O czym chcesz poczytać na blogach?

Zastępca kierownika

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Ukończył Uniwersytet Łódzki (1952) i UW (1954). 1948 członek PPR, następnie PZPR; działacz organizacji młodzieżowych, 1954-1956 sekretarz komitetu uczelnianego PZPR na UW, od 1956 pracował w aparacie partyjnym Komitetu Warszawskiego.
Był m.in. zastępcą kierownika i kierownikiem Wydziału Propagandy oraz kierownikiem Wydziału Nauki i Oświaty Komitetu Warszawskiego, a 1960-1969 sekretarzem tego komitetu. Od 1968 członek Komitetu Centralnego PZPR, 1969-1970 zastępca kierownika Wydziału Organizacyjnego KC i redaktor naczelny “Życia Partii”, 1971-1977 kierownik Wydziału Organizacyjnego KC; 1972-1975 członek Sekretariatu KC, 1975-1980 sekretarz KC, 1980 członek Rady Państwa i zastępca członka Biura Politycznego KC PZPR.

Olka T.- radości i problemy nastolatki. - Onet.pl Blog

Zaśmiał się chłopak, podczas gdy ja przyglądałam mu się z otwartymi ustami.

-Nie możliwe!

-A chcesz się przekonać jak dużo o tobie wiem?- zapytał, a ja ochoczo pokiwałam głową.- Aleksandra Karolina Tetrzyńska, urodzona siódmego marca 1991 roku, oczy czarne, 157 cm wzrostu, ojciec pracuje jako zastępca kierownika w dużym sklepie, matka oprócz zajmowania się domem, co trzy dni sprząta w firmie. Rodzeństwo: osiemnastoletni brat Tomasz Jan i sześcioletnia siostra Zuzanna Hanna. Miejsce zamieszkania: Warszawa, ul. Akacji 15.

Przez chwilę nie mogłam uwierzyć w to, co słyszę.

-Od jak dawna zbierasz.

7 dni – prawdziwe wyzwanie to poznać Świat

Tokio w kwestii dalekowschodnich dostaw rosyjskiej ropy. Obawiają się, że gdy Rosja stanie na nogi, nie będzie już tak przyjazna. Na razie jednak obie strony uznają, że w przewidywalnej przyszłości nie powinny się siebie bać. Wspólnota doraźnych interesów sprawia, że nie współpracować zwyczajnie nie ma sensu.
Piotr Gillert, zastępca kierownika działu zagranicznego “Rzeczpospolitej”

Blog jackovski

Zjawisko całkowicie kosmiczne. pamietam czasy by miec własnego bloga trzeba było płacic pieniadze, a teraz... Teraz wszystko za darmoche , kazdy pisze ile chce i jak chce. Ale... Otóz jest małe ale. Czasem trzeba sie kontrolowac to co pisze bo mozna dostac od listonosza pozew i sterte maili oburzonego krytykowanego :) Anita Gargas, zastępca kierownika redakcji Publicystyki i Reportażu TVP1, domaga się 100 tys. zł zadośćuczynienia i przeprosin - tak donoszą media, wiec jak to jest z tą wolnoscią ? Podobno w necie mozna wszystko? Okazuje sie ze nie do końca. Przynajmniej jak sie jest popularnym :)

Wydaje mi sie ze panuje tu* zasada : zostawiam komentarz reklamujac.

Korzenie zła - Włodzimierz Dajcz

Zdawało im się, że pozostaną bezkarni na zawsze, a nawet wydawało im się, że są niezastąpieni, godni najwyższych zaszczytów i honorów. Uderzał im do głowy nie tylko alkohol, ale i pozornie nieograniczona władza i pieniądze czerpane pełną garścią.

Była w Kamieńsku orkiestra dęta, strażacka. Relikt z pięknych czasów kierownika Zakładu Remontowego Warszawskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych, Jana Nowaka. Wytarły się mundury, instrumenty muzyczne straciły swój blask. Orkiestra strażacka, choć słabo finansowana przez gminę, trwała i grała. Gminni prominenci pomyśleli o pomnożeniu swojej chwały. Do tego orkiestra dęta wspaniale się.

Sposób pominąć, że:

Tu stoi Kazimierz co czasu nie tracił.

Gminę zmienił w śmietnik, a sam się wzbogacił

I nie można zapomnieć, że:

Tu Edward dźwiga ważny życia szczegół

Został zastępcą burmistrza i sprzedał kolegów.

 

W ten sposób sekretarz Urzędu Miejskiego, burmistrz, zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej i zastępca burmistrza mogliby zostać upamiętnieni na wieki jako twórcy śmierdzącej góry śmieci zwiezionych z całej Polski i złożonej na polu, gdzie nie tak głęboko zalegał węgiel, źródło ciepła i źródło życia.

Kobieta na zakręcie - Onet.pl Blog

29 marca 2009
Naprawdę nie dzieje się nic...

Jak w tytule. Nie wiem ile wysłałam już aplikacji ale odezwały się do mnie jedynie 3 firmy. Ostatnia w piątek - oferta dotyczyła kierownika sklepu jednej z polskich sieci odzieżowych. Na miejscu okazało się jednak, że poszukują zastępcy kierownika (a może inaczej - jako że nie mam doświadczenia w tej branży takie mi zaoferowano stanowisko). Hmm wychodzę z założenia że lepsza jakaś praca niż żadna, ale w granicach rozsądku. Umówiłam się na tzw dzień próbny na wczoraj. Jakie przemyślenia - firma poszukuje sprzedawców a nie osób zarządzających, w ciągu tego dnia nie dowiedziałam się niczego o obowiązkach kierowniczych a jedynie jak czytać metkę na ubraniu i to mi miało wystarczyć do obsługi klienta. Tamtejszy zastępca cały dzień spędził na kasie. Pomijam już że po 6 godzinach stania i chodzenia nogi mi weszły w tyłek :))

Szukamy dalej, i czekamy. Ale ja długo??

 

Moniś (10:58)

Pisiwo me.

Przygotować na cios. Nie to, żeby mężczyzna uderzył go mocno, ot, w brutalny sposób zepchnął z głazu. Ar, korzystając z nadanego mu rozpędu, przeturlał się i wstał natychmiast.
Łysemu zdecydowanie się to nie spodobało i już miał zamiar pokazać chłopakowi, gdzie raki zimują, kiedy zobaczył zbliżającego się zastępcę kierownika.
-Dobry, panie kierowniku. Młody nie chce się dostosować i odmawia pomocy przy przeprowadzce – oznajmił natychmiast, kiedy tylko pytające spojrzenie starszego mężczyzny na nim spoczęło. Zastępca przeniósł wzrok na Ar`a. Niski, czarnowłosy chłopak stał, lekko przygarbiony, na zgiętych nieco nogach, jakby wciąż spodziewał się ataku, mającego nadejść z którejś strony. Mężczyźnie nie umknęły także ślady ziemi i trawy na jego ubraniu. Znów spojrzał na strażnika.
-Jeśli jest Przyjmującym, nikt mu nie.