O czym chcesz poczytać na blogach?

Zelmer

PROJEKTY KUCHNI

Kuchni.

Cena robota kMix 2199zl

 

Schudnij Na Wiosnę! Zamów Ułożony Pod Ciebie Jadłospis Diety Proteinowej Kliknij TUTAJ

commandantetrading

Walor, ale trzeba zaznaczyć że delikatny:) trudno nazwać ok 1000 akcji sprzedanych jao super popyt, jednak nie widać już sprzedających walor, przynajmniej na tej wysokości, to może nieco polepszyc klimat na tym walorku. Netaia na te godzinę również rośnie, jednak obrót jaki jej towarzytszy również nie zachwyca, można powiedzieć że jest zaskakująco maly jak na taką dużą spółeczkę wchodzącą w wig20... Cały czas spółka utrzymuje się ponad wsparciem na wysokości 5.05, obecna cena neti to 5.10 a obrót na godzinę 11:31:39 to 380 000 złotych, czyli wielkie, wielkie gówno. ZELMER powraca do wzrostów ale na jego drodze znajduje się bardzo silny opór który już raz zatrzymał kurs spólki na wysokości 46.50, po pokonaniu tego oporu pozostaje już tylko patrzeć w chmury.  ALCHEMIA zachowuje się dzisiaj bardzo ładnie, rośnie ok. 5% prawdopodobnie inwestorzy spodziewają się bardzo dobrych danych za III kw. które opublikowane zostaną jutro. Oczywiście wspomnę też o KGN która akurat dzisiaj nie rośnie ale nie ma na niej wogóle handlu, przypomnę tylko że spółeczka ta znajduje się ponad swoimi wszytkimi oporoami i ma otwartą drogę do.

Członkowie PZPR Rzeszów

- brakarz w Zakładach Mechanicznych WSK w Ropczycach

Kwiatek Józef - zastępca dyrektora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

Misiak Eugeniusz - st. wykładowca w Akademii Rolniczej w Rzeszowie

Olbrycht Antoni - kierownik Zakładu Metalowego RUSP - Oddział w Markowej

Opioła Jan - kierownik Biura Obrotu w WPHW w Rzeszowie

Ożóg Mieczysław - blacharz w Przedsiębiorstwie Instalacji Przemysłowych � Polam " w Pogwizdowie Nowym, gmina Głogów

Parys Adam - dyrektor naczelny � Predom - Zelmer " w Rzeszowie

Patryn Jerzy - kierownik działu w Fabryce Maszyn w Strzyżowie

Piórecki Zbigniew - dyrektor POM w Wojsła - wiu , gmina Mielec

Rosowski Kazimierz - dyrektor naczelny Wytwórni Filtrów PZL w Sędziszowie

Samogranicki Janusz - mechanik silnikowy w WSK PZL w Mielcu

Schossler Marian - dyrektor SKR w Leżajsku

Sobek Tadeusz - rolnik ze wsi Wola Rafa - łowska , gmina Chmielnik

Strojek Stanisław - I sekretarz KZ PZPR w Zakładach Chemicznych w Nowej Sarzynie

Madelska blog

Madelska blog

Marketing, e-commerce, trendy

Hoover: demo produktu

Poniższa reklama stanowi świetny przykład tego, jak wiele istnieje sposobów na wykorzystanie praktycznie każdej dostępnej i wolnej przestrzeni. Okna w samolocie potraktowane zostały niestandardowo przez markę Hoover – producenta odkurzaczy.

Czy jeszcze coś ciekawego w zakresie reklamy może kojarzyć się z odkurzaczami? Niewątpliwie Zelmer, który parę lat temu promował swoją niezawodność świetnymi spotami. Mimo, że widziałam ją już tyle razy, wciąż mnie bawi:

Reklamy Zelmera zostały wielokrotnie wyróżnione, agencja Red8 Advertising odpowiedzialna za ich.

