O czym chcesz poczytać na blogach?

Zapalenie pęcherza

Herbaciarnia - bloog.plPodziel się:
Tagi: paraprotex
Trackback: http://bloog.pl/id,330653124,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zapalenie pęcherza moczowego

piątek, 09 grudnia 2011 12:12
Zapalenie pęcherza moczowego to jedna z najczęstszych dolegliwości układu wydalniczego. Spowodowany jest najczęściej występowaniem w organizmie bakterii.
Zapalenie pęcherza moczowego to jedna z najczęstszych dolegliwości układu wydalniczego. Spowodowane jest najczęściej występowaniem w organizmie bakterii. Zapalenie moczowego układu występuje najczęściej u kobiet w wieku 20-50 lat i co ciekawe nosi również inną nazwę-" zapalenie pęcherza miodowego miesiąca". Zapobieganie tej dolegliwości polega na spożywaniu dużej ilości płynów, dbaniu o higienę osobistą oraz niepowstrzymywaniem się od oddania moczu. Zapalenie.

Four-dog - bloog.pl

Kiedy męczy nas silny ból w dolnej części brzucha oraz często oddajemy mocz, co zwiazane jest z pieczeniem, możemy mieć pewność, że dopadło nas zapalenie dróg moczowych, a dokładniej zapalenie pęcherza.
Kiedy męczy nas silny ból w dolnej części brzucha oraz często oddajemy mocz, co zwiazane jest z pieczeniem, możemy mieć pewność, że dopadło nas zapalenie dróg moczowych, a dokładniej zapalenie pęcherza. Dolegliwość ta jest bardzo nieprzyjemna. A kiedy oddamy do badania mocz w wynikach otrzymamy.

kapielintelektualna blog

Że seks to była tylko przyjemność fizyczna, że mółby to robić z inną. W sensie z bylejaką? Dlaczego kobiety i mężczyźni tak bardzo się różnią? A mimo to tak bardzo siebie potrzebują ... Cierpię.
kapielintelektualna 2009-08-06 23:21:21
skomentuj (3)


Czy dobry seks musi się kończyć zapaleniem pęcherza moczowego?

Może i temat mało romantyczny,ale prawdziwy. Ów młodzieniec który w poprzedniej notce "kończył" romans ze mna na śmierć zapomniał,że jedziemy na tydzień nad morze. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie rezerwacja pokoju z łożem małżeńskim. Generalnie on twierdził, iż.

Słodka jak wendetta, gorzka jak mocca, chłodna jak metal, seksu głodna jak Carmen Electra...

Ten szczególny sposób.

diabolique 2003-06-07 22:37:33
skomentuj (4)


Moje serce...
bardziej interesowało ginekologa, niż to, co leży w zakresie jego specjalizacji. A wszystko przez pigułki. Jeszcze mała lekcja historii chorób w rodzinie: nadściśnienie, zakrzepowe zapalenie żył, papierosy, migreny, rak piersi... I mam co chciałam. Od dziś zaczynam.

K. bardziej ostatnio interesuje jedzenie niż seks, choć podobno jedno z drugim ma wiele wspólnego. Tyle, że to pierwsze czasami przysparza nieporozumień.

Faceci jednak lubią być nieprzewidywalni.

Zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie błony śluzowej żołądka i jelit, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, choroby wątroby, wzrost łaknienia, zapalenie jamy ustnej, amnezja, ataksja, wrogość, parestezje, zaburzenia snu, senność, nadmierne pocenie się, łysienie, ostuda, wyprysk, świąd, wysypka, zapalenie pęcherza moczowego, zaburzenia miesiączkowania, objawy dyzuryczne, wydzielanie pokarmu, obfite upławy białe, zapalenie nerek, torbiele jajnika, kamica nerkowa, zakażenie układu moczowego, suchość pochwy, kandydoza pochwowa, zapalenie pochwy, obrzęki, zmiana masy ciała, zapalenie oskrzeli, zapalenie gardła, szum w uszach,.

ente w fabryce śrubek

piątek, 02 lipca 2010
Syrprajz

Niespodzianka roku albo i stulecia. Małż postanowił mi zrobić niespodziankę urodzinową (tydzień przed urodzinami). Zignorował fakt, że mam zapalenie pęcherza (od wczoraj od 11, osobiście wiózł mnie niemal na sygnale do domu) i niedoleczone jelita (wczoraj dołączyłam groszek gotowany w ilościach mikro do diety, wow!). Zignorował też naszych przyjaciół (Nikę i Sikorkę) oraz moją maminę, które to wszystkie jak jeden mąż (nomen omen) odradzały mu robienie takiej.

Kot Baltazar XXIII Wielki

(2) »
piątek, 09 marca 2012
trzeba inwestować

Wczoraj znów odwiedziliśmy kocią klinikę na Rzgowskiej. Z Baltazarem nie jest lepiej, bo zapalenie pęcherza nie ustąpiło. Pani Karolina zaaplikowała kolejną porcję antybiotyku w zastrzykach, które będziemy robić sami. Jednocześnie Baltazar ma dostawać nospę i furaginę! No i stanęliśmy przed dylematem, jak tego dokonać skoro kot nie chce nawet słyszeć o łykaniu... nospy, bo z furaginą jako tako idzie wytrzymać..

Zdrowe odżywianie, dbanie o sylwetkę i wygląd - Ola - bloog.pl

Rozwoju centralnego układu nerwowego. Chodzi o to, że dziecko mimo rozwoju, nie potrafi wciąż pozbyć się nawyku oddawania moczu w sposób charakterystyczny dla dużo wcześniejszej fazy rozwojowej. Moczenie nocne u dzieci przyczyny najczęściej wymieniane przez lekarzy, związane są z zaburzeniami dotyczącymi pracy pęcherza oraz układu moczowego. Mogą to być stany zapalne lub infekcje dróg moczowych a także zaburzenia pracy nerek. Moczenie nocne u dzieci przyczyny, jakie wymieniają też nierzadko lekarze dotyczą niewłaściwej pracy gospodarki hormonalnej u maluchów. Mowa tu o niewłaściwej ilości hormonu jakim jest wazopresyna.

Z najczęściej występujących schorzeń. Warto przy tym pamiętać, że bardzo łatwo może dojść do zakażenia czy infekcji dróg moczowych. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak poważne są ich dolegliwości - nawracające schorzenia dróg moczowych mogą prowadzić do poważnych konsekwencji takich jak przewlekłe zapalenie pęcherza czy też kamica nerkowa.

Podziel się:
Tagi: nietrzymanie moczu
Trackback: http://bloog.pl/id,330291171,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz