O czym chcesz poczytać na blogach?

Zdjęcia z imprez

cuckold-czyli-rogacz blog

Innego nie potrafisz przecież, i będziesz bardzo, bardzo posłusznym mężem. Załatwiłam Ci tę pracę, więc podziękuj mi jeszcze raz i do roboty leniu! Za trzy miesiące, jak wrócisz obejrzysz sobie film i zdjęcia Maćku, a teraz nie dyskutuj.
- Załatwiłam Ci pracę, ale nie mówiłam, że za darmo -śmieje się Magda. Totalnie upokorzony całą tą sytuacją Maciek, jest jednocześnie podniecony, słysząc.Wtedy wchodzi Magda do kuchni, podchodzi do Maćka, i mówi:
- Wiesz postanowiłam zrobić wam przysługę... Iza jest dziś bardzo płodna, mówiła mi, że chce mieć dziecko, ale ty się nie kwapisz, więc zaprosiłam kilku fajnych i chętnych chłopaków, żeby Cię zastąpili. Więc podziękuj mi teraz ładnie, a po wszystkim podziękujesz naszym kolegom, no już!
- Nieee, proszę, nie róbcie tego -błaga Maciek, za co dostaje policzek od Magdy.
- Czekam -mówi Magda- podziękuj, i znowu uderza Macka w twarz. Zrezygnowany Maciek w końcu dziękuje Magdzie za zorganizowanie "takiej imprezy".
- No widzisz -mówi Magda- bardzo ładnie, i nie martw się, jest kamera i aparat cyfrowy, chłopaki wszystko nagrają, a ty sobie potem obejrzysz, teraz siedź tu cichutko, bo chłopaki jak.

Blog o Avril i o mnie : D - Onet.pl Blog

 

Kanadyjska gwiazdka punk-pop (choć naprawdę nie wiemy, skąd ten pierwszy człon gatunku, który wykonuje) Avril Lavigne twierdzi, że owszem, czasem zdarza jej się przyjść do studia pod wpływem alkoholu, ale wówczas nie nagrywa ballad ani miłych piosenek.

 

W jednym z ostatnich wywiadów Avril przyznała, że spora część.

Spódnice za kolana itd..

 

 

 

MaRti (17:51)
one comments...1
Nowe zdjęcia avril

 

Kiss Party

Dzisiaj, Avril Lavigne pojawić ma się na imprezie ''Kiss Party''. Według nie potwierdzonych informacji Kanadyjka zaśpiewa 6 piosenek ze.

Dita Von Teese - info, nowości, linki - Zapraszam

Naukowe i edukacyjne programy stypendyjne.
Tegoroczna licytacja przedstawiała obrazy, rysunki, fotografie oraz rzeźby zarówno znanych artystów, jak i najbardziej utalentowanych studentów Akademii.
Na imprezie pojawiła się Dita Von Teese, która często jest widziana nago ;)
Sama królowa burleski jednak nie licytowała, za to wyglądała bardzo niepokojąco.


Link do świetnej.Swojego nowego show. Kosztowało ją to ponad $200,000. Teraz Dita walczy o odszkodowanie.


komentarze [0]

Manhattan 16.04.2008r >> wtorek, 22 kwietnia 2008 18:17:31

Znalazłam kilka fotek Dity udającej się do hotelu na Manhattanie - w Nowym Yorku, USA. Zdjęcia zostały zrobione tego samego dnia, którego odbyło się "Take Home A Nude".
Dita ubrała się w sukienkę o ładnym, morskim kolorze, troszkę za kolano oraz półbuty i.

Blog o Panfu - Życie na panfu pandy Lemcio ^^

"Kategorie". Kliknij na napis "Wszystkie".

13:05, agulinka22.a9 , Help!
Link Komentarze (2) »
niedziela, 10 sierpnia 2008
Jak zdobyć znaczek z lodem? (druga część)

Założyciel klubu: Lemcio
Mój pomocnik:
Kolor stowarzyszenia: Zieleń

Ja organizuje wszystkie imprezy. Aby klub zaczął działać, musi być w nim jeszcze 6 osób.

Regulamin:
1. Jesteśmy dla wszystkich mili
2. Pomagamy innym
3. Nikogo nie obrażamy
4. Staramy się.
 
