O czym chcesz poczytać na blogach?

żaneta

Streszczenia odcinków

Że trochę przesadził, ale nie ma zamiaru pozwalać na to, aby jego mama płakała przez Romana...
Żaneta dzwoni do rodzinnego domu. Stara się przekonać matkę do przyjazdu na chrzciny wnuczki. Niestety pani Kopeć jest nieprzejednana. Mówi córce, że nikt z jej rodziny nie pojawi się na chrzcinach i stanowczo prosi ją, żeby więcej do nich nie dzwoniła. Grzegorz jest pewien, że uda mu się nakłonić panią Helenę do zmiany zdania...
Kinga jest świadkiem rozpaczy małego Rafałka. Opiekunka wyjaśnia, że chłopczyk nie doczekał się swojego ojca, który obiecał go odwiedzić. Brzozowskiej udaje się namówić Rafała i jego koleżankę Nikolę do udziału w sesji zdjęciowej. Po powrocie do domu zastanawia się, czy dobrze robi proponując dzieciom z domu dziecka współpracę przy kampanii społecznej...
Emisja powtórki odcinka 2006-08-31

ODC. 668 Młody Zięba wybiera się do rodziców Żanety. Ma zamiar nakłonić ich do przyjazdu na chrzest Marysi. Niestety jego dobre intencje są źle odebrane. Pani Helena nie chce słyszeć o chrzcinach dopóki Grzegorz nie ożeni się z jej córką. Po powrocie do domu Grzesiek mówi Żanecie, że jej rodzice muszą się jeszcze zastanowić. Swoim rodzicom przyznaje się jednak, że jego misja zakończyła się kompletnym.

Blog magyda

-Przezemnie?

-Tak !

-Haha ha rozszmieszyłeś mnie!

-A Masz to za Monikę i za Mnie!

-Ała!To bolało!A masz draniu!-Żora dostał w oko od michała!

-Ala!Nagrabiłeś sobie!

-Zobczymy co mi zrobisz!

-Zobaczysz!

-Michał?Żora!?Michal!Żora!Przestańcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-A masz Żora!-Micał tak zlal Żorę że aż upadl na podlogę(Żora)

-zora!!!!!!!!!!!Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!Coś ty zorbił!?

-Zasłużył sobie!

-Ty też sobie zasłużyłeś!Na lanie!Żora wstań proszę!Kocham Cie!-pwiedzala żanetaRozdział VII

W poprzedniej części:Michał przystawiał się do Moniki.Powiedział ze Żora z nim zrywa.Monika wybrała sie do Żory i zaczeła krzyczeć.Żora poszedł do Michała doszło do kłótni,zaczeli sie bić.zora tak dostal ze aż upadł na podłoge.

-Żora prosze Cię obudź sie!Odskaj przytomność!No co tak się patrzysz dzwoń na pogotowie!

-A co ja jestem twój służka?

-To ty jesteś winny!To ty mu to zrobiłeś!Albo dzwonisz albo rodzice się o tym dowiedzą!

-Ok,ok!E!Rodzicami straszysz?

-No a kim!Dzwonisz czy nie?

Totgeliebt - bloog.pl

Z Billem nie miałabym ochoty! Ach Bill…Miłość mojego życia. Gdyby nie on, to już dawno by mnie tu nie było! Ale ja jestem głupia! Powiedziałam Żanetce, że nie chcę jechać na koncert! Przecież chce! Chociaż…sama nie wiem! Koncert jest za niedługo. Dożyje do tego czasu? To głupie! O nie! Znowu przypomniałam sobie o chorobie! Jak na złość!
Kilka dni temu dotarło do mnie, że jestem naprawdę chora! Muszę brać tabletki do końca życia i regularnie się badać! Beznadzieja! Zastanawiacie się pewnie co mi jest? Mam HIV-a! Zdarza się! Ale dlaczego ja?! Co ja komu zrobiłam? W szkole idzie mi całkiem nieźle, mam koleżanki, kolegów…Nie rozumiem! Pociesza mnie fakt, że nie jestem sama! Gdyby nawet wszyscy mnie opuścili, to i tak zawsze zostanie mi Bill. Mój kochany, uśmiechnięty Bill na monie polegaćPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2985545,trackback

komentarze (4) | dodaj komentarz

czwartek, 12 kwietnia 2012

Licznik odwiedzin:  187