Blog Marty Fox - Onet.pl Blog

Zwątpiłam jednak, kiedy zobaczyłam w markecie całą ścianę worków, z których każdy był do innego typu odkurzacza. Mojego typu nie było, co zrozumiałam po 20 minutach studiowania fasonów worków. Już byłam pewna, że niepotrzebnie naprawiałam sznur, kiedy zauważyłam ekran komputerowy, z co najmniej 30 modelami odkurzaczy, gdzie pod każdym z nich podane były kroje worków, oznakowane liczbami i literami, pasujące do różnych typów odkurzaczy. Po spędzeniu kolejnych 20 minut przed ekranem, dokonałam wiekopomnego dzieła wyboru odpowiedniego wora do mojego typu odkurzacza. Szyfr mnie przyprawił o mdłości: Z-2000 Zelmer Cobra Elf. Ten miał pasować do Zelmera Meteora 2. Niech go diabli. Ale pasował.

 

      Wróciwszy do domu, umęczona, zamiast odkurzać, zaczęłam czytać Michela Houellebecqa „Mapę i terytorium” i uspokoiłam się, widząc, że pisarz dla moich traumatycznych przeżyć znalazł filozoficzne wytłumaczenie:

*-_-*-_-*... Życie Nastolatki... *-_-*-_-* - Onet.pl Blog

Nie mogę sie doczekać chrztu z morzem ajjj bedzie trzeba chodzic po pokrzywach... Tak bardzo tęsknie za morzem....

 

Ostatnio ciągle gramy w siatkę najczęściej w składzie: Aduś, Tyna, Ja, Miki, Kamil, Paczka , Czarek....Ostatnim razem chłopaki udawali że oranzada Helena to ich dziewczyna i w końcu jeden z nich ją wypił i sie zaczęli być buahahahahahaha  no i potem chłopaki zaczeli wariowac i drużyna się rozeszła...

 

No i niewiem co jeszcze pisać może wstawie wam jak nie w tej notce to w nastepniej zdjęcie mojego ukochanego kotka. Nazywa się Mruczek bo jest głośny jak zelmer i wchodzi za szafki zbiera kurze albo zjada pająki fajnie nie. Al eon reaguje na citucha.... Nie ma kawałka łapy gdyz wpadł w zatrzask no ale cóż takie zycie. Wczoraj widziałam kota bez oka.....straszne nie?

 

A teraz 2 focie mojego kiciusia:) :

     

 

 

                      

 

słodki co nie?

 

No i to na tyle moze jeszcze jakis optymistyczny obrazek dla was:

 

zgredkowanie na ekranie


I dupa, dostałbym całe 10 groszy!
Oczywiście jakbym najpierw zdobył postanowienie sąd o nabyciu prawa do spadku!
If I was a rich man...
djamaladdin 2005-03-02 06:24:42
skomentuj (7)


5 marek które są ważne dla twojego pokolenia

Ostatnio pewnej grupie osób w wieku 25-35 lat zadano pytanie: 5 marek obojętnie jakich produktów które są lub były ważne dla twojego pokolenia?
Odpowiadających była ósemka, 4 panie i 4 panów. I najczęstszą odpowiedzią była Nokia. Zaraz potem Sony, Coca-Cola, Avon, Resereved, Adidas, Lego, Zelmer, Wrangler itepe itede

Ponieważ mieszczę się w tym przedziale wiekowym ja także spróbuję podać swoją piątkę:))
Piątkę byłych marek podaje bez uzasadnienia bo uważam że jest ono zbędne:
Lego
Matchbox
Kasprzak
Turbo (turecka guma do żucia)
Levis

A piątka obecnych marek to:

Nokia - zarówno mój pierwszy telefon (3210) jak i obecny (3330) to Nokia, nie narzekam, jestem zadowolony z tego sprzętu. A poza tym jakoś mnie tak cieszy że Nokia jest z Finlandii a nie z USA czy z Niemiec.
Wrigley - jestem gumożujem, żuję wszędzie i bez.