O czym chcesz poczytać na blogach?

Zaskórniki

Przyszedłeś we śnie i napoiłeś pocałunkiem. Odszedłeś. Zostawiłeś mnie błagajacą o noc... - Onet.pl Blog

[ 201 ]
[ 5 ]

    Ciemnobrązowe loki delikatnie opadły na amarantową bluzkę z marszczeniem w okolicy dekoltu. Po raz ostatni spojrzałam na swe nieskazitelne odbicie w lustrze. Co oni do licha ze mną zrobili? Wszystkie zaskórniki, blizny i inne niedoskonałości znikły w oka mgnieniu. Tak właściwie rzecz biorąc to dwóch mgnień, ale, jako, że nigdy nie byłam dość dokładna, teraz również być nie zamierzałam.

- Stań tam - wysoki blondyn wskazał oddalone o około dziesięć metrów miejsce.

- Dobrze - odparłam i przerzuciłam wzrok na nadgarstek mężczyzny. W prawej dłoni trzymał niewielkie urządzenie. Aparat fotograficzny? Pewnie tak, bo zaopatrzony był w obiektyw, co, jak mniemam jest jego najważniejszym elementem.

- Dobrze - odparłam posłusznie i natychmiast wykonałam polecenie mężczyzny.

- Vanessa, tak? - Czyżby zwrócił się do mnie? Trudno, nie jestem tego pewna, ale nic nie zaszkodzi odpowiedzieć. Najwyżej wybronię.

marta-cornelia-witch.blog

Kocham Cię w różnych językach:
angielski I love you
Chorwacki Volim te
Czeski milui te
Francuski Je t'aime
Grecki S'ayapo
Hiszpański Te amo
Holenderski Ik hou van jou
Niemiecki Ich liebie dich
Słowacki Lubim ta
Włoski Ti amo

skomentuj (1)

(¨`·.·´¨)Od A Do WITCH(¨`·.·´¨) 2006-02-18 12:00:23

Apartat na zęby-Mój jest wspaniały.Kiedy Uria pierwszy raz powiedział na mnie STALOWE KŁY bardzo mnie to zdenerwowało.Ale za drugim razem odpowiedziałam ; - tżeba mieć stalowe kły żeby rozgryść takiego gada jak ty!I wtedy od się zdenerwował.
Hay Lin
Kosmetyczka- H; nigdy nie byłam u kosmetyczki.
I;Ja raz, z mamą.Kosmetyczka zaczęła mi się przyglądać.I po 6 sek. stwierdziła że mam zaskórniki,przesuszoną skórę ,krzywe brwi i cienie pod oczami.POczułam się jak dziwoląg.
H; I co?
Ispytałam czy może mi pomóc.
H;mogła?
I; Tak!oczyszczanie,maseczka..wszystko kosztowało moje roczne kieszonkowe!!
H;pożyczyłaś pieniądze od mamy?
I;powiedziałam kosmetyczce że za połowę tej ceny moge jej kupić okulary, w których odrazu zobaczy że jestem piękna i doskonała!!

skomentuj (0)
Strona główna
luty 2006

derniere - Onet.pl Blog

Do powiedzenia. kamery was pokażą jak będziecie ku czci Świętej Panienki śpiewać pobożne psalmy przed ogrodzeniem lotniska, na którym Madonna da koncert. cel osiągnięty. ale kto to nazywa walką o jakiekolwiek wartości? przecież to czysta walka o chwilę sławy...
mierzi mnie mentalność polska. mierzi mnie zacofanie, nie tyle intelektualne, co światopoglądowe. wkurza mnie brak własnych przemyśleń, totalna bezrefleksyjność i wystarczy, że ktoś głośno beknie, a już znajdują się baranki, które beczą 'be be, racja'... pod przykrywką religii przemycamy notorycznie i przy każdej okazji jakieś kompleksy, narodowe zaskórniki i od średniowiecza rządzi Polską pan, wójt i pleban. niby ktoś musi. tylko czemu ten naród to taka bezkształtna durna masa?.. i tylko bez przerwy że ktoś atakuje Boga, kościół, Matkę Boską... cóż, myślę, że Bóg sobie świetnie sam poradzi z atakującymi i specjalnie nie musicie się błaźnić, w dodatku mówiąc, że to w obronie wartości... tylko się utwierdzam, że religia jest dla ludzi myślących. reszcie powinny wystarczyć igrzyska.
i tak sobie patrzę, jak rośnie scena dla Madonny, jak ustawiane są toi-toie dla gawiedzi i mam nadzieję, że koncert będzie zajebisty, choć wcale się nie.

Zdrowie kobietyempty snippet