O czym chcesz poczytać na blogach?

Zawroty głowy

Zdesperowany Królik

Tylko zacznie się znów na zdjęcie, koniecznie jak jeszcze będzie boleć. Przy trzeciej wizycie okazało się, że zdjęcie nic nie wykazuje. Dostałam skierowanie do neurologa, który z kolei zaczął podejrzewać migreny. Bóle z nad nosa ustępowały, nasilały się zawroty głowy i ucisk na oczy. Od półtorej miesiąca nie miałam ani bóli, ani zawrotów, jednocześnie po przeziębieniu 1,5 miesiąca temu wznowiło mi się spływanie wydzieliny. Można by znów wiązać to z zatokami.

Jednocześnie w tym czasie zdążyło się kilka.

Hurt you just to hear you screaming my name.

Skoro z tego, co pamięta, nie mogli znaleźć drogi? Pamięta? Zamrugała parokrotnie i starała się przywołać wcześniejsze wydarzenia. Mętne, niejasne, pogmatwane. Próbowała przypomnieć sobie powód kłótni z Uchihą, ale jakoś nic nie przychodziło jej do głowy. Zaczęła po prostu wrzeszczeć i robić sceny? Potarła dłońmi skronie, próbując się skoncentrować. Wszystko przez te wizje, może miała kolejne pomieszanie fikcji z rzeczywistością? Czuła się jak człowiek, który właśnie ma problem z ustaleniem.Wyciszyć emocje. Uspokoić umysł i odsunąć złość na bok… Rok treningów, żeby osiągnąć doskonały spokój.
Rzucił stojącym na szafce wazonem.
Wpakował się w bagno. I nikt nie zamierza go z tego wyciągnąć.
***
Obudziły ją zawroty głowy. Właściwie, to nie była pewna, co pierwsze: czy mdłości, czy zawroty głowy, czy ból w nadgarstku. Westchnęła, powoli ściągając wszystkie zmysły na ziemię i bezsilnie próbując przywołać wspomnienia wieczoru. Festyn. Uchiha. Sake. Bardzo.

Blog 16emily16

Musieć głośno krzyczeć
by zdobyć choć skrawek twojej uwagi
kocham cię bezinteresownie a nie jestem twoją matką
ale ty w ogóle o to nie dbasz

sprzeciw, dosyć już mam tego trójkąta
szalone tango przyprawia mnie o zawroty głowy
w twoich dłoniach rozpadam się na kawałki
o nie, muszę się stąd wydostać!********

Komentarzy: 1

Jeden Twój uśmiech, a zmienił całe moje życie... ;)) ;**

Sie kiedyś umówić
Mia:No pewnie. Może nawet jutro..
Roberta:Zobaczymy.. -dziewczyny gadały jeszcze chwile, siedząc na chuśtawce a chłopaki Pili i grilowali przez dobre pare godzin, chłopaki byli już nieźle wstawieni i sodówka zaczęła im uderzać do głowy.Zaczęli coś bełkotać..
Roberta;Diego chodź idziemy już do domu..Jest późno, a ty ledwo co na nogach stoisz
Diego:Jak chcesz to idź, ja nigdzie nie ide.-rozpoczął kolejne piwo
Roberta:Diego nie wkurzaj mnie i chodź do cholery jasnej !
Dobrze się czujesz?-Mia była bardzo zmartwiona nagłym osłabieniem siostry
Roberta:Tak, tak wszystko jest ok, po prostu zrobiło mi się słabo, ale możemy już iść-gwałtownym ruchem podniosła się z pozycji siedzącej do stojącej, poczuła okropny ból i zawroty głowy, po chwili z powrotem opadła na ławkę.
Mia:Widzę jednak ,że nie za bardzo dobrze się czujesz. Jesteś blada jak ściana
Roberta:Wszystko jest dobrze, naprawdę
Mia:Yhy i nawet nie potrafisz ustać chwilę i czujesz się dobrze.

`Lasciala andare come va, come deve andare... - Onet.pl Blog

Obrzydliwa wódka. Już po paru łykach czułam jak kręci mi się w głowie. Nie miałam jednak zamiaru przestać. Chcąc ukarać się za swoją naiwność i głupotę, co chwila sięgałam po więcej. Wreszcie złość i żal, zaczęły zamieniać się senność i zawroty głowy. Chyba nawet się zdrzemnęłam, bo nagle zobaczyłam obok siebie Bartka, a nie pamiętałam tego jak wchodził do pokoju.
-Natalia!? –Z oczami jak pięć złotych kucnął przy mnie, najpierw dziwnie przyglądając się mi, a potem butelce, która.