O czym chcesz poczytać na blogach?

Zasiłek rodzinny

dzastin.blog

Niż uczciwie zarobić na siebie. Nie brak to wiary a szacunku dla takich.
Jednak zostawiając szacunek na moment i skupiając się na tym ile można wyciągnąć... markowe ciuchy? Solarium i alkohol? Jasne, życie na poziomie i jeszcze oszczędności na koncie. Owszem, że można wypłakać w opiece zasiłek specjalny jednak nie wierzę, że urzędnicy są zidiociali a nasze państwo nagle zaczęło wypłacać więcej niż 400zł zapomogi. Jeśli jednak mamusia i tatuś kupują markowe ciuchy, alkohol i chodzą na solarium to chyba jednak ich dzieci nadal chodzą w brudnych ubraniach, niedokarmione bardziej niż zrobią to kucharki ze szkolnej stołówki.
Załóżmy, że zmyślona rodzinka to standardowe 2+1, oboje nie pracują, dziecko chodzi do szkoły a ona udaje, że wychowuje dziecko sama a ojciec jest nn
Zasiłek dla bezrobotnych - 563x2 = 1126zł/m-c
Zasiłek rodzinny - 64zł/m-c
Zaliczka alimentacyjna - 340zł/m-c (kwota od 170 do 340zł)
Zasiłek socjalny - 444x2 = 888zł/m-c (kwota od 30 do 444 zł)
To daje miesięcznie 2758zł na rodzinę trzyosobową (przy założeniu, że i on i ona otrzymają najwyższe możliwe zasiłki). dajmy do tego.

Z perspektywy Anioła... - bloog.pl

Dla oficerów i podoficerów, których wysłano na wcześniejsze emerytury, tylko... za wcześnie wręczono im wypowiedzenia - już to wiedzą i zaczynają się procesować...
  

Może nawet o 33% wzrośnie OC, żeby firmy ubezpieczeniowe mogły oddać 20% wpływów do NFZ - podobno na leczenie osób poszkodowanych w wypadkach.
    
Może bezrobotni dostaną bezterminowy 800-złotowy zasiłek.
  
A być też może, że trzeba będzie.

Światowy Dzień Chodzenia upomniał się podstępnie o uczczenie i musiałam trochę pochodzić po sklepach w poszukiwaniu... gwoździ

No ale teraz mogę już dołować się do woli.
    
Oglądam sobie wyniki badań i nic więcej mi nie trzeba...
Może mój lekarz rodzinny miał rację - może nie trzeba było szukać w necie niektórych informacji?

SERCE NA DŁONI - Onet.pl Blog

    Dzieciaki same...często ta godzinka wyrasta do kilku,bo trafił się "atrakcyjny gość"
  • Kobieta mająca dzieci...nigdy nie musiała pracować i nadal nie musi...na jedzenie wystarczy,dzieciaki dostają ubrania od znajomych i rodziny...jesc musza,bo z opieki by sie "przyp***" i mogliby zabrać zasiłek...albo jeszcze gorzej...tego by nie zniosła...załamałaby się,bo co do garnka wrzucić?...Jakieś pozory trzeba stwarzać...dzieciaki do szkoły musza chodzic,bo "wpier***"...chcą jeśc muszą słuchać...a tak naprawdę,MUSZĄ BYĆ bo alimenty,zasiłek rodzinny,opiekuńczy i stypendium to podstawa...dla "nieistniejącego tatusia" na wino musi wystarczyć ,to też podstawa...zresztą wypiją je razem...no i na pewno Zdzichu z Krychą wieczorem wpadną...zawsze wpadają...Praca?..a komu sie chce szukać na kacu pracy?Zresztą nie miałaby z kim "dzieci".

a-vitaminoza - Onet.pl Blog

Osób, którym te świadczenia przysługują, generalnie (z różnych przyczyn) słabo radzą sobie w rzeczywistości. Często są kiepsko wykształcone, sponiewierane przez los, nałogi swoje lub bliskich, bezrobotne. I takim to osobom przedstawia się do wypełnienia kilkunastostronicowy wniosek o zasiłek rodzinny, opiekuńczy, alimenty z funduszu itp. Do wniosku należy załączyć stosy zaświadczeń z pracy, skarbówki, zusu, krusu, pierdziusu. "Się normalnie chce wyjść z kina." A wszystko rozbija się o kilkadziesiąt, w skrajnie optymistycznych przypadkach - kilkaset złotych. Szczyt upokorzenia.

erotyczne-rozmowy.blog

Podziękować, to się okazało że jest chora.
Grypa.
A obiad zrobiła.
Twarda kobieta.
Macio od razu pobiegł szukać apteki, żeby ją jakoś gripexem podleczyć.

Apteka była zamknięta, więc "uruchomiłam" pogotowie rodzinne - Brat pogalopował do Niej ze swoim rodzinnym zapasem.

Też musze coś kupić.

W pracy mam lodowato a Szef wychodzi z założenia że nie ma mowy o chodzeniu w pracy w sweterkach... trauma z dzieciństwa czy co ?

skomentuj (0)

Zasiłek rodzinny i zal alimentacyjna 2007-09-27 14:41:23

nooo nareszcie złożyłam dokumenty. Najwyższy chyba czas, bo inaczej przepadłoby świadczenie za wrzesień.

No ja wiem, że późno, ale tak strasznie nie lubię urzędników z tamtejszego wydziału.... chociaż.

Memekgue Blog

Latach - według Bańkowskiej - prawo do świadczeń straciło 2,7 mln dzieci. - Czy to jest polityka prorodzinna? Czy utrzymywanie progu 504 złote na osobę w rodzinie jest wystarczającym progiem, żeby powiedzieć, że ktoś kto ma trochę więcej jest zbyt bogaty, żeby na dziecko dostać nieduży zasiłek rodzinny? - pytała posłanka Sojuszu.

W połowie lutego Solidarność złożyła w Sejmie prawie 1,4 mln podpisów pod wnioskiem o referendum. Od 26 marca przed kancelarią premiera trwa protest związkowców przeciw rządowym planom reformy emerytalnym. Związkowcy zapowiadają, że.

Się z kulami i zaczęła biegać - dodała podopieczna Aleksandra Wierietielnego.

Po operacji Kowalczyk zmaga się z... toaletą

Kolejne dni Kowalczyk spędzi w szpitalu, świętami wielkanocnymi będzie już jednak mogła cieszyć się w rodzinnym gronie. Szybko nie pozbędzie się za to specjalnego opatrunku na kolano. Przygotowania do kolejnego sezonu chce rozpocząć na początku maja. - Wszystko zależy od postępów leczenia, ale noga prawdopodobnie pozostanie usztywniona jeszcze około trzy tygodnie. Będę miała systematycznie robione.

heino.blog

A po truskawkach ma pryszcze na cipie.
czasami zdarza się, że mówię nie, gdy przychodzi chwila płacenia alimentów. bo kilka razy robiłam to ja z nieodpartym wrażeniem, że wyciągnęłaby mi z kieszeni nawet podszewkę. i jak się powstrzymać by nie powiedzieć, że te pieniądze otrzymałam jako zasiłek rodzinny na MOJE dziecko, a oddaję je jej???
nie lubię takich spotkań, niech ona zniknie, niech mieszka tam gdzie powinna a nie wciąż tu, pod naszymi oknami, niech nie interesuje się moim życiem, jego życiem.
ona juz miała swoją szansę, oboje mieli.
zrozumie to co czuję tylko.