O czym chcesz poczytać na blogach?

Zasilacz do laptopa

Radosny Wojownik

4 Oż w morde....! 2008-11-05 Pamiętacie Pana Doktora? O Panu Doktorze była mowa tutaj: joyouswarrior.blog.interia.pl/, a dziś będzie znowu. Bo właśnie jestem świeżutko po spotkaniu z Panem Doktorem i w efekcie tegoż spotkania szukam szczęki gdzieś w.(chyba że ktoś miał akumulator, to się dało czasem latarkę naładować, a jak nie, to szło się żebrać u najbliższych sąsiadów). A dziś? Plątanina kabli! Ładowarka do telefonu, ładowarka do baterii w aparacie, zasilacz do laptopa, kabel USB do telefonu, kabel USB do aparatu, mikrofon do Skypa (lepiej mieć swój), że już o suszarce nie wspomnę. Połowa plecaka!
A właśnie, gdzie jest moja latarka???

??

Podkreślam,, paradoksalnie, w ogóle nie wie kim jestem, a ja nie chciałam mu tego ułatwiać, z obawy, bo moż by mnie polubił, a ja miałam świadomość swojego błędu. odjechał i oby juz nigdy nie wrócił. dla obopólnego dobra, n est ce pas??

bardziej przyziemne sprawy ostatnio chodzą mi po głowie, jako, że od 16roku życia nigdy nie byłam sama, to hmmm jakoś nie umiem spędzać czasu ze sobą, nie nudzę się, bo zawsze jest co robić,.

Z dj cut killerem, a tam same smaczki "assassin de la police z edith piaf" i NTM z nasem oł jeee.. i tak męczę to i dręczę chyba już czwartą pętlę...

wczoraj doznałam lekkiego szoku, gdy się okazało, że zasilacz do laptopa nie generuje energii i krótko mówiąc najnormalniej w świecie nie działa :(, na szczęście dziś ponaginałam kabel i zupełny zdechlak ożył, a w miedzy czasie tata zamówił nowy (bo się bidak przestraszył, że mu.

pamisia blog

Że nie bedzie mial komputera do konca tygodnia?
z resztą on to wysmial, bo wiedzial ze jak tatus przyjedzie to mu komputerek załątwi.
no, w koncu ja mamie haslo zdjęłam to konrad zabieral mamie zasilacz i internet
Sobie komputer chciał już zabrać. Na co ja skoro powiedziałam, że komputera mieć nie będzie, bo nie chciał podać rodzicom hasła, żeby mogli na niego pracować, to mu zabrałam drugą ładowarkę.
Powiedziałam, że dostanie jeśli coś zrobi (czy mnie przeprosi czy skosi trawnik - cokolwiek). Na co on, że nie.
Rozwiązanie ze strony rodziców? Zamiast pracować szukał dla synka kolejnej ładowarki do laptopa.
Teraz tata siedzi przy kompie w biurze (ktory chodzi FATALNIE), synalek siedzi przy taty laptopie i robi co chce, a mamusia siedzi obok synalka i sprawdza mu książki i zeszyty do szkoły.
Niech mi ktoś do.

bo nie ma to jak lekka doza dwubiegunowości w każdym kiwnięciu palcem


2009-09-10 18:34:48


Kobieca torebka jest przedmiotem jak najbardziej magicznym... ze swoimi 10 wymiarami, mieszczącymi wszystko: od laptopa, przez butelkę wódki, sandały po tusz do rzes i portfel... 

ponoć to co się nosi ze sobą w torebce może wiele powiedzieć o posiadaczu, więc ot wymienię tutaj wszystko co dziś zabrałam ze sobą w torebce:
komórka, laptop i zasilacz do niego (te dwie rzeczy znikają z torebki gdy wychodzę na miasto, do kina czy gdziekolwiek, poza pracę), kilka artykułów na wolniejszą chwilę, podręczny aparat fotograficzny typu "małpa", dezodorant,.

Dziennik tresury - MAŁŻEŃSTWO DOSKONAŁE

Georgia, palatino; font-size: medium;">Gościnną łazienkę, w której jest tylko kabina prysznicowa , rozświetlił świecami zapachowymi. W umywalce, w zimnej wodzie chłodziło się wino musujące, a z odtwarzacza w telefonie dochodziły dźwięki Madonny. Rozebrał mnie powoli,całując po całym ciele. Jest to bardzo seksowne i dowartościowujące , gdy silny , całkiem dobrze zbudowany mężczyzna , klekocze swoją klatką, liże, nadgryza.Nad podwładnym. Nowo zdobyta przewaga za pomocą dyrygowania nim, jeszcze nie była wystarczająco udowodniona. Kazałam mu klęknąć nago przed telewizorem, skrępowałam mu kajdankami ręce na plecach i poszłam po...  kabel od zasilacza od laptopa. Pytał się dlaczego, za co , czy coś rzeczywiście źle zrobił, ale nie miało to znaczenia. To był mój kaprys. Zbiłam go solidnie. Po każdym razie wił  się na podłodze sycząc z bólu , a czerwone bręgi,.