O czym chcesz poczytać na blogach?

Zaświadczenie o działalności

Old Bear - bloog.pl

Z siebie jako twór zbędny, nie dający nikomu korzyści. Ale państwo nigdy do tego nie dopuści, bo fajnie jest być urzędnikiem państwowym, który jest ważniejszy od przedsiębiorcy, bo to urzędnik wydaje zaświadczenie, jak rzekła p. posłanka Elżbieta Jakubik – obecnie PJN. Niemożliwe? Oto cytat:
„Mazurek (dziennikarz): Gdyby nie biznes, pani byłaby bez pensji.
Jakubiak (polityk): To nieprawda!.

    Ze śniegu można ulepić bałwana. To już druga zima, która w ramach globalnego ocieplenia nie oszczędza nam mrozu i śniegu. Dzieci lubią lepić bałwany. Bałwan ma w sobie jakąś nutkę infantylizmu ale ma też nutkę groźną. Bałwan jak poczuje się ważny, to może szkodzić, bezmyślnie szkodzić, bo w.

Czy to się komuś podoba, czy też nie, świat rządzi się siłą. Siła od zawsze stanowiła, stanowi i będzie stanowić ostateczny argument. Oczywiście siła w różnych płaszczyznach ludzkiej działalności przybiera różne formy, ale dalej pozostaje siłą. To siła spowodowała, że cywilizacja europejska rozlała się prawie po całym świecie, oczywiście nie koniecznie chodzi mi o siłę armat, bo to.

| Time is an explosion of memories |


Nie zaliczyłam starocerkiewnego. Połowa nie zaliczyła, więc nie mam kaca moralnego;p Zaliczę w środę. Mam nadzieję.
Mój ukochany pan od Romantyzmu nie stawił się na zaliczeniu. W związku z czym nie mam oceny z analizy dzieła, nie mam oceny z pracy rocznej... nie mam zaliczonych ćwiczeń. Nikt nie ma.
Ma się podobno pojawić na uczelni 24 czerwca. Czy się pojawi - niewiadomo... miałam zdawać u niego egzamin z.Dzisiaj przeszła ulicami Warszawy tłumaczył, że Liga Polskich Rodzin i Młodzież Wszechpolska głoszą hasła zera tolerancji dla środowisk homoseksualnych: Nie zatrudniajmy ich w pracy, przeciwstawiajmy się ich działalności, a osoby, które prezentują się jako skrajni działacze homoseksualni powinni być poddawani obyczajowej, towarzyskiej, skrajnej nietolerancji
Litości!!! W jakim my kraju żyjemy? A może.


Świteź 2005-06-24 21:33:52
skomentuj (5)

Zmiany Nr 2005 / 06
Załatwiłam wszystko co załatwić miałam. To, co do mnie należało. Odebrałam zgode dziekana, zaświadczenie o średniej... inne papierzyska... jadę. Będę walczyć o moje szczęście. O to, którego nikt mi nie da. O to, którego nikt mi nie odbierze. O to, które niby nie jest ważne. O to, które jest jeszcze.

życie płynie jak krew z nosa - bloog.pl

Możliwych dziur emerytów, rencistów i wszelkiego rodzaju popaprańców ,którzy chcą jeszcze bawić się w lekarzy szpitalnych..pacjenci często autentycznie dziwią się widząc emerytowanego piętnaście lat temu ordynatora pomykajacego na izbę przyjęć jak jakiś stażysta ...to pan jeszcze żyje panie doktorze ,pyta szczera do bólu pacjentka , bo mówili ,że miał pan wylew.....a... co pani mówi....WYLEW!!!....a wylew miałem.Rano usłyszałem w radiu TOK FM .Wywiad z Nelli Rokitą przeszedł moje najśmielsze oczekiwania .Mówi się taki parlament jaki naród ,ale ten przypadek do takiego stwierdzenia nie kwalifikuje się . Ten produkt uboczny działalności Kraju Rad przygarnięty nie wiadomo czemu do nas bełkotał coś o szatanie ,Tusku po rusku . Bełkot ,który w pewnym momencie przestawał śmieszyć ,pomieszanie wszystkich pojęć ,opcji ,trendów.

Kolejny dzień bez maszynki jest strasznym dniem .Kumpel wyciął mi jakieś znamię z czoła i wysłał do badania  i nie mogę zakładać kasku .Mówię człowiekowi daj mi jakieś zaświadczenie ,czy co żebym jednak mógł pomykać na motorku ...a on tylko się śmieje .....świr jesteś mówi. Jedynym pocieszeniem jest to ,że leje ostatnio w całej Polsce , a jednak lepiej jeździ się w.

subiektywne spojrzenie

Normal;">Niech powstanie więcej takich stron, niech na ich łamach przetoczy się dyskusja, niech zetrą się zwolennicy władz gminnych i ich przeciwnicy, niech trwa walka na argumenty. Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, nawet tych najbardziej drastycznych ( bez używania inwektyw). Jeżeli tzw. władza nie rozumie tego, niech zniknie raz na zawsze. Myślę, że słowa wypowiedziane przez Antoine'a de Saint-Exupéry, autora.

Miejsce córusi tatusia. Po prostu, był to niespodziewany i całkowicie przypadkowy ciąg wydarzeń. Kto śmie twierdzić inaczej ten jest: oszołomem i powinien leczyć się psychiatrycznie, a najlepiej przedstawić zaświadczenie o swoim zdrowiu psychicznym.

 

P.S. Wartość przebudowy centrum Kroczyc to ok. 5 mln. zł. Podobno środki zewnętrzne to, UWAGA 500 tys. Nie wiem, czy jest sens aby gmina wydawała na ten cel.

Osób czytających zmalała zaledwie o połowę i w ostatnim tygodniu wynosiła 386.

Członkowie Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu przeanalizowali ekonomiczne wyniki działalności poszczególnych oddziałów zawierciańskiego szpitala i doszli do wniosku, że 70% wydatków to wydatki pracownicze(pensje). Pewnie, zwolnić połowę załogi! Furda, że niezgodne z procedurami medycznymi,.