O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Zażalenie

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Wynajmowanym mieszkaniu… Katarzyna bezrobotna a kurtka z Iguany kosztuje paręset złotych… bieda jak nic”

Katarzyna W., matka Magdy, która 24 stycznia zmarła po uderzeniu w główkę, może niebawem wyjść z aresztu. Jej pełnomocnik mec. Marcin Szymonek złożył wniosek o uchylenie aresztu.
- Potwierdzam, że taki wniosek wpłynął. Skompletowaliśmy wszystkie akta i wysłaliśmy do Sądu Rejonowego, który orzekł dwumiesięczny areszt dla Katarzyny W. – mówi prok. Marta Zawada-Dydek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Katowicach.
Matka Magdy z Sosnowca napisała list z więzienia
Adwokat Marcin Szymonek zdementował podaną przez katowicką prokuraturę informację, że złożył zażalenie na aresztowanie swojej klientki. Jak powiedział, dopiero je przygotowuje.

- Dementuję informację, że złożyłem zażalenie na stosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. W dniu dzisiejszym w godzinach porannych złożyłem w Prokuraturze Okręgowej w Katowicach wniosek w trybie art. 253 kodeksu postępowania karnego – oświadczył mec. Szymonek, który wcześniej nie chciał komentować informacji o zażaleniu na areszt.
Przepis 253 kpk, na który powołuje się obrońca, mówi, że środek zapobiegawczy “należy niezwłocznie uchylić lub zmienić, jeżeli ustaną przyczyny, wskutek których został on zastosowany lub powstaną przyczyny uzasadniające jego uchylenie.

Spoon too big

Koszulke- w barwach Milanu (forza!) a z tyłu ma KWAŚNA 17 buahaha! fajoska! oczywiście jak zwykle po zobaczeniu prezentu ode mnie była w niebo wzięta... no w końcu każdy chyba chciałby dostawać z różnych okazji bambusy, przetykaczki do toalet i drabiny?? heh teraz już wiedcie czemu ludzie tak uwielbiają prezenty ode mnie.
nie chce mi sie wracać do budy. ryć na sprawdziany, i na dodatek być pytanym! ale thx God do odpowiedzi została mi jush tylko biologia, majca i fizyka czyli luz w trampkach. najgorzej że mam jeszcze jazde ze STACHEM który wpisał mi ostatnio pałe... no i ogólnie było zamieszanie, bo kefir dostał wtedy dwie haha w ciągu 10 minut! kurde czemu na gg nie ma emotikonnek?! zgłaszam zażalenie!!
dorba musze kończyć bo zaraz sie zwijam do domq
:*:* for all!!
wyprodukowała Qsiaq dnia 2004-03-23 o 14:51:56
może skomentuj
(0) osób postanowiło dodać coś od siebie


no i po olimpiadzie...
no i cosh... już napisałam. nie mam pojecia jak mi poszło. wg moich wyliczeń w opcji bardzo złej będe miała jakieś 43p a w opcji bardzo dobreej wyszło mi 51p (na 60) no wiec sie zobaczy. wyniki mają być jjutro albo w czfartec na PODN wiec nie zostaje nic innego tylko czekać. prosta była ta olimpiada a ja jak zwykle pogubiłam.

BiteDzieci

Policja; postanowienie wydane przez Policję zatwierdza prokurator.

§ 4. O wszczęciu, odmowie wszczęcia albo o umorzeniu śledztwa lub dochodzenia zawiadamia się osobę lub instytucję państwową, samorządową lub społeczną, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie, oraz ujawnionego pokrzywdzonego, a o umorzeniu także podejrzanego - z pouczeniem o przysługujących im uprawnieniach.

Art. 306. § 1. Pokrzywdzonemu oraz instytucji wymienionej w art. 305 § 4 przysługuje zażalenie na postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa lub dochodzenia, a stronom - na postanowienie o jego umorzeniu. Uprawnionym do złożenia zażalenia przysługuje prawo przejrzenia akt.

§ 2. Zażalenie wnosi się do prokuratora nadrzędnego nad prokuratorem, który wydał lub zatwierdził postanowienie. Jeżeli prokurator nadrzędny nie przychyli się do zażalenia, kieruje je do sądu.

§ 3. Jeżeli osoba lub instytucja, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie, nie zostanie w ciągu 6 tygodni powiadomiona o wszczęciu albo odmowie wszczęcia śledztwa lub dochodzenia, może wnieść zażalenie do prokuratora nadrzędnego albo powołanego do nadzoru nad organem, któremu złożono zawiadomienie.

15:28, bitedzieci
Link Dodaj komentarz »

WYNURZENIA NIEPEŁNOSPRAWNEGO GRAFOMANA Bartłomiej Butlewski - mBlog

                Z racji wykonywania licznych zleceń dla sądów równie często wystawiam sądowi faktury. Niestety bywa niekiedy, że sąd zakwestionuje wysokość danej faktury. Ma do tego prawo, gdyż to sąd arbitralnie przyznaje wynagrodzenie powołanemu przez siebie biegłemu.

