O czym chcesz poczytać na blogach?

Zażalenie na postanowienie

Przerwane milczenie. Moja historia; Dziecka bitego i molestowanego przez Ojca - Onet.pl Blog

Od niej, że mi nie wierzy... 
No to jej odpowiedziałam, że jako 13 letnie dziecko nie byłam wstanie tego zgłosić bo byłam zastraszona, że ojciec mówił, że nas pozabija. 
Pani Prokurator zadała mi pytanie z oburzeniem: ,,jakie nas?'' 
No to jej odpowiedziałam, że mame, siostre i mnie... 
Na to.
Aż kochany ,tatuś' , który mnie wykorzystywał mnie seksualnie i dręczył fizycznie i psychicznie złoży odpowiedni wniosek w Sądzie. 
 
Zażalenie na postanowienie Prokuratury złożyłam w piątek, uzasadnienie napisałam na 23 strony... 
Mam dziwne przeczucie, że Wysoki Sąd utrzyma w mocy postanowienie Prokuratury....
Mogę do niej zadzwonić. 
Wiem również, że ta Policjantka mi wierzy. 
Gdyby nie ta Policjantka, to dawno bym się poddała... 
Napisałam zażalenie na postanowienie Prokuratury o odmowie wszczęcia śledztwa wobec mojego ojca, który wykorzystywał mnie seksualnie... 
Napisałam 24 strony, pewnie będą w.

Refleksje nad nienormalnością.

Dla partii politycznych - to, jak przekonywał Ruch Palikota w Sejmie, krok do uzdrowienia polskiej polityki. Po pierwszym czytaniu projektu zmian w ustawie PO i PSL są sceptyczne, natomiast PiS, SLD i SP chcą jego odrzucenia. Głosowanie już w piątek.
 • Niedźwiedź zaatakował w Bieszczadach
  Uwaga na niedźwiedzie w.
  Jednak, dlaczego l […]
 • Majątek Palikota wraca na wokandę
  Sąd raz jeszcze zajmie się sprawą majątku Palikota. Była żona lidera RP złożyła zażalenie na postanowienie Sądu Okręgowego w Lublinie. Chodzi o pozostawienie bez rozpoznania jej wcześniejszej skargi na umorzenie śledztwa dotyczącego oświadczeń majątkowych polityka oraz.

 • feddder *fedder - blog4u.pl

  Pozew przeciwko Wałęsie Czarnecki skierował w...
  czytaj więcej

  feddder 18/05/2009 19:16:00 [komentarzy 0] Komentuj

  Polak i Norweg kandydatami na szefa Rady Europy

  Byli premierzy Polski i Norwegii - Włodzimierz Cimoszewicz i Thorbjoern Jagland - są jedynymi kandydatami na stanowisko sekretarza generalnego Rady Europy -.Tutaj już 3121 osób

  Powered by blog 4u

  fedder  Czarnecki się odwołał

  Ryszard Czarnecki (PiS) złożył zażalenie na postanowienie sądu w sprawie, którą wytoczył w trybie wyborczym Lechowi Wałęsie.dirty pair flash xxx Europoseł domaga się przeprosin od Wałęsy za negowanie swoich zasług
  *.

  po czterdziestce, po depresji, po rozwodzie, na prowincji,od nowa - Onet.pl Blog

  Tak zwanymi powinnościami. Pierwszy dzień Świąt spędzimy u moich rodziców, w drugi odwiedzamy Arnoldów. Arnoldowa, strażnik mojego obłędu, określiła limit czasu poświeconego na rozmowy sądowe;))) I tego będziemy się trzymać! Inaczej ktoś zamiesza.

  Miotałam się w amoku. Poczucie winy paliło. Część mej.

  Terminy biegną!

  Musiałam spokojnie dokończyć klepanie w klawiaturę. Spięłam się. Napisałam zażalenie na postanowienie sądu .Suto okrasiłam paragrafami. Zobaczymy, co
  z tego wyniknie.
  Wieczorem skończyłam.
  Sąd był już nieczynny , poczołgałam się więc na pocztę.
  Moja.

  7 dni – prawdziwe wyzwanie to poznać Świat

  Postanowienia o tymczasowym aresztowaniu. W tym czasie siłą zmuszono go do przyznania się do winy.

  Wojskowy Sąd Okręgowy w Warszawie, a potem Sąd Najwyższy, który rozpatrywał zażalenie prokuratorów IPN, nie dopatrzył się w działalności Graffa przestępstwa. Uznał, że działał zgodnie z ówczesnym prawem. – To już kolejna kuriozalna decyzja sądu w.

  Nie wnieść o kasację– mówi Arseniuk.

  Sprawa Figurskiego nie jest jedyną ciemną plamą w życiorysie Graffa. W kwietniu 1946 r. osobiście uczestniczył w wykonaniu egzekucji na 12 członkach państwa podziemnego, którzy po trzech dniach od zatrzymania zostali skazani na kary śmierci przez Wydział ds. Doraźnych Sądu Okręgowego w Siedlcach.

  W tej.

  I to w sprawach o zabarwieniu politycznym. Sprawa dotyczyła jednego ze spotów reklamowych wyemitowanych w trakcie kampanii referendalnej. Sąd pierwszej instancji umorzył postępowanie, a postanowienie to uchylił sąd odwoławczy, w którym przewodniczącą trzyosobowego składu była sędzia Puchalska. Sędzina dzięki tej decyzji trafiła na Czarną Listę Temidy.

  Firma i prawo

  piątek, 19 czerwca 2009
  Kiedy można zmienić imię czy nazwisko?
  Zmiana imienia i nazwiska obecie nie jest rzeczą niemozliwą. 1)Warto dokonując tej czynności.
  Ustawa z dnia 19 marca 2009 r. o zmianie ustawy - Kodeks postępowania cywilnego weszły w Zycie zmany przywracające możliwość wniesienia zażalenia do Sądu Najwyższego na postanowienie Sądu drugiej instancji.
  Więcej.