O czym chcesz poczytać na blogach?

Zdążyć przed panem bogiem

Figury Dekoracyjne

Potrafi nas zadziwiać. Składa się on Figury Betonowe mórz, oraz lądów, kontynentów i tworzących je państw.
II , Zdążyć przed Panem Bogiem i wiersz Beaty Obertyńskiej „w Bydlęcym wagonie”. Zdaję sobie sprawę, Inne jest to jedynie niewielka cząstka z olbrzymiego morza ludzkiego.

To tylko słowa...

Ale przegrałeś z Bogiem, poświęcając się ludziom, zabrakło Ci siły aby walczyć o siebie i biec, aby przysłonić własny ogień, aby zdążyć przed Panem Bogiem… dziękuję Ci za to, że byłeś… będzie mi Ciebie brakowało… kto będzie nas teraz bronił? kto ma strzec ludzi przed.

bo-chce blog

;p
2004-01-28 14:44:41 skomentuj (4)


nieambitnie...
do zrobienia:
-> przeczytać "Zdążyć przed Panem Bogiem"
-> przeanalizować, utrwalić: antyk, średniowiecze, renesans pod kątem probnej maturki pisemnej
-> angielski : gramatyka, słówka.

Scarlet kiss...


Any way:
J. Polski: 4
J. Angielski: 5
J. Niemiecki: 5
Matematyka: 5
Geografia: 5
Historia: 4
WOS: 5
Przedsiębiorczość: 6
WF: 4

To daje średnią z 2 półrocza 4,77 (bo Monki pewnie nie zaokrągli, a to jest tak... jest osiem 7, a.Dotrze parę minut przed nią, że coś się dzieje, jak zawsze :P A poza tym w czasie drogi się najlepiej czyta, miałam zamiar czytać "Zdążyć przed panem bogiem", ale teraz tak sobie myślę, że mnie oświeciło z tą maturą(!), więc bardzo możliwe, że będę albo się słówek uczyła albo, jeśli.

Nie każdy błądzi, kto wędruje [J. R. R. Tolkien] - doodee.blog.pl

Jurek Wilner krzyknął: "Zgińmy razem", Lutek Rotblat zastrzelił swoją matkę i siostrę, potem już wszyscy zaczęli strzelać, kiedyżeśmy się tam przedarli, znaleźliśmy kilku zywych, osiemdziesięciu popełniło samobójstwo. "Tak właśnie powinno się było stać," powiedziano nam potem..Krall, Zdążyć przed Panem Bogiem]skomentuj (1)

2007-04-19 19:29:36