                W takich przykrych sytuacjach za każdym razem składam zażalenie do sądu okręgowego. Nie ma innego sposobu wyrażenia protestu lub próby uzasadnienia zastosowanego rozliczenia. Z sądem się nie dyskutuje. A zażalić się muszę, gdyż w innym przypadku dałbym asumpt do fałszywego domniemania, że świadomie zawyżyłem wartość prac.

                Otóż dzisiaj właśnie otrzymałem postanowienie sądu wyższej instancji, które o tyle uwzględniło moje zażalenie, że zmieniło je, przyznając mi wartość mniejszą (sic) od zaskarżonej kwoty. A to.

życie klawiaturką wystukane - Onet.pl Blog

I otrzymałam za pokwitowaniem i uiszczeniem kolejnej wpłaty  swoją wysyłkę, jakoś dziwnie zmniejszoną i poklejona....-  Zwrot z powodu niedokładnego adresu- no cóż moja wina pomyślałam i już miałam  włożyć do torby, ale mnie coś tknęło,  nie wytrzymałam i na miejscu w obecności naszych pań  z okienka od razu sprawdziłam zawartość. Niestety brakowało kilku rzeczy. ....

 Nasze miłe Panie od razu wszystko zważyły i wiedziały, że nie mogłabym tyle zapłacić, gdyby paczka tylko miała tę wagę co obecnie. Zostałam poinformowana, że mogę złożyć skargę na działanie poczty. Oczywiście od ręki, kiedy jeszcze złość we mnie kipiała szybko napisałam  na podany adres swoje zażalenie. 

Wróciłam do domu, przestałam się przejmować już wysyłką, tylko spokojnie raz jeszcze zaadresowałam, uzupełniłam brakujące rzeczy i do kolejnej wysyłki przygotowałam . Panie z naszej

 poczty pomogły mi odpowiednio zabezpieczyć paczkę, aby nic się z niej więcej nie wysypywało. Mój dziewięciolatek miał sporo pracy nim wszystkie taśmy poodklejał. 

Minęło dwa dni , listonosz przynosi mi polecony za pokwitowaniem odbioru.... takie listy napawają mnie lękiem,  ale patrzę na pieczątkę- poczta polska- otwieram,  czytam, nie wierzę własnym oczom - to odpowiedź na moje zażalenie . Odpowiedź bardzo pozytywna. W ciągu siedmiu dni mam.

Kochaj, aby żyć i żyj, aby kochać !!! - Onet.pl Blog


When I put my lips like this...
...I want You to kiss me.


15 czerwca 2008
zażalenie

Zażalenie na postanowienie

oksymoron blog

Za dostarczanie nikotyny jako palaczowi wtórnemu, to jednak nie ułatwiało mi to niepalenia czynnego
na podstawie powyższego jakie wnioski? jedyne słuszne.. jestem w ciąży
nawet nie chce mi się komentować zachowania tej kobiety.. jakoś trudno mi uwierzyć w jej czyste i dobre intencje.. a na pewno nie w stosunku do mnie, tylko co ja jej takiego zrobiłam?.W postaci wytrawnego mecenasa by mi się przydał, na dzień dzisiejszy, nawet z kodeksem cywilnym tego sama nie rozszyfruję.. znów się zaczęło.. będę składać z radcą prawnym zażalenie do wyższej instancji.. nadal naiwnie wierzę w sprawiedliwość

oksymoron 2004-09-15 17:00:39
skomentuj (2)


z rozdziału.. zwyczajnie...Się, że coś mu się stało, zamiast nakręcać się zadzwoniłam do niego dwukrotnie, nie odebrał telefonu, nie oddzwonił.. no to chyba się jednak lekko nakręciłam się w emocjach.. postanowienie o ograniczeniu mojego palenia ograniczyło się dopiero z wypalonym ostatnim papierosem z paczki, a było ich sporo.. przyjechał dzisiaj do mnie przed południem.. cały.

taka- blog

Jak podhalański. Przez kilka lat snułam w wyobraźni wątki w których ja i mój przyjaciel pies byliśmy nierozłączni. Przeżywalismy wspaniałe przygody, wychodziliśmy cało z najtrudniejszych opresji. Mama w końcu uległa. Sprawiła mi wspaniałą niespodziankę. Któregoś dnia przyszła do domu i delikatnie na moim biurku położyła ślicznego, wdzięcznego,.Wszystko pasuje jak ulał. Z ufnością patrzę w nadchodzące miesiące. Ma być obiecująco, zaskakująco i pomyślnie. Jeśli astrolodzy pomylili się sporządzając horoskop złożę zażalenie i zażądam odszkodowania.

taka 2004-01-21
skomentuj (1)


jedna wielka rodzina

Świat jest pełen moich ukrytych znajomych..Panu?
- tak, bardzo
- to podpisujemy...
- nie!

taka 2004-01-26
skomentuj (2)
zakupy

Przesuwam się między regałami. Postanowiłam być odporna na pokusy. Omijam zakazane rejony. Najwięcej czasu spędzam przy warzywach i owocach. Przy innych z uwagą studiuję ceny.
Te wyrażone w kaloriach.