O czym chcesz poczytać na blogach?

Zapalenie płuc

Zapalenie płuc

Dodając do kąpieli albo urządzenia do inhalacji parowej olejki eteryczne z eukaliptusa (Eucalyptus globulus), lawendy {Lavandula officinalis), drzewa herbacianego (Melaleuca spp.) albo sosny. Inhalacji parowych nie powinni stosować astmatycy, ponieważ para może podrażnić płuca.

HOMEOPATIA

Niektóre zalecane w tym przypadku środki homeopatyczne dostępne bez recepty to: Bryonia, Phosphorus i Arsenicum album; należy się stosować do instrukcji na opakowaniu.

 
Komentarzy: 0 Diagnostyka i badania zapalenie płuc 2011-07-15
Objawy zapalenia płuc są bardzo różnorodne, począwszy od lekkich, leczonych w domu, skończywszy na ciężkich, kiedy to choroba może.

Fryzury

W klatce piersiowej. W przypadku klasycznego zapalenia płuc choroba pojawia i rozwija się bardzo szybko. W zachorowaniu pozaszpitalnym bakteriami, które najczęściej wywołują tę chorobę, są S. pnuemoniae i H. influenzae.
W przypadku atypowego zapalenia płuc objawy różnią się od symptomów charakterystycznych. Tutaj możemy zaobserwować powolne pojawianie się suchego i męczącego kaszlu, bólów głowy, gardła i mięśni, ogólnego osłabienia, nudności, wymiotów i biegunki. Objawy te mogą przypominać grypę. Atypowe zapalenie płuc wywoływane jest najczęściej przez M. pneumoniae, L. pneumophila, C. pneumoniae, beztlenowce jamy ustnej, a w rzadszych przypadkach P. carinii, S. pneumoniae, C. psittaci, Coxiella burnetti, Francisella tularensis, H. capsulatum i Coccidioides immitis.
W.

.I like the way you smile.I just wanna be your number one. (; ^^ - Onet.pl Blog

Jestem w kropce...czy tam w przecinku,nawiasie,jak chcecie,obojętne mi to,wybierzcie sobie xdd aa jeszcze pytanie w której [?].Ee,dobra,bez żartów...
Zachorowałam [spokojnie,ta choroba jest wyleczalna ;]],mam zapalenie oskrzeli,podchodzące w zapalenie płuc.Czujecie.?Bo ja nie ^^ Nie chodzę do sql,ani na tańce...no właśnie,tańce...
Mam w piątek,za tydzień oczywiście konkurs.W środę jest próba generalna...
Może zaczne od początku...No jestem chora,nie chodzę do sql,byłam któregoś dnia na kontroli u mojej.

Nasz HLHS-ik - bloog.pl

 

I rozwinęło się zapalenie płuc :( We wtorek pojechaliśmy do szpitala w Pile, bo sercowe parametry zaczęły wariować a tam zdiagnozowano zapalenie płuc.... W szpitalu spędziłem tydzień, drugi tydzień leczyłem się antybiotykiem w domu. Niby już wszystko jest ok, ale kaszel się jeszcze.