O czym chcesz poczytać na blogach?

Zieleniec

Kraina POL - Onet.pl Blog

2 k z jego sprzedaży to mało, ale dla człeka w dołku finansowym takiego jak ja to sporo. 
Eli to hardcore! Wszem i wobec oświadczam jest hardcorem! Czyż to nie piękne, że taki mały, a już chodzi na Jożiny?:D Tak, to piękne. 
Eli idź expić:)
[15:25:55] Powiedziałeś Eliminator: idź sobie poexp ;p
[15:25:59] Eliminator powiedział Tobie: lecę, będę wieczrem

Wkleję Wam też moją piękną rozmowę z Zielonym, bo naprawdę była epicka xD

[12:20:18] <ShadowSurm> mafia owoców xd
[12:20:37] <Zieleniec> Nie żyjesz

nitrosnowboards.ownlog.com

- Filippo Kratter:

Watch Nitro #3 - Deutsch from Nitro Snowboards on Vimeo.WATCH NITRO - Episode 2 - Cheryl Maas:

Watch Nitro Episode #2 - English from Nitro Snowboards on Vimeo.WATCH NITRO - INSSBRUCK SESSION - Episode 1 - Andreas Wiig:

Watch Nitro from Nitro Snowboards on Vimeo.

Maciek Buko Bukowiec
Link 16.03.2009 :: 10:45 Komentuj (0)NITRO ROAD WARRIORS w POLSCE
Link 23.03.2009 :: 09:30 Komentuj (0)
NITRO ROAD WARRIORS w POLSCE okiem RADKA GŁOWATEGO
Ekipa Road Warriors
dotarła do nas w nocy z 09.02/10.02 przez jak to mówili „zakłamanie” w GPS. 
We
wtorek troche nagrywek w VillageParku.


Maciek Bukowiec / Zieleniec / Photo: Radek Głowaty


.

roodee blog...

"banana", bo nie mogę się nacieszyć tą jazdą na narciochach :))) Jest najbościej! Towarzystwo w deche, pogoda dopisuje, kasy jeszcze nie brakuje :) Czegóż chcieć więcej??? Nie ogarniam tego szczęścia :)))

No to szuuuussss...... :))))


roodee 2011-01-20 15:55:03
skomentuj (0)
TROMPA POMPA :)))Podaję za stroną zieleniec.pl:

Zieleniec jest największym ośrodkiem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej (jednym z większych w Sudetach). Jest dzielnicą Dusznik Zdroju. Leży na wysokości ok. 950 m. n. p. m. w paśmie Gór Orlickich. Panuje tam specyficzny mikroklimat (jedyny taki w Polsce) - zbliżony do alpejskiego. Ze względu na szczególny układ ciśnieniowy mas powietrza, tutejszy mikroklimat wymusza na organiźmie ludzkim zwiększenie produkcji czerwonych ciałek krwi, co w efekcie znacznie poprawia samopoczucie osób nawet kilka dni przebywających w Zieleńcu. Północne stoki Zieleńca, doskonałe tereny narciarskie oraz duża ilośc opadów w okresie zimowym (1300 mm w ciągu roku z czego 40% przypada na.

.:: Kuleczkowo ::. - Powitanie... - bloog.pl

Resztą większość naszego pobytu minęła w temperaturze dodatniej. Takie warunki miały też jeden plus. Mogliśmy potrenować nasze umiejętności właśnie w trudnych warunkach. W drugim dniu pobytu spod śniegu zaczęła wyłazić ziemia, więc naprawdę było na co uważać


Wbrew naszym obawom, po dwuletniej przerwie od nart, radziliśmy sobie zupełnie dobrze, bez żadnych problemów z techniką czy równowagą itp. Na szczęście moje obawy również okazały się bezzasadne - moje kolano, choć jeszcze nie do końca sprawne, spokojnie dało radę przez cały obóz. Bardziej przeszkadzały mi zastane mięśnie. Oczywiście obydwoje z Agą jeździliśmy z usztywniaczami na kolanach  


Zieleniec utkwi nam w pamięci między innymi z powody gry w karty. Dla nas, to dość niecodzienne spędzanie czasu, bo my z Agą raczej nie gramy, pomijam już fakt, że większości gier nie znamy. Ale w Zieleńcu pewnej gry nauczył .nas Knasiu Chodzi o kłamcę. Zasad gry nie będziemy opisywać, w każdym razie tak nas wciągnęła, że spędziliśmy z kartami sporo godzin. Mam na myśli nie tylko mnie i Agę, ale kilkanaście osób z naszego wyjazdu dochodziło do takich sytuacji, że karty zabieraliśmy wychodząc wieczorem do baru i tam też graliśmy. Nie wspomnę o autokarze w drodze powrotnej. W ostatni dzień graliśmy od 9 do 14, bo dojechaliśmy.