O czym chcesz poczytać na blogach?

Zico

zicolandia.blog

Hehhh
a ile płacsz?
Piotr
i byli super zadowoleni a oni sa jeszcze bardziej wybredni niz ja
13 a z myciem 15
a w laurencie płaciłem 45
za takie samo traktowanie
moja siostra gdy choć jeden kosmyk jest nie tak jak jej sie wydaje od razu płacze
wiec skoro ona była zadowolona to wszystko jest ok
Zico
no ja nie wiem....
sam nie wiem co chcę na głowie i tak za wiele nie mam
Piotr
no tak
Zico
coś chciałeś dodać?
Piotr
nie
ach nie, skąd
Zico
nooo
no sam nie wiem co dzis wieczorem robic
Piotr
ja ci nie powiem
Zico
aaa teraz idę jeść będę później papa


co prawda ta rozmowa jest kiepska...ale te ciekawsze są naprawdę bardzo pojebane czyli rozmowa o niczym...hahahah

skomentuj (1)

10 - Travel to romantis i inne cuda...... 2005-07-20 21:09:47

powiem wam coś.....tyle myśli co przez ten okres 10 dni mi się przewinęło przez tą moją pustą.

Moje życie... Mój blog... - Onet.pl Blog

Tak bardzo niemrawo, mówił że był jakiś czas pod kroplówką... Biedaczek. W sumie dawno go nie widziałam, a dziś też sobie nie pogadaliśmy, bo przyjechał akurat jego bus i dupa. Ale na koniec posdrowię trochęludu cio;)??

 

Przede wszystkim wieeelkie pozdro dla Pawełka:*, a dalej dla Dziubeczka:*:*, bo dziś ma urodzinki:D, Klaudzi:*, Anetki:*, Monisi:*, Elusi:* i teraz dla teamu z Egiptu: dla Neili:*, Chaimy:*:*, Gastona:*:*, Mido (kochanie buziaka Mido:*:D), Ramziego:*, Rico:*, Dalyego:* i Zico:*:*; jeszcze dla laseczek z Egiptu: Paulki:*, Sandrusi:*, Jagódki:*, dla znajomków z Egiptu i teamu z 2006 w Tritonie: 2x Andree:*:*, Dalyego:* i Mimo:*:* i innych ludków, których tu nie wymieniłam, bo moja głupia głowa zapomniała. Dla wszystkich wielkie POZDRO i kisski:*! 

 

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek dla mojej psiapsiółeczki Madzi (Dziubeczka)! Niech Ci się powodzi w budzie, w szkole i w miłości:D Wielkoe pozdro i puski dla Ciebie!

zest-for-life.blog

Że pisał eski, dzwonił, szukał mnie po 'całym klubie' kilka razy (przypomniam że stałem czas przy barku i dokładnie widziałem co robi). Mała 'scena' na środku prakietu, aż mi głupio, bo ludzie sie pewnie nabijali z tego. Oczywiście wszystko to moja wina i mój wymysł. Ja przesadzam i to ja mam pretensje o nic. Dla świętego spokoju przełknąłem śline i bawiłem sie dalej.

Wrócilismy do domu przed 4 jakoś.

Niedziela, spałem do 12, potem przyszła siostra z chłopakiem na kawe i pozniej poszdłem na zakupy. Pogadałem chwilę przez fona z Zico, no i zadzwonił Piotruś (dziękuję za rozmowe :* ) .

Dzisiaj na 12 do pracy, a za chwilę mykam jeszcze z siostrą do biblioteki bo potrzebuje jakies ksiązki ;]

pozdrawiam ;]

skomentuj (4)

wspomnienia 2007-01-16 10:48:07

axel coon - close to youstara ta piosenka bardzo. kojarzy mi się z wakacyjnym wyjazdem nad jeziorko do Barlinka kiedy miałem jakoś 18 lat. Chyba jedne z lepszych wakacji z moim zyciu, no oczywiscie poza wyjazdem do.

soul of seoul

Block B Attack

1 lut

Dzisiaj pojawił się teledysk jak i cały mini album Block B, szczerze nigdy nie byłam ich wilką fanką, a  lider Zico pzypominał mi mix Junhyun’a z B2ST i GDragona, ale teraz mogę śmiało powiedzieć, że jak dalej będą utrzymywać taki poziom to zyskają we mnie fankę xD.

 

Download: 

.