUJCIE SIE ..oka ...LICZE NA.