O czym chcesz poczytać na blogach?

Zielona latarnia

Interia - kino online

  Androidów online (2006) Lektor PL”
 • Zielona latarnia online (2011) Napisy PL

  We wszechświecie od wieków istnieje potężna siła. Jej strażnikami są członkowie Korpusu Zielonych Latarni, odpowiedzialni za pokój i sprawiedliwość. Bractwo wojowników posiada zielone pierścienie, które dają im nadprzyrodzoną siłę. Kiedy jednak złoczyńca Parallax zaczyna.

 • Smutne wierszyki, miłosne wiersze

  Mama już po chwili była w oknie i wołała martwiącym głosem, żebym wracał do domu bo nie będzie mnie potem leczyć. wiedziałem, że musze wracać - nawet dla własnego dobra. ale... po dwóch minutach byłem w domu.


  sen popołudniowej drzemki:

  latarnia coraz bliżej. cień jest coraz mniejszy. a krzaki wydały się dziwnie znajome. nikt z nich nie wyskakiwał, nikt nie buczał, nikt nie wołał. już byłem niedaleko tej latarni. cień już prawie zgasł, gdy zaczęło robić się coraz cieplej, aż duszno, aż gorąco. tlen chyba już.Cieplej, skóra zaczyna mi parować. cofnąłem rękę. za mną, obok mnie i wszędzie wkoło pojawiły się dziwne postaci. latarnia zbladła i pojawił się inny cień. bardzo przypominający moją posturę ciała. oczy biegały mi po każdym 'osobniku' po kolei. każdy wyglądał inaczej. ciemno zielona kurtka - prawie taka jak skóra motocyklisty. stali w zwięzłym kole tak jakby nie chcieli mnie za nic wypuścić. włosy zaczęły im płynąć jak wosk. długie rosły aż do samych kolan. uszy były dziwnie szpiczaste. potaci przypominały elfów. elfów w zielonych skórach. nie.

  Czytaj sercem - Onet.pl Blog

  Niż  mieć  zgiełk  z 

  piętnastoma   pannami  naraz  .Był  wieczór  , MIA  wyszła  na brzeg  i  usiadła  na   kamieniu  , naprzeciwko     latarni   morskiej  , która    jak    się  zdawało   była  już  od  jakiegoś  czasu  opustoszała . Tego  wieczoru  zachód  słońca   był  piękny  ,Rude .

  Mgowie zadrżeli , i  niektórzy  uciekli  w  dalekie  kraje , aby  uniknąć  zniewolenia  . Uroda  NAJI  była  niepospolita,

  Czarne  długie  włosy  upięte  w  dwa,  koki  , zielona  skóra  , czerwone  usta  zwracały  uwagę  wszystkich . Ubierała  się  na  zielono  i  trzymała  w  rękach  oswojoną  kobrę . NAJI  brakowało tylko  ukochanego .Wielu .

  mój maly świat, mój maly ogród...

  Wybranych z kilkudziesieciu. Myslalam nawet o zmianie wygladu strony glownej. Ale ja nie przepadam za zmianami. Bardzo przywiazujes sie do tego co mam. Poza tym te kwiaty i zielen obrazuja moj charakter i moja osobowosc. Zal mi niszczyc to co tworze od kilku miesiecy. Wybralam zabe, bo rowniez jest zielona. Zalezalo mi, aby calosc ladnie komponowala sie ze soba. Dlatego nie skusilam sie jednak na blady roz, ktory pomimo, ze ladny, to chyba do mnie nie pasuje. Znalazlam fajny szablon z latarnia morska, ale byl zbyt ciemny, za ponury dla mnie. Ale za to z latarnia, o ktorej od dluzszego czasu marze. Bo tak sobie wymyslilam juz jakis czas temu, ze to musi byc fantastyczna sprawa, byc latarnikiem. Mam na mysli oczywiscie takie latarnie na samotnych wyspach, ewentualnie daleko.

  Opowiadania Weli - Onet.pl Blog

  Bezdomne na skwerach liście. Zaczął się grudzień.
   ED 209 oznaczony numerem K-012 człapał dostojnie samym środkiem chodnika, stawiając nogę za nogą, choć bez dwóch zdań praktyczniej szło by mu się szosą. Nie, on musiał chodnikiem i bynajmniej nie było mu to przykazane. Zielona lampka statusu migała w zapowiedzi narastającej agresji. Dwunastka spacerowała już od pół godziny. Przeważnie po tym czasie zaczynała się już akcja i maszyna, na swój dziwaczny i w pewnym sensie nie mający racji bytu sposób, oczekiwała tego, nakręcała się i nastrajała. Przez program czytający.
  Pawołowicz. Juryj Ignaciuk. Status: do kasacji. Dlaczego? Nie ma dlaczego. Dyrektywa jeden: posłuszeństwo Jednostce Dowodzącej. Jednostka Dowodząca ma zawsze racje.  Jeśli nie ma to patrz dyrektywa pierwsza.

     Wokoło jednej dużej latarni kłębiło się siedmiu gejów. Homoseksualistów lub też paniopanów. Widok był to niespotykany, bowiem na ulicach Moskwy mało kto miał odwagę afiszować się z tak… nieakceptowaną społecznie innością. Ale przyjaciele już postanowili, ze wyjdą z ukrycia. To było ich.

  wild-silver blog

  Wiedziały gdzie uciekać. Konie jednak wystraszyły się tłumu i uciekły do jakiejś działkowej zagrody. Niewiele później widziałam jak toną. Jak machają nogami, otwierają pyski a do tych pysków wlewa im się woda.
  My zauważyłyśmy na szczycie jakiejś stromej góry morską latarnie w biało czerwone pasy. na jej szczyt wdrapywali sie ludzie. Jednak my do tej latarni mielismy jakies pół kilometra pod bardzo stromą górę. Woda cały czas nas goniła, takie ogromne pieniaste fale. Starałyśmy sie biec pod tą górę ale droga była błotnista, slizgałysmy sie i.
  w jednym akcie


  Wybrałam sie w odwiedziny do Honoraty. Jej mieszkanie znajdowało się na osiedlu Baranówka. Był piekny majowy dzień, kwitły bzy. Ja te bzy zbierałam, różne kolory, całe naręcze. Pamiętam że pachniało niesamowicie.
  Słońce grzało, trawa zielona. Dotarłam pod klatke gdzie mieszkała Honorata.
  Spotkałam pod nia dwóch facetów. Ubrani byli w dres, łysi, jeden miał oko podbite. Nie wiem skąd wiedzieli do kogo idę ale przedstawili mi się i powiedzieli że kontaktowali sie z kolegą Honoraty u którego ona wynajmuje.