O czym chcesz poczytać na blogach?

Zestaw kina domowego

Agd Rtv – Blog sprzętowy

Ekran w kinie domowym

Lipiec 18, 2008

Nie ma określonego standardu urządzenia wyświetlającego obraz w zestawie kina domowego. Jedynym kryterium, jakie kino domowe i jego ekran powinien przyjąć to zdolność do wyświetlenia obrazu w proporcjach panoramicznych 16:9. Żeby spotęgować wrażenia podczas oglądania filmu, w zestawie kina.

think for yourselfs

Dvd (ktory teraz jest wciskany wszystkim jako "typowy must-have poslkiej, szczesliwej, dwudzietnej rodziny"). mozliwe tez, ze mam setki (a przy kupowaniu takich gowien jak naj i pani domu to tysiace) filmow dvd. polaczmy to z super zestawem kina domowego. wszyscy widza, do czego wykorzystuje tv, zwlaszcza, ze nie posiadam anteny, ani kablowki. ale nie, prawo naszego zjebanego kraju stoi tak, ze nawet jak mam zepsuty tv, ktory stoi pod sciana w kacie, to musze placic abonament. nie.

Ogród Podmiejskich Róż

Martwego), imitacja szumu morza (tzn. zaklocenia radiowe), swieczka o zapachu morskim (z Gdyni), no i moje muszelki. Gdybym mogla chociaz pobawic sie z kims tym bajecznym zestawem...
Z innych jeszcze zestawow mam na pocieszenie zestaw kina domowego, do ktorego kupna mnie ostatnio namowiono. Podstepnie wykorzystano tu moja traume pourlopowa. Za Chiny ludowe nie dam sie wiecej namowic na cos takiego. Pol wyplaty wyparowalo z konta jak woda. Drugie pol pojdzie na mieszkanie i.

Blog Rozowa93

Partner w każdej chwili może pieniądze zbierane na nową pralkę wydać na zakup najnowszego modelu komórki, a także wiedzieć, że jeśli trzeba wybrać pomiędzy zakupem szafek kuchennych, na czym jej zależy, a zakupem zestawu kina domowego,na którym zależy partnerowi, priorytetem zawsze jest wybór partnera, czyli w tym wypadku kino domowe, bo mężczyzna musi mieć swoje zabawki, żeby się pochwalić kolegom"

Życie widziane oczami mężczyzny - bloog.pl

Partner w każdej chwili może pieniądze zbierane na nową pralkę wydać na zakup najnowszego modelu komórki, a także wiedzieć, że jeśli trzeba wybrać pomiędzy zakupem szafek kuchennych, na czym jej zależy, a zakupem zestawu kina domowego,na którym zależy partnerowi, priorytetem zawsze jest wybór partnera, czyli w tym wypadku kino domowe, bo mężczyzna musi mieć swoje zabawki, żeby się pochwalić kolegom.

Spójrz w moje oczy...


Magda z młodym pojechała... (nie będę miała zarobku przez całe święta! heheheh), no ale całe dnie komp dla mnie...
Hmmm... ach! Brat wczoraj kupił sobie kino domowe... wariat... Poszedł po film na a wrócił z zestawem kina domowego... To sie nazywa inteligencja... Ja też tak chce!

...Je Je Je Je...
(?) Odkochałam sie (?)


2005-03-21 17:55:56

Napisała Melancholya...

skomentuj (4)