O czym chcesz poczytać na blogach?

Zatrucie pokarmowe

"Twoje zło polega na tym,że nie potrafisz być zły,a ja muszę z tego powodu cierpieć"-Bella - Onet.pl Blog

Zaczeliśmy się całować. Jego kamienne wargi były najlepszym lekarswem na moje problemy. Czułam motyle w brzuchu. A zaraz potem...Odepchnęłam Edwarda od siebie i pobiegłam do toalety. W mgnieniu oka już klęczałam przy desce klozetowej obficie wymiotując. To było odrażające. Czemu zwymiotowałam? To cholerne zatrucie pokarmowe mnie wykończy.

-Bello...-Mój ukochany popatrzył na mnie z mieszaniną troski i przerażenia-Bello, wszystko dobrze?

-Tak...Tak myślę...Ja...Ja zjadłam coś nieświeżego i,.

Blog Martynia180

Zobacz mój profil
Notki
Zatrucie pokarmowe sobota, 08 grudzień 2007, 12:45
Wczoraj miałam zatrucie pokarmowe fuuuuj myślałam że umrę z bólu i......... wiecie co się stało... no jasne że tak, wszystko zwróciłam do kibla. no cóż niestety się mówi

Żony pisanie

W ciąży jestem nie?
Otwieram oko lewe - coś nie tak z żołądkiem, po otwarciu prawego już wiem że muszę biec do toalety.
Więc biegnę nieomal rozdeptując 36 kg labradora i wybijając na nim zęby.
I tak mi zostaje. Od 8 do 11 rano jestem prawie cały czas w kibelku, dwustronnie wydalam treści pokarmowe, potem wodnistą maź. Zaznaczę, że ostatni raz wymioty u mnie wystąpiły jakieś 20 lat temu po zatruciu frytkami. Więc wiem że coś nie tak.
Dzwonię do koleżanki - lekarza. Specjalizację robi daleką od ginekologii czy interny, ale lekarz nie? Nakazuje mi jechać na Izbę Przyjęć bo tak może.Skurcze jak nic.
W końcu lekarz. Skurcze są, ale nie ma którędy rodzić, sklep zamknięty na cztery spusty.
Dostaję zastrzyk i każą mi się skonsultować z internistą.
Robią mi badania, kładą pod kroplówki. Po kilku godzinach kurcze mijają. KTG ich nie wykazuje.
Mogę wrócić do domu. Zatrucie pokarmowe a co za tym idzie wymioty pobudziły macicę i stąd mój kolejny mini poród. Taaa. Mam nadzieję że ostatnia próba to była, a następna będzie już premiera. Bo mąż mi się wykończy.
Teraz dietka, odpoczynek i spokój.
Mąż tylko z rozrzewnieniem patrzył na uśmiechniętego faceta ,.

odchudzanie z dietą dukana - Onet.pl Blog

Minęły dwa tygodnie od momentu rozpoczęcia przeze mnie diety (1000-1200 kal). Dziś rano waga pokazała -3 kg. Moim zdaniem to bardzo dobry wynik. Na pewno do tego też przyczyniło się moje zatrucie pokarmowe, które obfitowało w wymioty i gorączką z dreszczami. Tak sobie właśnie przypomniałam, że Limonka ( moje guru odchudzania ) też na początku diety przeszła zatrucie pokarmowe, więc myślę, że skoro ona dała radę schudnąć tak wiele kg na diecie 1000- 1200 kal to ja też dam radę. :) :) :)