O czym chcesz poczytać na blogach?

Zawieszenie działalności

T.a.t.u by katja - Onet.pl Blog

Julia

Po zawieszeniu działalności t.A.T.u. Julia Volkova ogłosiła, że zamierza rozpocząć solową karierę. Przez pierwsze miesiące po ogłoszeniu tej decyzji niewiele było wiadomo na temat poczynań Volkovej. Od samego początku było jednak jasne, że Julia, w.

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Ludu” i “wichrzycielem”. Domagał się dla mnie najwyższego wymiaru kary jako dla wroga “porządku prawnego socjalistycznej Polski”.

Zostałem skazany na karę sześciu miesięcy więzienia w zawieszeniu na jeden rok. Ale prokurator odwołał się od tego wyroku, uważał, że jest za niski. Ale przy drugiej rozprawie na szczęście zastąpił go już inny prokurator, mimo to sędzia – zajadły tępiciel “wrogów ludu”,.

Najwyższą karę – rok w zawieszeniu na 3 lata i karę grzywny 10 tysięcy ówczesnych złotych. Później nie miałem bezpośredniego kontaktu z Pruskim, chciałem być jak najdalej od ludzi takiego pokroju.

———-

strona13grudnia81.pl

Sprawa karna przeciwko Krzysztofowi Mazurskiemu, z art. 46 ust. 1 i 2 dekretu z dnia 12 grudnia 1981 r., za kontynuowanie działalności w NSZZ “Solidarność”.

 

realistka34

Się wyciszyć.Próbowałam też wyciszyć się jogą ,bo Kresowianka nawtykała mi,więc spięłam się i znowu pełna mobilizacja.I ten sposób też zawiódł.
Muszę ogarnąć mnóstwo tematów związanych z zawieszeniem działalności,jakoś logicznie to poukładać,powypowiadać umowy,zwracać uwagę na wartości faktur,żeby nie zapłacić podatku x2,a jeszcze mam trochę na wz i inwentura.
Przestaję wierzyć w profesjonalizm ludzi,bo co człowiek,to inaczej.

e-tam blog

Na temat bloga.
Że właściwie nie wiem, po co go piszę. Założylam go chyba dlatego, że przeczytałam kilka innych i stwierdziłam, że ja też chcę. Ale niestety nie umiem pisać i jakoś tak to wszystko nie wypaliło. Więc rozważam ewentualność zawieszenia działalności.

Bo w ogóle czym jest taki dziennik. Gdy jest on sekretny, to może jest czymś, ale tak na świetle dziennym? Wydaje mi się, że w mniejszym czy większym stopniu staje się on po części pisany pod publiczkę. Kazdy zastanawia.

Radical Info

Publicznych, dla przykładu w szkolnych klasach. Do protestu pomieszanego z groźbami i oszczerstwami pod adresem Szwajcarów dołączyła również Organizacja Narodów Zjednoczonych. O ile groźbą nazwać można perspektywę zawieszenia działalności tej  organizacji na terenie Szwajcarii. „Wprowadzenie w Szwajcarii drogą referendum zakazu budowania minaretów może sprawić, iż ONZ zrezygnuje z działalności na jej terytorium” – odgrażał się we wtorek na swym blogu Carl Bildt, minister spraw zagranicznych Szwecji, sprawującej obecnie rotacyjne przewodnictwo Unii Europejskiej.  

„Całkiem możliwe, że w ONZ zostaną postawione pytania na temat spotkań i innej działalności właśnie w Szwajcarii” – napisał Bildt. Zwrócił również uwagę, że Szwajcaria objęła pod koniec listopada na pół roku przewodnictwo Komitetu Ministerialnego Rady Europy – „instytucji stojącej na straży przestrzegania.

.:Eurowizja.Blog.PL:.

Zawieszenie działalności...
Informuje, że w związku z
odejściem jednego z
największych Polaków, głowy
Kościoła katolickiego, autorytetu moralnego
dla ludzi różnych wyznań i kultur
zawieszam działalność bloga Eurowizja.Blog.Pl
do dnia 8 kwietnia 2005 - chwili pogrzebu Jana Pawła II.
Podobne zawieszenia mają blogi: Eurowizja24 oraz.

"Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje" - Onet.pl Blog

I 2-gi maj dobiega końca. Niestety wszystko, co fajne szybko się kończy. Nie mogło być inaczej i dzisiaj. Po raz 3 wybraliśmy się na rajd wiosenny, który był naszym 6 rajdem podczas całej naszej działalności. Jak to już tradycyjnie bywa i dziś nie zabrakło słońca i świetnej pogody w czasie naszej wędrówki po przez las, biegnący wzdłuż jeziora. Zabawa, jak i atmosfera była wspaniała. Panowała radość, a wszyscy bez wyjątków.


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
nathalia(treść i ilustracje);