O czym chcesz poczytać na blogach?

Zaproszenie na urodziny

Blog selenasuper11

C.22.07.1993
2.które urodziny obchodzi teraz selena:
a.16 
b.17
c.18
3.ile jat na mama seleny:
a.jest o 15 lat od niej starsza
b.jest o 16 lat od niej starsza
c.jest o 25 lat od niej starsza
4.o kogo selena kłuciła się z miley:
a.o demi
b.o nicka
c.o joe
5.co selena lubi najbardziej nośić:
a.spódniczki
b.suknie
c.spodnie

zgłosił się tylko jeden blog ale to o przynajmniej 3 zamało!!!!!!!!!
może zrobie jakiś konkurs ale jeszcze niewiem .....
poprostu nie będzie imprezy blogowej tylko poprostu notka=(=(
przykro mi że niechcieliście zaproszeń na jej urodziny=(=( 
ok to do jutra zrobie konkurs i któtką notke:0
papa
asia

Komentarzy: 2
ok to koniec a teraz informacja:
za 2 dni selena obchodzi urodziny zrobie 5 zaproszenia które możecie odbierać tylko jutro robicie to tak:
piszecie w komentarzu pod tą notką że chcielibyście zaproszenie na urodziny seleny na blogu.
ale musicie pamiętać że są tylko 5 zaproszenia!!!!!!!!!!!!!
na to czekam do godz.17 00. potem o 18 00 możecie odbierać zaproszenia.
a w środe 22 od godziny 9 00.
będą się odbywać.

Blog o dobrych manierach

Savoir-vivre — Admin @ 11:29 am

Nie będę tutaj wklejał tego, jak takie zaproszenie należy zredagować. Po prostu podam Wam link do tematu, w którym to znalazłem. Oto i ten link “Zaproszenie na urodziny“. Myślę, że takie informacje powinny Wam na poczatek wystarczyć. Temat napisalem, ponieważ sporo osób szuka właśnie takiej informacji, jak takie zaproszenie należy zredagować. Są oczywiście jeszcze specjalne zaproszenia, ale to też zależy od okazji.

Blog monischa

09 listopad 2009

Oczywiście nie chodzi o koniki typu rżące i wierzgające ogiery, ale o oświetlenie prawidłowo nazywane oprawą meblową ;) Chodziłam wokół tematu jak nie przymierzając pies dookoła jeża, i w końcu zdecydowałam się ową oprawę zamontować w kuchni nad szafkami. Koniki, okablowanie oraz transformator szczęśliwie dojechały aż z.
Wpisu. Przyznaję szczerze, że czasem moja tępota umysłowa nie zna granic - i to, nad czym głowiłam się przez dłuższy czas, ktoś ze znacznie większym doświadczeniem życiowym rozszyfrował po 5 minutach rozmowy! Chodzi rzecz jasna o słynne sobotnie urodziny, na które jednak poszliśmy (chociaż nie jestem zadowolona, że się ugięłam po presją okoliczności) - pojawiliśmy się tak jak wszyscy i wraz ze wszystkimi wyszliśmy, każdy zmieścił się przy stole, tłoku i zamieszania nie było mimo.Ni mniej ni więcej, że tak naprawdę zamierzali zaprosić nas w innym terminie, ponieważ w sobotę będzie tłok, zatem skoro chcemy przyjść, to przyjdźmy, ale dał do zrozumienia, że im później to nastąpi, tym lepiej. Nie ma to jak wymuszone zaproszenie na zasadzie: przyjdźcie, ale wolelibyśmy, żebyście nie przychodzili. Bo co, krzeseł im zabraknie?

Wczoraj zrozumiałam, że pominęli nas w zaproszeniu celowo, skoro mieli wobec naszej dwójki całkiem inne plany. Przykro mi.

Sama w Luksemburgu

Się wpakowałam, hrmpf.

Zaraz po pracy jadę do Straburga na cały weekend, więc odezwę sie najwcześniej w poniedziałek (i załaduje nowe zdjęcia). Pewnie będe miała jakieś ciekawe opowieści, bo jedziemy wynajętym samochodem (vanem) w 9 osób, a naszym kierowcą jest Portugalczyk o szalonym spojrzeniu (i fryzie rodem z mangi). Wiadomość, że będzie naszym kierowca, przywitał złowieszczym: "Wy głupcy, nie wiecie, w co się wpakowaliście! Buahahahaha!", co nie wróży zbyt dobrze naszej podróży..

środa, 28 października 2009
Urodziny w Aptece

W poniedziałek wysłałam maila do wszystkich znajomych stażystów z zaproszeniem na urodziny we wtorek, do pubu. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się aż takiem reakcji na tę wiadomość. Od samego rana zaczęłam dostawac maile z życzeniami, potem do mojego biura przyszły dwie Estonki i dwie Litwinki, które pracują w tym samym budynku,.

D E M I - L O V A TO (demi-lovato.blog.onet.pl) Your favourite blog about Miss Demi Lovato - Onet.pl Blog


Siemka wszystkim! Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, które dostałam do was z okazji urodzin bloga. Bardzo się cieszę, że dodatki jakie przygotowałam na imprę się spodobały xD. Muszę przyznać, że to był dobry rok i mam nadzieję, że zostanę tutaj jeszcze długo. Matko jak ten czas leci! Jest już 2010 rok, pamiętam jak szłam do gimnazjum przestraszona myśląc oby tylko mnie nie okocili. A teraz? Ja.

 by me! nie zapomnij o credicie! 

Siemka. Tak jak zapowiadałam dzisiaj mamy urodziny bloga. Pierwsze urodziny^^. Szybko to wszystko zleciało. Pamiętam jakby to było dzisiaj...jak cieszyłam się z tego adresu. Ale niestety na początku nie przyniósł mi on nic dobrego. Ale o tym później ponieważ przedstawię wam historię bloga,.

Słuchajcie! 18 stycznia są I urodziny bloga i do tego czasu nie napiszę notki ponieważ chcę zrobić z tej okazji trochę grafiki. Proszę wbijać na glamour-selena i na moje DA shokobom94.deviantart.com

W edicie na pewno dodam bannerki reklamujące urodziny


     
edit:
Tak jak zapowiadałam piszę edit. Poniżej daję wam dwa bannerki - zaproszenia na urodziny bloga. Bardzo proszę wklejcie jeden chociaż do notki^^