O czym chcesz poczytać na blogach?

Zepter

Zepter Rzeszów - Onet.pl Blog

  •  Zepter International Poland
Kontakt
Biuro Zepter Rzeszów ul. Reformacka 4
Przedstawiciele:
Tomek - tel. 781011848
Malwina - tel. 504540000
Ewa - tel. 661892600
Serwis czynny:
Wtorek godz. 10:00 - 15:00
Czwartek godz. 12:00 - 17:00
Napisz do mnie

Copyright 1996-2012 Grupa.

Blog bioptron

Odpornościowy. Zwalcza także stres.

Niebieski – jest to kolor medytacji, prawdy, oddania, spokoju i szczerości. Jest kolorem pokoju, komfortu i wiarygodności.

Indygo – to kolor psychologicznie wskazany dla dyscypliny, wiary, skuteczności, pomocny w usuwaniu uzależniających emocji.

Fiolet – od zawsze uważany za kolor który leczy. Jest silnym kolorem i nie powinien być stosowany u dzieci. Jako kolor relaksujący i duchowy jest stosowany w kościołach, w salach terapeutycznych, domach opieki, sprawia, że zapominamy o codziennych troskach.

Światło lampy Zepter jest spolaryzowane, jego fale elektromagnetyczne oscylują tylko w płaszczyznach równoległych, co sprawia, że światło to staje się wysoko penetrujące. Urządzenia Bioptron nie wytwarzają ani promieni ultrafioletowych, ani znacznego ciepła, i nie wywołuje żadnych negatywnych skutków ubocznych.
www.bioptron-zepter.com.pl
Komentarzy: 0 Bioptron w weterynarii.

Sprzęt rehablitacyjny na świecie

Nowy cennik na pierwszy kwartał 2009 jest firma BioFlote. Jej gofrowy materac przeciwodleżynowy był zresztą produktem roku według magazynu branżowego sklepu VitessaLinessa.  Materace to nie są jedyne produkty z naszej branży, które dosięga fala deflacji czyli popularnego niżu cenowego. Takimi produktami używanymi między innymi w rehabilitacji i szeroko pojętej branży kosmetycznej są produkty takie jak lampa bioptron mogąca szybko wzmagać odbudowę struktór skórnych. Ceny tych urządzeń obniżają sklepy internetowe ale co dziwne, cenę obniża także główny dostawca w Polsce w systemie sprzedaży bezpośredniej firma Zepter.

Tagi: ceny, lampa bioptron, materac, sprzęt rehabilitacyjny, zepter

Odpowiedzi: 3 to "Materace tanieją"

To my, slavisti

Zapraszają

na promocję tomiku poezji
Janko Vujinovicia
Śpiewanie w/o samotności

O książce będą mówić:
Prof. Zdzisław Darasz
Prof. Georgi Minczew

Wieczór będzie prowadzić
Zdzisław Jaskuła


Wiersze Poety będą czytać tłumacze

Sponsorami imprezy są:
Restauracja Dragan
Bałkańska kuchnia, Aleja Politechniki 31

Žarko Mijač
ZEPTER

Klub.

darc blogDziś padły z moich ust – oby prorocze słowa – że JA będę stawiała warunki. Chciałabym RAZ w życiu być z czegoś naprawdę dumna i mieć świadomość, potwierdzoną faktami, że potrafię coś zrobić, czasem dokonać niemożliwego. No bo tak właśnie się zapowiada. Wyzwanie godne Tytana. Przyjęłam je. Nic to, że takie psychiczne zmęczenie daje w dupę gorzej niż kilkukilometrowa przebieżka i po powrocie do domu dostaję oczopląsów i zajączkują mi się banalnie proste czasy w angielskim, ale PIERWSZY raz od wielu długich miesięcy widzę, że to co mam jako ofertę – to nie amway czy inny zepter, nie piramida argentyńska ani kolczyki, dzięki którym chudnie się przez noc 1 kg. Poza tym ludzie, z którymi pracuję są autentycznie czytelni w przekazie i z pasją wykonują swój ciężki nauczycielski zawód. Gloria. A teraz pora zapracować na lepszą przyszłość i moją i ich i jeszcze kilku osób, które na to zasługują.

A żniwo może być wielkie ...

***
dziś jak wracałam z bezdusznych Katowic do wiejskiego mojego sioła, bardzo mocno uświadomiłam sobie jak się boimy siebie nawzajem. Ja jestem ewenementem – takim kotem co ma swoje drogi, niekoniecznie kiedyś tak było,.

The Other Stage

Wpisy

  • wtorek, 22 lutego 2011
    • Najlepsza reklama

      Najlepsza reklama – nie wiem, czy nie powinienem wysłać jednego egzemplarza do Episkopatu Polski; biskupi nie zajmują się literaturą, chyba że jest to Dan Brown, ale sądzę, że mogliby zrobić wyjątek. Nie twierdzę, że ci, którzy chodzą na „imprezy Zeptera”, nie chodzą do teatru. Lub że ci, którzy chodzą na niedzielne msze, chodzą na „imprezy Zeptera”, jednocześnie nie chodzą do teatru. Kombinacje mogą być różne. Osobiście, chodzę do obydwu miejsc, unikając „imprez Zeptera”. Ponieważ obecnie mieszkam z rodzicami i chcąc nie chcąc, jestem słuchaczem „Radia Maryja”, mogę sobie wyobrazić, że zdanie – mam dobrą pamięć do zdań - postmodernistyczny walec przetacza się przez Europę miażdżąc podstawowe wartości takie jak rodzina…” doskonale pasowałoby do moich sztuk… Mogę.