O czym chcesz poczytać na blogach?

Zdjęcie do dowodu

Koniec z nowymi paranojami

"piwo piję nic nie umiem" bliższe mi mentalnie niż poranne:)Dzień przed maturą nie można się uczyć(to kiedy!?)więc będę bazować na baroku,który umiem a poza tym pisać będę symbolicznie i niezrozumiale,potem dorobię ideologię i będę się bronić.Ochoch.Tendencja maturalna:mycie okien.Jutro płacz i zgrzytanie zębami,w środę wódka z sokiem"do herbaty bo Marcie tak smakował"a w piątek Pidżama Porno.A jak nie zdam to.Znudziła mi się ta tolerancja,młodzież wszechpolska to sobie chociaż kamieniami porzuca.A wiecie,że oni istnieją?LPR to dla mnie trochę jak krasnoludki,nierealne.Zrobiłam sobie także zdjęcie do dowodu i legitkowe a nawet dostałam portret gratis,och och laki ja,nareszcie mogę patrzeć na się nawet gdy lustra daleko(za rzeko)bo gdyż policaje rzekli nono taka stara a udaje/nie czuję,że rymuję,jak rychu.

Blog Fanki zespołu ICH TROJE

– 65 urodziny mojego kochanego wujka;)
24.06 - 2 urodziny Xavierka
25.06 – koniec roku w liceum!
27.06 – 3 urodziny Marysi

LIPIEC

7.07 – moje 18 urodziny;) Dostałam aparat cyfrowy firmy NIKON!!!
19.07 – opieka nad rybą mojej kochanej przyjaciółki Agusi
24.07 – koniec opieki nad Guciem Redmanem I
28.07 – grota solna

SIERPIEŃByli u mnie w domu parę godzin. Tak dawno
ich nie widziałam;)

WRZESIEŃ

09.09 – 32 urodziny Michała!
12.09 – 2 urodziny bloga (fankaichtroje.blog.pl)
28.09 – zdjęcie do dowodu
29.09 – złożenie wniosku o dowód; imieniny Michała;)

PAŹDZIERNIK

04.10 – dowód wyrobiony
05.10 – Michał w Teleexpresie, mówił o filmie.

Linki D-D-P - Onet.pl Blog

Chorych dzieci z Iskierki"

  • www.
Gazeta Wyborcza 16.11.2008 "Niech Dominika napisze, że jest zdrowa"
Gazeta Wyborcza o Dominice
  • 19.12.2008 "Zdjęcie do dowodu bez włosów"
  • 14.02.2008 "Szymon Majewski Show przeciw..."

girl-with-brown-eyes.blog.pl

Wiadomość ostatnich dni, tym razem dużo świeższa [bo na te zajęcia z prawka to już trzeci tydzień chodzę w sumie ;>], otóż brązowooka zrobiła sobie zdjęcie do dowodu!! Tak tak mili państwo, termin wejścia w dorosłość zbliża się nieuchronnie... Wniosek złożony. Zdjęcie... hmm pokazałabym Wam, ale że mój biedny komputerek od dłuższego już czasu prosi się o formata i się doczekać nie może, to ja mam ograniczony dostęp do pewnych funkcji... m.in. do otwierania.

o b c y | d e l e t e

Baryłkach. Mam tego tyle... Bo to się marnuje! Idzie w chusteczki, do kibla i srrrrru! Kłodnicą płyną gdzieś w dal...

I proszę, niech mnie ktoś kopnie, żebym w końcu poszła do fotografa i zrobiła to zdjęcie do dowodu, bo mi się nie chce...:P
Co czujesz? |10|

Link || 26.11.2007 :: 21:02:43 ||

Antybiotyk
na tydzień.
70zł zostawione w aptece na.

hellish.blog

Zapomniał.... mógłby chodź raz o mnie pamiętać i chodź próbuje mu przypomnieć albo nie chcę się przyznać,że zapomniał.. albo poprostu nie chce... nie mówiąc już o tym, że a zresztą co pisać, bo nie mam do nikogo żalu no chyba, że do ojca... bo przeciesz ja pamiętam... Tylko, że dla niektórych rodzina się nie liczy... trudno.. jakoś musze z tym żyć, tylko poprostu boje się, że będe taka jak on... nie mam.

Obrazisz ale podoba mi się Twój status i go tutaj przytocze no i nie zdążyłam zmieniłaś.. no cóż biegne do łużka jutro może wkońcu zrobie zdjęcie do dowodu... yh....

skomentuj (1)


Strona główna
kwiecień 2006

^Jaramy się sobą jak palacze Holandią^ Paulina&Mateusz ;)) 30.06.2008 - Onet.pl Blog

Po Nowym Roku, a teraz uciekam pozaglądać do Was ;* Buziaki :*

By Paulina :)

Aaa, i zostawiam jeszcze zdjęcie ciasteczka jakie Dziubuś dla mnie upiekł :) (Smaczne było xD)
Niewiele mi z niej zostanie bo muszę kasę oddać..

W środę byłam u fryzjera przed szkołą a po lekcjach razem z Martą (moją siostrą) i Dziubkiem poszliśmy do fotografa. Mateusz musiał zrobić zdjęcie do dowodu a my do paszportu. Na ferie wylatuję do Irlandii, do siostry i brata ( na szczęście tylko na tydzień, nie wytrzymałabym dłużej bez Dziuba ). Niby bilety już chcą kupować ale mam jednak nadzieję że jakoś to nie wyjdzie bo wolałabym ferie spędzić z Dziubkiem.

W niedziele Skarbuś ma 18 urodzinki ;)) Prezent dostał już wcześniej, ale wiadomo że jeszcze coś dla Niego planuję ;D Pójdziemy sobie wtedy na bilarda, na pizze, na piwo. Jakoś miło chcemy spędzić ten dzień :)