O czym chcesz poczytać na blogach?

Zbigniew wodecki

Crumbs of light

Zbigniew Wodecki (live)

Posted: Grudzień 2, 2011 in culture, koncerty, ogólna
Tagi: Gala powiatu Konińskiego, koncert, Youreck, Zbigniew Wodecki
0

Ozdobą tegorocznej Gali Powiatu Konińskiego był koncert Zbigniewa Wodeckiego.

bezmajtek.blog

A było pięknie. Zbigniew Wodecki - ten równy facet - wszyscy mówią, że to równy facet - przyszedł, krzyknął że macie w Otwocku świetne pomysły, odtworzył się z taśmy, dmuchnął w trąbkę i uciekł, zanim panie w wieku mojej matki zdążyły zażądać bisów. Później w zamian za Zbigniewa Wodeckiego zjawiła się jakaś rapująca trójka z liderką, którą widywałam najpierw w Gawędzie, a potem na wydziale filozofii (oba doświadczenia jako żywo wykorzystuje obecnie w swej karierze i nie wiem, które bardziej). Katowała panie w wieku mojej matki pozytywną wibracją, aż.

Mała dziewczynka w wielkim świecie

Pięć najlepszych plaż dla nudystów

Art z Dziennika:

Oto pięć najlepszych plaż dla nudystów
“Chałupy welcome to” śpiewał ponad 20 lat temu o najpopularniejszej polskiej plaży dla naturystów Zbigniew Wodecki. Wówczas nadzy plażowicze wzbudzali wielką sensację, a i często oburzenie wśród “tekstylnych”. Zobacz, gdzie dziś nad polskim morzem nudyści mogą swobodnie odpocząć.
Jak się okazuje, znalezienie plaży dla nudystów wcale nie jest takie łatwe..

Od głównej. Dlatego też, wybierając się na plażę dla nudystów nad Bałtykiem, musimy w zdecydowanej większości wypadków być zmotoryzowani lub gotowi do kilkukilometrowej pieszej wędrówki.
Najpopularniejszą i najstarszą plażą dla nudystów są oczywiście znane z przeboju Wodeckiego Chałupy. Plaża powstała w 1960 r. Początkowo można było się opalać nago po obu stronach kaszubskiej osady. Dziś nudyści skupiają się tylko po jej wschodniej stronie. Plaża rozciąga się na długości 3-4 km i leży mniej więcej w połowie drogi z Chałup do Kuźnicy.

Darek Bernatek - Onet.pl Blog

Przyjdzie wiosna
13. Dziwny jest ten świat
14. Płonąca stodoła

Czerwone Gitary:

1. Wróćmy na jeziora
2. Kwiaty we włosach
3. Natali

Stan Borys:

1. Jaskółka uwięziona
2. Anna

Bogusław Mec:

1. Jej portret

Zbigniew Wodecki:

1. Zacznij od Bacha

Druga strona księżyca - Onet.pl Blog

(cokolwiek to oznacza pasuje do niego). Gdy sie wypakowalismy, kazdy poszedł na miasto np. zjesc cos. Wiec wybrałem sie na rynek. Sam, brakowało mi tam wielu moich kumpli, zeby chodz jeden znajomy ze mną był. Jak zwykle bedąc w Krakowie musiałem natrafic na kogos sławnego. Jak nie Wodecki to Krzysztof Piasecki ten od "Ale Plama". Moze powinienem autografy zbierac. Tacy ludzie mają przekichane zycie, kazdy ich rozpoznaje i nie daje spokoju na ulicy. Wiec poszedłem sobie zjesc objad i ze nic ciekawego nie znalazłem, poszedłem na pizze. Plastikowe sztućce i pizza -.Na Politechnike sie spóźniłem, nie zaniosłem podania, ale nic to, jest na to rada, niewazne. Moim celem stało sie AGH. A tu mnie spotkała przygoda dziwna. Otóż ide sobie ulicą, koło jakiegoś parkingu zagapiłem sie na wystawy i omało nie wlazłem pod nogi jakiemuś facetowi. Patrze a to Zbigniew Wodecki. On patrzy na mnie ja na niego, zgłupiałem. Strasznie dziwne uczucie. No bo to Kraków - powiedział kumpel. A ten kumpel sie zakochał w tym Krakowie, mało tego on sie zakochał w trzech jak on to mówił cukiereczkach. Wogóle to my nie mamy innego tematu do rozmów niz.