O czym chcesz poczytać na blogach?

Zaświadczenie o zatrudnieniu

Gyron | WWW.GYRON.PL – Portal społecznościowy dla ciekawych i praktycznych życiowo ludzi. Zapraszamy do współpracy osoby mające ciekawe pomysły z różnych dziedzin wiedzy. Nasza dewiza – KOPIUJ I WKLEJ :)

Odpowiednie wpisy o zatrudnieniu i wysokości wynagrodzenia, dokonane przez pracodawcę lub następcę prawnego.

Równoważnymi dowodami stwierdzającymi fakt i okres zatrudnienia albo wysokość wynagrodzenia są kserokopie dokumentów wydane przez archiwa lub inne jednostki zajmujące się przechowywaniem dokumentów zlikwidowanych zakładów pracy.

by gyron

Dokumentem potwierdzającym wysokość wynagrodzenia jest zaświadczenie o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, wystawione przez pracodawcę lub prawnego następcę pracodawcy na druku ZUS Rp-7. Dokumentem potwierdzającym wysokość wynagrodzenia może być też

Biuro Informacji Pożyczkowej

Biurach w Koszalinie i Sieradzu, w ktorych juz świetnie wyszkolen i konsultanci jak zawsze służą radą. W najbliższym czasie zostanie również otworzone biuro w Olsztynie i Poznaniu, Biuro Infotmacji Pożyczkowej dokłada wszelkich starań żeby służyć swoimi usługami jak największej liczbie.Do złożenia wniosku o pożyczkę w biurze BIP potrzebowała będzie:
- dowodu osobistego
- drugiego dokumentu tożsamości
- zaświadczenia z urządu gminy o wielkości użytków rolnych
Dodatkowo, chcąc udokumentiować wyższe dochody niż te wynikające z.Pracujących:

Dowód osobisty 
Drugi dokument tożsamości (paszport, prawo jazdy, książeczka ubezpieczeniowa)
Zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach z trzech ostatnich miesięcy na druku z zakładu pracy lub lub oświadczenie o uzyskiwanych dochodach za ostatnie 3.

"Do łezki łezka ... jestem niebieska, w smutnym kolorze blue ..."

Się na bóstwo na Dzień Kobiet") i profesjonalną sesję fotograficzną ...

znaczy - dieta. Ptasie mleczko poczeka w lodówce.

Wiedziałam, że jednak to bikini, które mam kupić od 3 lat, by mi się w końcu przydało!!! I sesja będzie odziana od stóp do głów ;-)

Tymczasem - do szkolenia się i pracy uciekam. I na chałturkę po. Koniec przywilejów i.Archiwum SMSów - 14 najbardzije wzruszajacych i najważniejszych wiadomości tekstowych z ostatnich 2,5 roku mojego życia. Gdyby nie wrodzony racjonalizm - cisnęłabym tym złomem o ścianę. Ale, że zaświadczenie o zatrudnieniu wezmę najwcześniej w przyszłym tygodniu i udam się do salonu sprzedaży po nowszy model - egzekucja odroczona. Niemniej - wyrok sprzed wielu miesięcy, kiedy to już zdecydowałam o.

Esperanza

Iż jest już u mnie baaaaaaaardzo świątecznie:))
Szarańcza ma nowych koleżków w postaci dwóch skalarów i 3 nowych mieczyków (o dziwo przetrwały w stanie nienaruszonym już 3 noc:))), no i oczywiście piękną piaskową skałkę wokół której zadowolona szarańcza robi różne wygibasy.
W końcu jest jakieś przyjemne dla oka życie w tym akwarium:))


W pracy straszne z powodu Szczytu. Dużo zleceń itp.Zwyczajnie urwanie głowy. Nie wiem jak jutro i pojutrze dostanę się do pracy, ale to szczegół:)) Zostałam wyposażona w identyfikator i zaświadczenie o zatrudnieniu.
Co więcej hmmm właściwie to już nic się nie dzieje.Gdyby nie ten żołądek to byłoby git:))
Przyjemnego dzionka:)

skomentuj (9)

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Elżbieta Szczepańska – psycholog z wilczym biletem

Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, kierunek psychologia (1974), w 1984 specjalizacja I stopnia w zakresie psychologii klinicznej.

