O czym chcesz poczytać na blogach?

Zegarki

Not for losers

Kategorie: Wszystkie | CARPE DŻEM | Lifestyle | Ludzie | Sport | Uczucia
RSS
czwartek, 29 marca 2012
Zegarek na rękę - podstawowe wyposażenie mężczyzny

Czy mężczyźnie jest potrzebny zegarek na rękę?

A czy żołnierzowi jest potrzebny karabin? Można powiedzić - to zależy. W trakcie walenia kloca jego przydatność jest wątpliwa (chyba, że jest to wychodek gdzieś na przedmieściach Kabulu). Podobnie jest z zegarkiem - rzadko jest to niezbędny atrybut. Powinien być jednak na standardowym wyposażeniu faceta (tak samo jak jędrne cycki na wyposażeniu kobiety).

Pokaż mi swój zegarek, a powiem ci, czy masz jaja

Zegarek mówi kim jesteś. Czy jesteś zwykłą pipą płaczącą przy Casablance i lubiącą brać wieczorną kąpiel z  ojcem, czy jesteś ogarniętym facetem, idącym pewnie przez życie i znającym swoją wartość.
Jest jeszcze 3 grupa, do której zalicza się każdy powyżej 20. roku życia i nie posiadający zegarka. Takiego osobnika można śmiało posadzić przed białą ścianą, w którą będzie się tępo wpatrywał, a.

Panic! At the Disco

Du Rhône...Dwie butelki...Tak...Do tego Lapin en civet.... Savarin....I jeszcze Chappati....Tak...Zaraz podam adres.- Powiedziałam.
Po chwili odłożyłam słuchawkę.
-Niezła jesteś.- Stwierdził Jon.
-Teraz Brendonowi spadnie troszeczkę ilość pieniędzy na koncie.- Stwierdził Ryan.- Biedactwo...- Powiedział i pogłaskał przyjaciela.
Brendon udawał, że płacze i zaczął zastanawiać się, jak on teraz przeżyję bez tych 567$.
Na szczęście potem, gdy dowiedział się, że ta rozmowa, to był żart, wszystkim powróciły świetne humory, a na obiad zjedliśmy Pizzę...Po obiedzie postanowiłam wyjaśnić sprawę z tym zegarkiem. Zapukałam do drzwi pokoju Ryana. Dobiegło mnie głośne Proszę. Otworzyłam drzwi i zobaczyłam Ryana leżącego na podłodze, patrzącego w sufit.
Zdziwił mnie lekko ten widok.
-Mogę się dołączyć?- Zapytałam.
-Jasne.- Odpowiedział.
Uklękłam koło niego i spojrzałam w jego oczy. Błyszczały, jakby tysiące iskier tańczyło w tym głębokim, brązowym spojrzeniu. Opadłam delikatnie na podłogę i tak jak on, wpatrywałam się w sufit.
-Ryan, mam pytanie.- Zaczęłam.
-Tak?- Zapytał.
-Chodzi mi o zegarek twojego ojca.- Powiedziałam i czekałam na jego reakcję.
Bałam się, w jaki sposób.

Ciekawy przypadek Jael Czarnes... - Onet.pl Blog

Szkoły. Miałam zrezygnowac, kiedy okazało się, że ciebie nie ma, no ale nie mogłam się powstrzymac. Wąż na wfie wylądował w plecaku Górskiego.

  - I co dalej?

  - Jego wrzaski było słychac w całej szkole. - Na twarzy Karoliny pojawił się uśmiech satysfakcji.

  - A co z wężem?

  - No właśnie jest problem. Nie ma go. Wojtek, mój brat, jest wściekły.

  - Wie, że to twoja sprawka?

  - Na szczęście nie. Byłoby jeszcze gorzej.

  Obie zamilkły.

  - Ale opłacało się. Efekt był boski. Szkoda, że tego nie widziałaś. - Karolina roześmiała się.

  Jael ostatni raz spojrzała na zegarek Scharfettera i schowała go do kieszeni.

  - Mamo, jestem! - zawołała, zamykając za sobą drzwi.

  Nikt jej nie odpowiedział.

  Wzruszyła ramionami i bez strachu ruszyła wgłąb domu.

  Po tym, co ostatnio przeżywała, nie bała się już.

  Rzuciła plecak w kąt i ruszyła po schodach na górę. Zatrzymała się przed swoim pokojem i obejrzała się; drzwi naprzeciwko wzbudzały w niej jakiś niepokój...

  Zeszła na dół i w komodzie w przedpokoju przeszukała wszystkie szuflady w poszukiwaniu jakichkolwiek kluczy. Jedyne jednak, jakie znalazła, to zapasowe kluczyki od samochodu ojca.

  - Niech.

Obraz mojej duszy :] - Onet.pl Blog

Zegarek

Według encyklopedii PWN jest to „przyrząd do odmierzania czasu”. Zawsze kojarzył mi się z dorosłością, jeszcze jak byłam w podstawówce zegarek był dla mnie obiektem ochów i achów. Pierwszy zegarek dostałam na pierwszą komunię (:] jakie to się kiedyś prezenty dawało <szpan> ;) ), był taki ładny, biały, w środku był kotek taki czerwony. Dostałam też wtedy drugi-taki na lepsze okazję :D Kotka utopiłam, a „lepszy model” zgubiłam. Obecnie mam dwa zegarki jeden, który kupiła mi mamcia, bo wcześniejszy zagubił się bezkresie działkowej trawy i taki z niebieską tarczą-kupiłam go sobie za zwrot podatku, który odebrałam w dzień imienin mojego taty 2 lata po Jego śmierci.

Jestem bardzo przywiązana do swoich rzeczy, bo prawie z każdą związana jest jakaś fajna sytuacja lub epizod :] Tak patrzę, że teraz nikt na takie „drobiazgi” nie zwraca uwagi. Na swoim roku jak ktoś chce wiedzieć, która jest godzina idzie do mnie, czasem nawet nie pyta tylko od razu podwija rękaw i zagląda do zegarka. Bawi mnie.

4w5 blog - bloog.pl

Ceny wyprzedażowe. Mogą one być niższe o trzydzieści procent, nawet do siedemdziesięciu procent. Firmy oferują wyłącznie oryginalny towar, który pochodzi z autoryzowanych źródeł. Towar jest pierwszego gatunku, a towar niższej jakości jest oznaczony w wyraźny i czytelny sposób. Kupuj taniej końcówki kolekcji.

Podziel się:
Tagi: końcówki kolekcji
Trackback: http://bloog.pl/id,330366061,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Jak wybrać zegarki damskie?

sobota, 17 września 2011 3:01
Jeżeli zamierzasz kupić nowy zegarek i nie wiesz, na jaki model się zdecydować, przeczytaj poniższe rady. Panie bardzo często traktują zegarki damskie jako element dekoracyjny będący ładnym dodatkiem do stroju nie zwracając przy tym uwagi na parametry zegarka.
A tymczasem, aby mógł on prawidłowo spełniać swoją.