O czym chcesz poczytać na blogach?

Zasiłek macierzyński

KRONIKA CYWILIZACJI ŚMIERCI

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

zostaw komentarz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

UwagA

Zachwyt nad Chariotem!

Nasz wózek to poezja! Można się wozić do upadłego, zwłaszcza w taką piękna pogodę! Polecam wszystkim bardzo aktywnym i "ruchliwym" (jak nazwała mnie ostatnio Pani w sklepie) ludkom- tani nie jest, ale warto odłożyć zasiłek macierzyński, by cieszyć się wspólnymi wycieczkami...

http://dwaplusdwa.pl/

końcówka do joggingu- czyli duże kółko z przodu jest doskonała na rolki, wózek jedzie prosto, nie skręca łatwo oraz do zwykłych spacerów po lesie z psami, bo ładnie łyka korzenie i.

politologia

Przeciwdziałanie ubóstwu w Polsce

Przeciwdziałanie ubóstwu w Polsce:

1. Zasiłek stały – osoba bez pracy sprawująca opiekę nad
dzieckiem - 418 zł

2. Zasiłek stały wyrównawczy – osoba samotna bez pracy z
powodu wieku lub inwalidztwa
max 418 zł (nie można mieć renty socjalnej)

3. Renta socjalna – j.w. + naruszenie sprawności organizmu
nastąpiło przed 18 rokiem życia lub w szkole przed 25 rokiem życia - 464 zł

4. Zasiłek okresowy

5. Gwarantowany zasiłek okresowy

6. Macierzyński zasiłek okresowy – 4 miesiące po urodzeniu
dziecka - od 52 zł

7. Macierzyński zasiłek jednorazowy - 201 zł

SprawyRozne


Ale czy ja mogłabym nie pracować w ogóle? MOWY NIE MA!! Jestem pełna szacunku dla kobiet, które siedzą w domach i wychowują pokolenie, które będzie kiedyś użerało się z pracodawcami, by zapewnić mi emeryturkę, ale jakoś siebie nie wyobrażam sobie w tej roli. Jak się okaże, że będę mamusią kiedyś to przesiedzę w domku macierzyński i pewnie kawałeczek wychowawczego, ale coś mi się zdaje, że szybciutko wrócę do pracy. Może mi się tylko wydaje oczywiście.
Okupant na wyjeździe, do Warszawy, ale dzwoni co chwilkę i nawet samodzielnie z włąsnej inicjatywy zadzwonił, że kupił mi jakąś szałową bluzkę - oby była szałowa tylko na tyle, że da się to.I wiecie co?? Marze żeby mi się zrobiły odciski na girkach od traperów!! Głupie no nie?? Ale po latach łażenia w niewygodnych szpilkach wysokości Himalajów... Studenckie lata mi się przypominają, ale o tym innym razem, bo dużo głupot jest do opisania :).
Praca nie zając, a skoro i tak jej nie ma to za czym gonić? W końcu dostanę jakiś zasiłek dla wykształconych-bezrobotnych przez pół roku i nawet odprawę z firmy. Jakoś przeżyję przy pomocy okupanta, który zaoferował pomoc wszelaką. MÓJ MĘŻCZYZNA :) Lubi te durne mecze, ale jak trzeba to jest takim prawdziwym, cieplutkim i myślącym o wszystkim facetem od podpierania słabszej połowicy. Kochany taki...

ptaszyca blog

I zero napiszę...
Ciężarnym sczęście sprzyja, co oznacza, że moja koleżanka - o, dziwo - poszła na rozmowę kwalifikacyjną do innej instytucji i siup! dostała pracę.
Teraz należy trzymać kciuki, aby pani dyrektor była nastawiona życzliwie i żeby po 3 miesiącach przedłużyli jej umowę, zgadzając się na - cóż - rychłe przejście na macierzyński.
ptaszyca 2004-01-27 17:47:04
skomentuj (0)


uch
Peerfumy mi się rozlały w toreebce. Torebka wonieje jak 3 sklepy "SEPHORA" i parter "Printemps".
Perfum został ledwo na dnie i obawiałam się, że podzielą zaraz los reszty buteleczki, tj. wsiąkną gdzieś w kieszonkę między portfelem a kartami, więc by.Sobie wypisac dużymi literami i powiesić na widocznym miejscu, że:
DENERWOWAĆ SIĘ => MŚCIĆ SIĘ NA WŁASNYM ZDROWIU ZA GŁUPOTĘ INNYCH.
I to boldem.
Te głupie klempy z biura mnie zdenerwowały.
Starsza pani dyrektor i młodsza pani dyrektor. Zgrany tandem.
Starej nikt nie ruszy, choć w normalnej firmie już by ją wysłali na zasiłek. Młodszej awans na dyrektora trafił się latem zeszłego roku jak ślepej kurze ziarno i od tej pory pańcia zhardziała i nabrała mniemania o sobie, że co to nie ona.
Obydwie nieszczęśliwe prywatnie, więc odbijają sobie w pracy i happy z tego powodu: nikt im nie podskoczy! Bo one dyrektorki, o!
Stara klempa obraziła się NA MNIE, że.