O czym chcesz poczytać na blogach?

Zator

Uczennica i członek gangu....-życie w XXI wieku - Onet.pl Blog

Nic do gadania
- Jak zwykle - fuknęła
Obejrzała się
- Świetnie, mamy ogon
- To zaraz się go pozbędziemy
Chłopak skręcił w wąską uliczkę, wróg za nimi, ostry zakręt i tunel. Na liczniku było 240 km/h
 - (Jeżeli teraz jedziemy szybko to wolę nie pytać ile jeździ maksymalnie)
Tunel się skończył, a oni wyjechali na obwodnicy. Na szczęście nie było dużego ruchu, więc ma pole do popisu, przyspieszył. Nagle zadzwonił mu telefon
- Odbierz i daj na głośnik - wykonała polecenie
 - No co jest Shika?
- Jest mały problem. Na ulicy Yoidame gliny stworzyły zator. Masz do wyboru "wielkie wejście" lub wąska uliczka, ale też niestety zablokowana.
- Pozostaje przy pierwszej opcji
- Dobra, z Hyuugą zajmiemy się rampą
- OK
- Za ile będziesz?
- Ok 5 minut
- Powinno wystarczyć
- Dzięki za info
- Spoko, trzymaj się
- Jasne, narqa
Po rozłączeniu dziewczyna spytała
 - Co to jest "wielkie wejście"?
- Za chwilę się przekonasz
- Mam już sobie szukać miejsca na cmentarzu?
- Myślę, że jeszcze nie
- Miłe..jeszcze...
Kolejny zakręt, a mundurowi za nimi.

Po rozłączeniu się
- I co powiedział?
-.

Spełnione marzenia - Onet.pl Blog

Z pokoju. Wyszłam na korytarz. Przy stoliku siedziała już cała ekipa siatkarzy, a nawet Olek, Vanny i Oskar. Zamknęłam pokój i podeszłam do stolika.
- No jesteś - powiedział Olek i dodał - Chłopaki to jest Joanna Ziarno moja nowa asystentka. Przedstawcie się sami bo jest was tutaj za dużo.
Pierwszy podszedł do mnie Igła i przedstawił mi się z imienia, nazwiska i pseudonimu. W jego ślady poszli wszyscy poza Kubą, Olkiem, Oskarem i Vannym. Właściwie nie musieli mi się przedstawiać bo przecież dobrze ich znałam. Na końcu podeszli do mnie Zbyszek Bartman, Piotrek Nowakowski i Paweł Zatorski.
- Czy my Cię skądś powinniśmy znać? - zapytał Cichy Pit.
- A może chodziłaś na mecze AZS Tytan Częstochowa? - dodał Zator.
- Parę razy zdarzyło mi się być na meczu w Częstochowie. Kojarzycie mnie bo Fabian nas sobie przedstawiał. Jestem siostrą jego dziewczyny Marleny.
- No właśnie wiedziałam, że Cię muszę skądś kojarzyć i ktoś nas sobie przedstawiał tylko nie mogłem zaskoczyć kto i trochę kolor włosów mi nie pasował. Wcześniej byłaś blondynką? - zapytał Zbyszek.
Trochę mnie zdziwiło, że mnie pamiętał. Pamiętał nawet kolor włosów. Myślałam,.

Monitorpolski's Blog

 • zenobiusz 9 Marzec 2012 o 11:35 pm

  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/03/09/zrozumiec-tektonikeby-nie-bredzic-o-haarp/
  Sensacja ,goni sensacje,.Czemu nie zwalczali pożarów,latem trawiących Rosję,czemu grozi im pęknięcie tamy, w jednej z największych na świecie hydroelektrowni, na Syberii,w rejonie której występują wciąż silne wstrząsy.

 • alexirin 9 Marzec 2012 o 5:14 pm

  niedawno 2 znajome osoby poczuły się zle więc poszły do szpitala na badania niestety po 2 dniach pobytu obie zmarły jest to podejrzane jedna miała zator płucny druga przewróciła się i zmarła nagle według mnie w szpitalach działają.

 • Moj swiat -zycie codzienne - Onet.pl Blog

  1 komentarz

  17 maja 2011
  co sie wydarzylo...........
  Bardzo smutne sa moje przezycia na obecnym etapie zycia.Wczoraj w nocy zmarl Pawel.Mial lat zaledwie 47.Smierc byla nagla bardzo gwaltowna.Zabila go strasznie podstepna choroba.Lekarze stwierdzili iz,zmarl zpowodu silnego zatoru tetnicy plucnej.Byl mezem mojej corki.I dobrym spokojnym czlowiekiem.Nie byl takze czlowiekiem bez wad,mial wady ale,bardzo mimo tego dal sie lubic.Smutek jaki w tej chwili przezywam jest ogromny.Ja poprostu nie moge zrozumiec jak i dlaczego ta nasza medycyna przegrywa walke o zdrowie tak mlodych ludzi.Pawel byl w szpitalu i mial klopoty z zatorami w nogach.Bardzo niedawno.Dlaczego nie zwrocono mu uwagi iz ,gdzies w organizmie moze utworzyc sie nowy zator.Dlacego nie leczono go z tego powodu bardziej intensywnie?Pytan jest wiele-niestety odpowiedzi nie ma.Dlaczego nie ma leczenia kompleksowego?Boli palec.