W 1974 zatrudniona w Sanatorium Neuropsychiatrii Dziecięcej w Garwolinie, 1974-1981 pracownik naukowo-dydaktyczny w Wyższej Szkole Wychowania.

DOKUMENTY IPN 

Katowice 05.07.2005
Zaświadczenie Nr 964/05

IPN BUKa-III-5538-598/05 WP 5114

Na podstawie art.217 par.2 pkt.1 Ustawy z dnia 14 czerwca 1960r. Kodeks.

Komisji do Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu (Dz.U. z 1998 Nr 155,poz. 1016 z poz. zm). Z 1999r. Nr 38, poz. 360 oraz 2000 r. Nr 48, poz. 553, zaświadcza się, na podstawie posiadanych i dostępnych dokumentów zgromadzonych w zasobie archiwalnym Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji.

Moje hobby i zainteresowania, recenzje

2) udzielać pierwszej pomocy i asystować podczas udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy zgodnie z ustawą o PRM.

3. Ratownik WOPR nie może pracować samodzielnie.

4. Liczba zatrudnionych ratowników WOPR nie może przekraczać połowy stanu zatrudnionych ratowników a co najmniej 50% zatrudnionych ratowników musi posiadać wyższe uprawnienia.

5. Ratownicy WOPR.

T-shirt i szorty:

A. skok lub wejście do wody;

B. przepłynięcie dystansu 25m stylem dowolnym;

C. zanurkowanie z powierzchni wody na głębokość co najmniej 1,5m do manekina lub osoby;

D. podniesienie manekina lub osoby;

E. holowanie na dystansie co najmniej 25m;

F. bezpośrednio po ewakuacji wykonanie zabiegów WBLS na fantomie przez co najmniej 3’.


2) uczestnik ma być członkiem WOPR;
3) uczestnik ma złożyć:
a) pisemną zgodę na udział w kursie (w przypadku osoby niepełnoletniej pisemną zgodę wyraża jej opiekun prawny),
b) zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie o braku przeciwwskazań do odbycia kursu (w przypadku osoby niepełnoletniej oświadczenie składa jej opiekun prawny);
4) uczestnik ma posiadać kartę.

Komentuję fakty, wydarzenia - wszystko, co wpływa na nasze życie

Ludzie jak ja, byłby pan bez numeru dowodu, zameldowania.

Gdyby nie biznes, pani byłaby bez pensji.
To nieprawda! Wypracowuję ją jako urzędnik państwowy, wydając panu zaświadczenie, by mógł pan prowadzić działalność gospodarczą, przygotowując działkę do inwestycji i tak dalej. W sumie to ja panu pozwalam pracować.

Słucham?! To niewiarygodne!

Wielu polskim politykom wydaje się, że społeczeństwo istnieje dla nich, a nie na odwrót. Zdają się nie rozumieć służebnej roli polityków wobec społeczeństwa.

Najlepszym przykładem z ostatnich dni jest Elżbieta Jakubiak, której wywiad dla Dziennika został opublikowany 13 listopada.

Poniżej zamieszczam kluczowy fragment. Czytajcie i płaczcie !!!

(początkowy fragment dotyczy pracy Jakubiak w kancelarii ś.p. Prezydenta Kaczyńskiego)

(...) Wbrew zapowiedziom, zatrudnienie w kancelarii wzrosło, a nie zmalało.
Zwolnić mianowanego pracownika kancelarii jest bardzo, bardzo trudno. Jeśli choruje, to może to trwać przez dwanaście miesięcy, potem.