O czym chcesz poczytać na blogach?

Zara uk

czikita - Onet.pl Blog

Mi się przeszłość.. Teraz wiem, że związek z Jarem rozpadł się tylko przeze mnie, mogę mieć pretensje tylko do siebie. Za bardzo, wręcz panicznie bałam się, że nam nie wyjdzie, i za cholere nie mogłam się do końca otworzyc mimo, że tak bardzo kochałam.. Za bardzo mi zależało.. A z Sewerkiem.. Nie wiem. to był chory układ? ale może gdybym się bardziej [postarała.. albo bardziej mu pokazała... Też się bałam i nie chciałam się angażować bo bałam się rozstania, które i tak nastapiło ;( Nadal go odczuwam.. On nic nie czuje ;(;(

Chyba troche się zmieniam-na lepsze. Mam takie wrażenie. Już Ty wiesz o co chodzi ;) Tylko Ty mi.

Ulubione
  • www.thepiratebay.se
  • ww.suprnova.org
  • www.sonicnet.com
  • www.topshop.co.uk
  • www.lyrics.astraweb.com
  • www.hooch.co.uk
  • www.jdsports.co.uk
  • ZARA
  • www.azlyrics.com
  • RIVER ISLAND

We`re the halves that don`t match.

Niespełna półroku,moge powiedzieć,że no..dla takiego mogłabym zgrzeszyć i sie nie pytac o nic!Ale wiadomo..w tym cały ten ambaras aby obaj chcieli na raz..no a tacy kolesie to nei leca na takie laski jak ja... bywa,zycie,nie?
Wogole to on sie ubiera w Zarze a przypominajac sobie haslo Kuby "każdy gej ma chociaz jedna rzecz z ZAry" to by wynikalo,że moj ksiaże jest metro or sth!No wai XD!<br>
Na początku marca i na dzien kobiet byłam poraz drugi w UK,u Max-a.Bylo zdaje sie lepiej jak ostatnio[w sensie jego poswiecania mi uwagi],ale ogolnie to sie zastanawiam skąd sie biora tacy jak on faceci...poza tym jak to jest sypiac z jedna laska a drugiej mowić ,ze sie ja kocha? Bez sensu troche....coż kumpami to my być mozemy ,ale nic poza tym.W dodatku bardziej niż na niego to lece na jego.

suchy - _blog

Multilige+. W koncu spadl z 1 ligi Swit a Polkowice zagraja w barazach. Dopiero jak komentator powiedzial ze cracovia wygrala ze szczakowianka 8:1 to przypomnialo mi sie ze mecz dawno skonczyla Pogon, ktora zremisowala z Zaglebiem 1:1 po bramce Michalskiego w 92 minucie. Warto dodac ze karnego nie wykorzystal Moskalewicz. Tera siedze przy kompie i zara pojde sie spakowac. Koncze i pozdrawiam tych, ktorzy sie ciesza ze jade na wycieczke mimo zlamanej lapy.

skomentuj (2)No i jestem! 2004-06-19 10:19:51


Siema, wrocilem z Kowar wczoraj ale notke pisze dzisiaj bo wczoraj jak wrocilem to mecz ogladalem, potem pojechalem do szpitala zeby mi gips.Alfa ale bronek mi mowil ze zydar dal kwiaty Agacie Kaminskiej:). ok. 19 zamowilismy se pizze. Wieczorem byla dyska:D a po niej poszlismy z Wojtkiem do dziewczyn grac we flirta. Czartego dnia--->Karpacz--->nudy, a popoludniu byl spacer (nie poszedlem bo chory bylem). Gdy wszyscy wrocili to zamowilismy ponownie pizze. Potem byl jakis quiz na temat UK. Wieczorem soroka przeprowadzal skomplikowany proces onanizacji:). Potem zostal oswiecony latarka:) i poszedl naskarzyc i komu sie dostalo?? MI!! chociaz nic nie robilem. Tej samej nocy Pawel T dostal nowa xywe- Gonzo:). Piaty dzien- wycieczka do szklarskiej. Tam bylismy u jakis walonczykow. Tam jakis ziomus nam cos opowiadal. Jedrek zostal.

....