19:00, agulinka22.a9
Link Dodaj komentarz »
sobota, 31 maja 2008
Impreza dla przyjacielów bolisiów
Dzisiaj wkleję wam zdjęcia z imprezy dla przyjacielów bolisiów w dżungli. Wypatrujcie siebie!
Aktualna data:.

Apetyt na życie, od tego się nie tyje, od tego się umiera

Roztropniej. Może spacery w deszczu o 4 nad ranem, może morze w blasku gwiazd, może to nienajlepszy pomysł. Ale jakże diablo skuteczny. Może to mój sposób, może przynajmniej na dziś. Powrót do domu zdecydowanie rano. Mam jest kochana, czeka na mnie zapalona nocna lampka i pościelone łóżko. Muzyka w uszach, zasypiam przy pierwszym takcie.
Przebudzenie nie jest przyjemne, choć rodzicielka bardzo.Praca, konie, spotkania, wróciłam do spotkań z panią masażystką, jeżdżenie po zakupy, zawożenie litra spirytusu, rozmowy, spotkania, obiady, kolacje, wygłupy w pracy, nocne wizyty na stacjach benzynowych, zdjęcia, spacery, rozpijanie wina z Mam, dyskusje polityczne i nieparlamentarne. Właściwie osiągnęłam swój cel, robię tyle ile tylko mogę, co dzień spokojnie zasypiam, znalazłam swój sposób na demony,.Tym pierdolonym lotosem na tafli jeziora. Z pragnień zostały mi te najprostsze. Chcę ładnej pogody w środowe ranki (konie), chcę kilku ładnych zachodów słońca i bezdeszczowego weekendu (zdjęcia), chcę imprezy, alkoholu, rozmów do rana z ludźmi, których lubię (reset), chcę się wyspać, by mieć siły na to wszystko.
megaira 2006-09-07 02:15:43
skomentuj (0)


Pożyczony tytuł.

- bloog.pl

30 marca 2011 23:01

-Ale bym poszła na imprezę… Ale czasu teraz nie mam, tyle na głowie, normalnie nie ma kiedy…

Dane jest odmóżdżanie w takt housowej rąbanki u boku XY z postawionym kołnierzykiem koszuli. Nie wiem, jak moje koleżanki to robią, że nieustannie wrzucają na feacebook’a coraz to nowsze zdjęcia z imprez, mają zajęty każdy kolejny weekend i są w dodatku wzorowymi studentkami… Ja nic tylko siedzę, hoduję hemoroidy nad opasłymi tomiskami wszelkiej wiedzy, pracując na garb, fałdy.Herbata jak herbata. Czasem dodam trochę różanego miodu lub plaster limety. Najwyraźniej w piciu herbaty nie silę się na większą ekstrawagancję -  z lenistwa, to więcej niż pewne. Chciałam to zmienić, prezentując tacie zestaw do Yerba Mate. Niestety, zawartość tykwy stopniowo kosztowana przez metal bombilii, przywodziła mi na myśl rozwodnione siano miast smaków Ameryki Południowej. A ja.

Sama w Luksemburgu

Całkiem niedawno zaczęto opracowywać pierwsze zasady gramatyki i ortografii tego języka, które jednak nadal znają nieliczni - po luksembursku po prostu pisze się tak, jak się mowi, to
samo słowo można zapisać na sposób francuski lub niemiecki, byle by było jasne, co to za słowo. W związku z tym, że liczba słów jest w nim ograniczona i że brak w nim np. słów naukowych, trzeba często sięgać do.

Ma czasu na oddech. Wczoraj jedliśmy naleśniki u koleżanki w domu z okazji czyichś urodzin.

Na razie nic ciekawego się nie dzieje - zamelduję się, jak będzie o czym opowiadać i jak będą jakieś zdjęcia. Może dorzucę też do galerii trochę przedświątecznych.

Buziaki dla wszystkich i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! 

 

Jest jej nudno - tu kluby zamykają się o 1.00. Ale jak się ma noce gorące jak w Hiszpanii czy Portugalii, a w ciągu dnia w największy upał się śpi, to może można tak funkcjonować.

Zdjęcia z imprezy i z Saarbrucken już wkrótce!

09:54, majasendela
Link Komentarze (2).