O czym chcesz poczytać na blogach?

Zapalenie oskrzeli

Zapalenie oskrzeli


TERAPIE ZIOŁOWE

Wiele ziół działa kojąco i wykrztuśnie, dzięki  mu można je stosować w leczeniu zapalenia c li. Poniżej podano przykładowe terapie; o inn można zapytać profesjonalnego fitoterapeutę alb homeopatę. W przypadku ostrego albo przewlekłego zapak nia oskrzeli podbiał pospolity (Tussilago farfara) r rozluźnić zwężone albo skurczone oskrzela i delikatnie rozrzedzić flegmę. Napar przygotowuje: zalewając 1/4 litra wrzątku 1-2 łyżeczek podbiału i parząc przez 10 minut; należy pić jak najgorętsz 3 razy dziennie. Dziewanna drobnokwiatowa ( bascum thapsus).Justify">Leczenie konwencjonalne ostrego i przewlekłego zapalenia oskrzeli polega na podawaniu antybiotyków i środków wykrztuśnych. W ciężkich przypadkach należy podać tlen do oddychania. Terapia naturalna polega na zmniejszeniu objawów ubocznych, ale nie leczy samej infekcji. Ostre zapalenie oskrzeli wywołane przez bakterie leczy się antybiotykami, które zwalczają chorobę w ciągu paru dni. Jednak także w przypadku infekcji wirusowej lekarz najczęściej zaleca antybiotyki. Mają one działanie raczej profilaktyczne, ponieważ w czasie zakażenia wirusowego płuca są bardziej narażone.

pierwszapomoc21

Pomaga. Mały poszedł do przedszkola i alergolog słysząc ze bedzie w przedszkolu dobitnie prosiła zeby zaszczepić go Influvac’iem.Novocef.. Może także nakładać się infekcja wirusowa, jak przypuszcza lekarz. Na penicylinę nie zgodziłam się, ponieważ oboje z nas jako dzieci mieliśmy wstrząs.Zapalenie oskrzeli !!!.Oskrzeliki. Miesiąc temu przechodziłam ostro tzw.Zapalenia oskrzeli, a astma..
Dzień Dobry!Mam pytanie odnośnie kaszlu.Zamur.Antybiotykoterapia. który z lekarzy pracujących w szpitalu prowadzi prywatną praktykę.Przewlekłe zapalenie oskrzeli.zapalenie oskrzeli, itp. Mało tego, za pierwszym razem odstawiono mi właśnie Klacid Uno w szóstej dobie brania stwierdzając ,że arytmia z którą mnie tam odesłano to właśnie efekt zmęczenia organizmu lekami i kolejną, zapewne wirusową infekcją. Stwierdził "infekcję górnych dróg.

na blogowo... - Onet.pl Blog

Dyni z przeznaczeniem na poczwarę haloweenową). I mam czym jechać po te ciężkie zakupiska! Ale zanim o przebojach z samochodem wspomnienie krótkiego dialogu mamuśki i synuśka:

- Mamo, a bedę mógł z Tobą jutro pojechać na rynek? (przedszkole wylkuczone ze wzgledu na poczatek zapalenia oskrzeli, o losie!!!!!!!!)

- Nie, Synku, bo jestes chory.

- Nie jestem!

- Jestes. Masz zapalenie oskrzeli.

- Ale nie mam zapalenia spojowek?! Tylko zapalenie ostrzelby?!

i po sekundzie

- I to znaczy, że tak strzelam??!!

-

Jestesmy na wakacjach (to wersja Pierworodnego). Zrobilismy niespodzianke Dzieciom, sobie, Sioro i Rodzicom i udalismy sie w odwiedziny do Rodziny. Ale nie byloby wakacji gdyby nie wizyta u lekarza (tak przynajmniej czesto bywa ostatnimi czasy i oby nigdy wiecej sie nie powtorzylo). Tym razem Pierworodny ma zapalenie spojowek. To juz Jego trzeci raz w zyciu (pierwszy-krotko po urodzeniu, drugi - zeszlej zimy w slonecznej krainie i dzisiaj trzeci). Znamy i wiemy jak walczyc. Przestraszyl sie wujcio, ktory zabral mego Syncia na pilowanie drewna (nie poradzil wyzwaniu moj bohater, bo ociezko poslugiwac sie reczna pila a w.

blog Małego Kota pisany przez Jego mamę

- Uuu - stwierdza z rozczarowaniem, - tam nik nie pomachiał.


mama małego kota 2007-01-04 16:45:21
skomentuj (0)


działalność zawieszona


Działalność bloga zostaje zawieszona do odwołania a raczej ozdrowienia.
Wszyscy mamy zapalenie oskrzeli :-(

mama małego kota 2007-01-07 22:57:39
skomentuj (1)


Mały Kot aka...

- Jestem Kubuś Puchatek, pan maszynista, pan konduktor, Maksiu, niedobry lew - przedstawił mi się dziś rano syn.

mama małego kota 2007-01-12.