AAA..Zapomniałam o Pizzy Hut:) Jadłam tam pyszną pizzę serową:) Ale nie wzięłam zestawu sałatkowego, a to był błąd! Hmm, szkoda.
Byliście już na Potterqu?, ja jeszcze nie, ale idę w sobotę z przyjaciółką, siostrą i jej qmpelką. Mam nadzieję, że się nie zawiodę!!! , bo jak tak....
Dobra, kończę, bo rodzice zara z próby wracają i mnie wygonią:PPP
Tylko czekać na wakacje, to sobie będę mogła usiąść i o 22.00:PP
No to teraz spadówqa, bo moi rodzice nie będą znali litości:PPP

What a mess, Julia?!
[Julia] -- [2003-01-09] -- [20:45:58]
skomentuj (8)
The Chamber of Secret has been opened...
Nom, w sobotę byłam na tym Harrym Potterze...ale wiecie co? Wg mnie był mało straszny...A w UK mówią, że to nie dla dziecie, bo małe będą się bać...chyba tego "małego" bazyliszka...
Moim koleżankom i mojej siostrze(zresztą mnie też..) teraz strasznie się podoba Felton, ten, co grał Draca. Hehe, taki słodki... A tak w ogóle nie będę się o nim rozpisywać, bo po prostu nie wiem, co mam pisać...Ludzie, ja nie mam.

Nimfadora Tonks - "pamiętaj, że ktoś o tobie marzy i smutek ma na twarzy..."

(0)


20:47:15
2009-02-27

Rozdzia³ 1: Koniec, cz.I

   CzeΆζ! W³aΆnie za³oΏy³am tego bloga, maj±c nadziejκ, Ώe spodoba siκ Wam opowiadanie o Nimfadorze Tonks. PomyΆla³am, Ώe nie bκdκ pisaζ odk±d to siκ urodzi³a, tylko od momentu ukoρczenia szko³y. A wiκc proszκ Was o komentarze,  wpisy do ksiκgi goΆci i linki na Wasze blogi z opowiadaniem, ktσre z chκci± bκdκ czytaζ i komentowaζ oraz przysiκgam, Ώe wpiszκ siκ do ksiκgi. No ale czas na notkκ,  przyjemnego czytania .

.

* * *

   Tonks sz³a juΏ ca³kowicie ubrana do Wielkiej Sali, na Άniadanie. By³a g³odna jak wilk po tym pakowaniu siκ. W koρcu by³a godzina 8.00, a o 11.00 mia³ przyjechaζ poci±g. Zaraz po Άnadaniu posz³a do dormitorium poszukaζ tam dziewczyn, ktσre powiedzia³y jej, Ώe do³±cz± pσΌniej. Wesz³a po schodach i stanκ³a przed drzwiami, a potem us³ysza³a rozmowκ swoich najlepszych przyjaciσ³ek. Wiedzia³a, Ώe nie powinna tego robiζ, ale bez zastanowienia siκ stanκ³a pod drzwiami i nas³uchiwa³a.
.

{"Requiem for a dream" by Edervenne®}

Okazalo się ,że Robert zwiał z chaty ,hehhe :) I ja i marta wpdalysmy za "cycke"(wiem,ze nie wiecie o co chodzi)i tam utknełyśmy,miahiahiahia!
Oka..ja se siedze taraz i nie mam co pisać.Wkorwiają mnie ostro te dwie dziwki z Blok27!Poprostu mnie do szału doprowadzają,ze myslę,zę kurwa je kiedys zajebie!Oka to ja tylko napisze zaraz na wordzie poemacik,zeby błędów nie było i zara wam go wkleje :)
Momencik...
W samotności,
człowiek szaleje,wariuje
i nic dobrego już nie zna,nie czuje.
Tuła się sam po ulicach,
mówi do siebie
że chiciałby być już w niebie.
Ludzie traktują go jak wariata,
to dla nich.

Wspomniałam to u mnie nic szczegolnego nie ma tylko sie troche zle czuje i mnie leb boli(jak zwyke..)Wczoraj byly rekolekcje i poszlismy z buda do koscioła niach,niach,niach !Niezle bylo,bo my se tylko gnilysmy i jakas zakonnica nam zwracala uwage.ja to mam w dupie!Nooo...AHA!Zapraszam na fajna stronke zespolu SZATAN KAŻE!:
szatankaze.co.uk
Apropos to wczoraj niezle zjechalismy te sukie z suk27 hahahaha :) Tylko nasze piękne wpisy pokasowały..suki!

To by bylo na tyle.NARQA!

skomentuj (1)Not bad
Strona główna
marzec 2006