O czym chcesz poczytać na blogach?

Zetor

Blog Farmer82

FENDT 2007-02-01 To ciagniki z najwyzszej półki za które trzeba zapłacic nie małeo ponad 500tys. zł ale za to mamy komfory jak w najlepszej kpasie limuzynie.
www.fendt.com

Komentarzy: 0 JOHN DEERE 2007-02-01 JD  to ciagniki wyskoiej klasy i duzej moci ale i tez kosmiszej ksie.Cisgniki te sa wytrzymałe i przakrycznie wieczne.
www.johndeere.com


Komentarzy: 0 ZETOR 2007-01-30 Zetor.

...:::PeLz's blog:::...

Pozdro

skomentuj (4)29 stycznia 2005 2005-01-29 15:05:22


Dzis o 9 rano poszedłem na kółko plastyczne (dobrze ze jest co 2 tygodnie bo nie lubie wstawac w sobote o 8 ). Na kółku pani wymyslila ze mamy przerobic jakis obraz renesansowy na swoj wlasny zachowujac tylko styl a reszte mozemy zmienić (ciekawe wyzwanie) wiec ja (hehehe) obejrzawszy ksiazke z dziełami renesansowymi wybrałem taki szkic Leonardo Da Vinci'iego takiego typa na planie okregu (jest w rozbiegówce programu "miliard w rozumie" ) no i ja sobie wykombinowałem ze przerobie tego typa na skate'a :D. No i narysowałem takiego ludzika w bluzie z kapturem i skateowskich spodniach (niezły patent) :D. Po kółku plastycznym mieliśmy z Zetorem jechac do Skateparku w Blue City ale ten typ sobie coś wymyślił(jak zwykle) ze rodzice...ze niemoze...(norma) troszke sie wkurzyłem bo chciałem pojeździć ale trudno. O czwartej ide do tej pałki...bedziemy grać w D&D wiec bedzie ciekawie (dzien nie jest jeszcze stracony) No to do wieczora papa :D

skomentuj (3)  

piosza24.blog

Hamulcami pneumatycznymi przyczep
Błotniki przednie
Zestaw narzędzi
Trójkąt wyróżniający
Reflektory robocze na kabinie 2 przednie i 2 tylne

ZESPOŁY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE
Skrzynia biegów z reduktorem biegów pełzających zamiast wzmacniacza momentu
WOM zależny
2 dodatkowe szybkozłącza hydrauliki zewnętrznej
Szybkozłącza typu AGRIC
Zaczep wychylny zamiast zaczepu uniwersalnego
Przedni WOM (1000 obr min, moc z WOM - 40 kW)
Przedni TUZ o udzwigu 2000 kg
Obciążnik do przedniego TUZ - 780kg
Radioodbiornik

Cena nowego ciągnika w roku 2007 wahała się w granicach 157 900 PLN (cena nie zawiera podatku VAT)

odpowiednikiem 1614 jest jego brat z za południowej granicy jest to zetor 16145
i kilka filmikow ciagników w pracy ;)


skomentuj (0)


Strona główna
kwiecień 2010

Mr Thistle


Model kurki wioskowej
Kura wioskowa, gdy tylko doczepi się do jedynego łącza internetowego w Pizdochlewicach [by Diabeł] to poprzez najróżniejsze środki poszukuje partnera, z którym mogłaby spędzić resztę życia. Ów facet musi mieć koniecznie ryj jak najbardziej zbliżony wyglądem do kwadratu, wzrost ok. 190 cm, szyja ok.60 cm, biceps najlepiej taki jak szyja, mieszkający w jakimś wielkim mieście [koleś zza granicy to marzenie kwoczek] i służbowe BMW spod Biedronki. Sama wioskowa kura mieszkająca w rozpadającej się budzie posiada: chlew, oborę, traktor Zetor, ciągnik oraz laptopa z remizy, a prócz tego ma jeszcze rozstępy, sztuczną szczękę, masę kompleksów i imię zbliżone do Kunegundy, bądź Wieńczysławy.


Model kurki miejskiej

Miejskie kurki, to zjawisko, które pojawiło się już kilka lat temu, ale dopiero teraz są one plagą deptaków w Ciechocinku i molo w Sopocie. Otóż miejskie pasztety są podstawą wizerunku takich gwiazd jak: Doda, Jola Rutowicz, czy Roland. Łatwo więc sobie teraz wyobrazić ich wygląd, ale jakby co, to przypomnę. Pierwsze co się rzuca w oczy, to twarz nieskażona intelektem,.