O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Zebra

I'm too sexy.. ;D

W budce z winem "Pod Akacją" (wiecie, takie budki z winem na sawannie afrykańskiej, pełno ich tam)... cóż jednak poradzić na abstynenckich ochroniarzy??
ich też się da wykastrować!
nie tracąc czasu Melina zorganizowała grupkę kilku zebr znuzonych ciężkim staniem w kolejce, czy też może udawaniem normalnej orientacji sexualnej i mianując się przewodniczącą grupki nazwała ją Lekarstwem Na Centaury. Melina zaczęła knuć przebiegły spisek. mając Lekarstwo Na Centaury nie była może w stanie wsząć walki z ochroniarzami dżej wi, ale w łatwością mogła wzbucić z swoich zebrach taką nienawiść do płci brzdkiej i do kolejek, że byłyby w stanie pozbawić wszystkich ochroniarzy męskości. wystarczyłaby na to jedna noc! ona sama musiałaby się podjąć tego trudnego, odpowiedzialnego i jakże przyjemnego zadania i "zneutralizować" samego dżej wi! zanim się zorientowała, juz cała afryka była zamieszana w "neutralizację" (wiadomo jak szybko plotki niosą się po pustyni)i wkrótce stało się głośno o tajemniczym związku płci pieknej. wszyscy właściciele haremów byli systematycznie, masowo "neutralizowani". najciekawszy był bunt lwic, które całe życie polując.

Wileńska Karnawałowa Akcja Charytatywna "Darujmy uśmiechy"

Podobno najtrudniejsze jest zorganizowanie drugiego koncertu, nagranie drugiej płyty, nakręcenie drugiego filmu – po szczególnie udanym debiucie. Wiedzą o tym artyści, przekonaliśmy się o tym i my podczas tegorocznej, drugiej edycji Wileńskiej Karnawałowej Akcji Charytatywnej „Darujmy uśmiechy”. Tym razem nie padły rekordowe sumy. Zebraliśmy na rzecz Domu dziecka z Podgrodzia 5039 litów. Faktycznie o prawie 1000 litów mniej niż w roku ubiegłym, podczas pierwszej odsłony Akcji, zebraliśmy na Dom Dziecka w Solecznikach. Faktycznie o 1000 litów więcej, jeśli będziemy liczyli jedynie wpływy z koncertów i aukcji (w roku ubiegłym sporo pieniędzy przelały organizacje (w tym nawet Akcja Wyborcza Polaków na Litwie – tradycyjnie niechętna naszym inicjatywom) oraz ambasada RP na Litwie – w tym roku WKACH został przez nich olany…).

KOOOOONIEEEEEE - Onet.pl Blog

I nic praktycznie o nim nie wiem>

 

***************************************************************************
 
Eclysejest niezwykłym zwierzęciem, którego matką jest siwa klacz, aojcemzebra. Niemieccy właściciele klaczy zabrali ją na ranczo doWłoch, gdzieobok koni znajdowało się również stado zebr. Przepięknaklacz szybkowpadła w oko Ulissesowi – zebrze. Kilka miesięcy późniejklacz urodziłacóreczkę hybrydę. Ma cechy obojga rodziców, na co dzieńspokojna, ale odczasu do czasu wstępuje w nią istny diabełek izachowuje się jak zebra:skacze, kopie, wierzga, biega jak szalona.Mała została nazwana Eclyse ijest atrakcją niemieckiego parku safari.Niektórzy zastanawiają się, ktoi po co pomalował zebrę na biało?Eclyse ma głowę i zad zebry (w paski)a resztę ciała odziedziczyła pomamie. Konie i zebry często sąkrzyżowane w Afryce i używane dowędrówek po górach Kenii.


  

 ************************************************************************

 I jeszcze kilka fotek tak pieknej krzyżówki zebry z koniem lub kucem lub osłem :D

Koniki - Onet.pl Blog

Trwający  dłużej niż jeden dzień przekracza zwykle minimalny dystans 80 - 100 km. Zawody mistrzowskie odbywają się na trasie 160 km i trwają jeden dzień.

 JAKI KOŃ ?

Koń do rajdów musi być bardzo wytrzymały i zdrowy, oraz musi mieć mocne kopyta. Musi być odważny, ponieważ na drodze mogą go spotkać różne niespodzianki, jak na przykład przewalone pnie. Powinien mieć dobry ruch, umieć się zebrać, wyciągnąć I akceptować luźne wodze bez zmiany tempa. Najbardziej wytrzymałą rasą na świecie są konie arabskie. Są to bardzo dobre konie do tego typu zawodów.

TAKTYKA

Jeżeli chcesz donosić sukcesy w rajdach powinieneś umieć zgrać się ze swoim koniem. Musisz mieć dobrą taktykę rozgrywania rajdów i ekipę pomocniczą, która udzieli Ci dobrych rad. Musisz znać się na zdrowiu konia, wiedzieć jak mu pomóc gdy jest przemęczony, a.

Zebra designer

Ja i mój własny świat

Się zjazd szlachty polskiej, a zostanie zwołana konferencja prasowa koalicji, na której ma dojść do wyrzucenia z koalicji Samoobrony, nie będę strzelał, który raz, ale to już zaczyna być nudne. Gorzej niż kretyńskie seriale z Brazylii, tam przynajmniej trzeba obejrzeć jeden odcinek miesięcznie, tu wystarczyło obejrzeć jedne wiadomości by wiedzieć, co było, co się dzieje i co będzie się dziać. Czas chyba zacząć prowadzić statystyki Rządu IV RP. To całkiem przydatne, wiedziałbym ile już razy miał odejść.

    Tim Powers

    Facet zjechał samochodem z urwiska, ale podczas upadku wyskoczył z auta i złapał się pniaka sterczącego w połowie klifu. Pod nim jest tylko mgła, a on nie może ani zejść, ani wspiąć się. Spogląda w niebo i mówi: "Jest tam ktoś? Powiedz mi, co mam zrobić?". A potężny głos odpowiada: "Puść się drzewa". Więc po kilku sekundach facet pyta: "Nie ma tam w górze kogoś innego?".

www.uscinski.pl Blog Piotra Uścińskiego, radnego Powiatu Wołomińskiego z Miasta Ząbki

Co prawda w sali kolumnowej a nie plenarnej, ale zawsze pierwsze koty za płoty. Konferencja dotyczyła problemów samorządów w Polsce. Ponieważ o problemach powiatów już powiedzieli sporo moi przedmówcy, ja skupiłem się na postulatach do zebranych na sali posłów. I tak moje postulaty do posłów to: zmiany w prawie wodnym, więcej środków unijnych na drogi w nowym okresie programowania, likwidacja gimnazjów (mój pomysł na dobrą reforme w okresie kryzysu). Szczegóły można obejrzeć na youtube:

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi